خوش آمدی! بیا تو …


دستور پخت

دستور العمل های موجود در وب سایت به هر مرحله پس از WLS کمک می کند و متعاقباً کدگذاری می شود که با 3 مرحله اصلی مطابقت دارد – مرحله مایع قرمز ؛ مرحله کهربا نرم / پوره شده ؛ و سومین مرحله سبز “خوردن برای زندگی”. هر دستور غذا شامل تجزیه و تحلیل تغذیه ای از میزان کالری ، پروتئین ، کربوهیدرات و چربی است. دستور العمل ها همچنین برای مناسب بودن برای غذاهای سرد و گیاهخوار کدگذاری شده اند. همچنین دستورالعمل هایی برای اندازه وعده ها وجود دارد و با فرض اینکه در کنار خانواده و دوستان در حال غذا خوردن هستید ، هر دو اندازه معمولی و WLS داده و توصیه می شود.

توصیه های سبک زندگی

اگرچه یک شیوه زندگی چاقی جدید فقط در مورد غذا نیست – در مورد ورزش ، تغییرات در رفتار و روابط ، پایبندی به داروهای لازم است. مواجهه با شرایط ناپایدار به جای منحرف ساختن بهترین نیات ؛ برخورد با موقعیت های اجتماعی مانند غذا خوردن در بیرون ؛ یافتن ایده های جدید برای تغییر اندام از طریق مشاوره مد و زیبایی ؛ و ایجاد عادات سالم جدید به جای عادات مخرب قدیمی. وب سایت این موارد را نیز پوشش می دهد.

عمل جراحي

این وب سایت همچنین انواع جراحی هایی را که برای کسانی که مایل به یادگیری بیشتر هستند ارائه می دهد تا آنها و تیم چاقی خود بتوانند از بین گزینه های موجود بهترین انتخاب آگاهانه را انجام دهند. خانواده و دوستان همچنین ممکن است آنها را در توضیح تفاوت در جراحی مفید بدانند و همچنین می توانند نحوه حمایت از عزیزان در تصمیم گیری خود را پیشنهاد دهند. همچنین به رژیم های غذایی قبل و بعد از عمل که قبل و بعد از عمل برای مراحل احراز صلاحیت و موفقیت طولانی مدت نیاز دارند ، نگاه می کند.

فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین دیگر هیچ یک از موارد کنترل بخش قبلی ما را حمل نمی کند ، اما هنوز این امکان وجود دارد که کتابهای “بازگشت به باریک” را به عنوان PDF برای استفاده فوری بارگیری کنید.

رسانه های اجتماعی

اکثر رسانه های اجتماعی مرتبط با وب سایت در حال حاضر بسته شده است اما حساب کارول در اینستاگرام که هر از گاهی با استفاده از “هیجان” غذا و انتخاب های او (به علاوه فرصت های دیگر برای لذت بردن از عمل بعد از عمل) به عنوان یک جانباز چاقی پیدا می شود. returntoslenderofficial Handle (برای پیوند دادن به آن اینجا را کلیک کنید). صفحات فیس بوک (در برخی موارد) نیز به این پیوند داده شده است ، اما نه همه آنها. این ممکن است به این معنی باشد که اگر می خواهید تنظیمات خود را ادامه دهید ، باید تنظیمات خود را تنظیم کنید.

مخاطب

وب سایت دیگر روزانه کنترل نمی شود ، اما نظرات به صورت هفتگی بررسی می شود. وب سایت در حال حاضر به عنوان یک منبع در نظر گرفته شده است بنابراین محتوای جدیدی اضافه نخواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید