داروی لاغری | دارویی برای لاغری ران


افراد زیادی هستند که به دنبال روش های مختلف برای کاهش وزن هستند. یکی از راه های کاهش وزن استفاده از طیف وسیعی از معجون ها و نوشیدنی ها است. در این مقاله انواع داروهای لاغری را مورد بررسی قرار می دهیم.

بهترین دارو برای لاغری:

بسیاری از افراد برای کاهش وزن از قرص ها و معجون های لاغری و نوشیدنی های لاغری استفاده می کنند. استفاده از دارو برای کاهش وزن همراه با رعایت رژیم غذایی مناسب و ورزش بسیار مثر است. در این قسمت از مقاله ، چندین معجون لاغری را معرفی می کنیم.

مخلوط سرکه سیب

مخلوط سرکه سیب

معجون سرکه سیب: یکی از فواید سرکه سیب این است که متابولیسم بدن را افزایش داده و به فرد احساس سیری می دهد. برای تهیه این مخلوط هفت فنجان سرکه سیب لازم است و هر فنجان یک فنجان یک روز در هفته است. برای افزایش اثربخشی ، از آب لیمو و نعناع با سرکه سیب استفاده کنید. شما باید روزانه از یک فنجان از این دارو استفاده کنید. همچنین می توانید از فریزر برای ذخیره متیونین استفاده کنید.

دارچین دارچین: دارچین ادویه ای است که چربی می سوزاند و قند خون را پایین می آورد. برای تهیه این جوشانده از یک تکه دارچین ، زنجبیل ، کمی عسل و یک فنجان آب گرم استفاده کنید. شما باید هفته ای یکبار از این دارو استفاده کنید.

چای جینسینگ چای معجزه آسا: جینسینگ ریشه گیاهی است که دارای خواص ضد استرس ، کاهش وزن و پیشگیری از سرطان است. این دارو انرژی و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این مخلوط از دو تکه جینسنگ ، کمی دارچین و عسل به آن اضافه کنید. همه این مواد را به مدت پنج دقیقه روی شعله نگه دارید. بعد از پخت دارو مصرف کنید.

اگر به دنبال نوشیدنی های ساده هستید ، توصیه می کنم مقاله لاغری را در مورد خاکشیر بخوانید.

ترکیب آناناس و زنجبیل

    آناناس و زنجبیل

جوشانده آناناس و زنجبیل: زنجبیل خاصیت چربی سوزی دارد و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. آناناس همچنین سرشار از فیبر است که به شما احساس سیری می دهد. همچنین حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان و چربی نیست. برای تهیه این مخلوط ، یک لیوان آب آناناس ، یک پرتقال ، یک فنجان آب ، زنجبیل و چهار تکه یخ مخلوط کنید. این مواد را در مخلوط کن بریزید و سپس میل کنید. این نوشیدنی را می توانید قبل از پیاده روی مصرف کنید.

ترکیب انار: آب انار کالری کمی دارد اما از نظر انرژی بسیار زیاد است. یک چهارم لیوان آب را در یک فنجان آب انار مخلوط کنید. هم کالری را افزایش می دهد و هم سیری زیادی دارد. شما می توانید هر زمان که می خواهید آب انار بنوشید ، اما قبل از ورزش بهتر است.

معجون لاغری زنجبیل و لیمو

معجون لاغری زنجبیل و لیمو

نج زنجبیل و لیمو: این مخلوط سرشار از ویتامین C و آنتی اکسیدان است. بدن را سم زدایی می کند ، که در نهایت سموم را از بدن خارج می کند و در نهایت منجر به کاهش وزن می شود. دو انگشت زنجبیل تازه را با یک لیمو مخلوط کنید. این مخلوط را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. برای افزایش چربی سوزی از زیره استفاده کنید. مخلوط را صاف کرده و صبح میل کنید.

جوشانده لیمو تمشک و مرکبات: لیمو حاوی مقدار زیادی ویتامین C است و به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی می تواند سموم را از بدن دفع کرده و رادیکال های آزاد را از بین ببرد. تمشک همچنین حاوی کتون است. کتون ها اشتها را کاهش داده و کالری دریافتی را کاهش می دهند. در نهایت باعث کاهش وزن می شود. برای تهیه این جوشانده ، باید نصف لیمو ترش را در مقداری تمشک مخلوط کنید.

ترکیب گریپ فروت و خیار: گریپ فروت دارای خاصیت چربی سوزی است و کبد را تمیز می کند. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. در این دارو خاصیتی وجود دارد که می توانید وزن خود را حتی با سهولت کاهش دهید. برای تهیه این جوشانده ، خیار را بریده و با یک لیوان آب ، گریپ فروت ، لیمو و مقداری نعناع مخلوط کنید.

شما باید سه تا پنج بار در روز از این دارو استفاده کنید. فیبر و آنتی اکسیدان های موجود در این دارو به فرد کمک می کند تا وزن خود را به خوبی کاهش دهد. به غیر از تمام داروهای ذکر شده ، داروهای گیاهی برای لاغری نیز وجود دارد. البته ، شما باید بدانید که چگونه از این اطلاعات مهم به طور کامل استفاده کنید با کلیک روی تکمیل اطلاعات خود درباره داروهای گیاهی برای لاغری.

ترکیب چای سبز و زنجبیل

ترکیب چای سبز و زنجبیل

چای سبز و ترکیب زنجبیل: چای سبز یکی از چای های قدیمی است که برای لاغری استفاده می شود. ترکیب چای سبز با زنجبیل خواص لاغری آن را افزایش می دهد. خوردن یک لیوان از این دارو قبل از ورزش تأثیر آن را چند برابر می کند.

جوشانده لیمو و فلفل سیاه آن: فلفل سیاه خاصیت چربی سوزی زیادی دارد و مخلوط آن با فلفل سیاه این کیفیت را افزایش می دهد. با ایجاد یک رژیم غذایی سالم و استفاده از این دارو ، می توانید کاهش وزن مطلوبی را تجربه کنید. یک فنجان آب را با نصف لیمو ترش مخلوط کرده و کمی فلفل سیاه به آن اضافه کنید تا این مخلوط حاصل شود. این معجون غذا را بهتر هضم می کند و فرد احساس سیری می کند.

ترکیب هندوانه و زغال اخته: این مخلوط دارای خواص آنتی اکسیدانی زیادی است و باعث سم زدایی از بدن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید 7 فنجان هندوانه را با یک فنجان بلوبری بدون هسته و آب یک چهارم لیمو مخلوط کنید. معجون را خوب هم بزنید و با الک الک کنید. بعد از ورزش م effectiveثر از این دارو استفاده کنید.

برای مطالعه: قرص متفورمین برای بارداری

مخلوط آناناس و دارچین

ترکیب آناناس و دارچین: آناناس حاوی موادی است که باعث بهبود هضم و کاهش نفخ می شود. دارچین همچنین یک ماده خوب برای کاهش وزن است. برای تهیه این جوشانده ، یک فنجان آناناس خرد شده و نصف قاشق چایخوری پودر دارچین را با 2 قاشق غذاخوری آب لیمو مخلوط کنید.

م تمشک: مخلوط تمشک را می توان برای لاغری آماده کرد. تمشک حاوی آنتی اکسیدان های زیادی است که باعث سم زدایی آنها می شود. علاوه بر این ، متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این مخلوط ، 4 تمشک ، 4 بلوبری ، 4 تکه خیار ، مقداری یخ و آب اضافه کنید و سپس این مخلوط را به مدت نیم ساعت در یخچال نگه دارید و سپس میل کنید.

مخلوط کرفس و لیمو: کرفس و لیمو دارای فیبر زیاد و کربوهیدرات کمی هستند. وقتی هر دو این مواد با خیار مخلوط شوند ، خواص آنها را دو چندان می کند. خیار ، کرفس و لیمو را در مخلوط کن بریزید و در یک لیوان بخورید.

جوشانده کدو تنبل: کدو دارای خواص زیادی است و به کاهش قند و وزن کمک می کند. کدو سبز ، خیار ، سیب ترش یا سیب رز را برای تهیه جوشانده اضافه کنید. صبح و عصر از این دارو استفاده کنید. همچنین می توانید بعد از ورزش از این دارو برای جلوگیری از پرخوری استفاده کنید.

معجون لاغری ران:

در قسمت قبل ، داروهایی را معرفی کردیم که معمولاً باعث کاهش وزن می شوند. در این قسمت می خواهیم لاغری ران را معرفی کنیم. یکی از مخلوط هایی که برای این منظور استفاده می شود جوش شیرین است. این دارو برای لاغری نیز مناسب است. سایر مزایای جان شیرین عبارتند از:

التهاب را کاهش می دهد.
PH و روند بهبود را متعادل می کند.
انرژی تولید می کند و کارایی را افزایش می دهد.
علائم عفونت ادراری را برطرف می کند.
دارای خواص ضد اسید است.
برای تهیه جوش شیرین ، نصف قاشق چایخوری جوش شیرین را در دو قاشق غذاخوری آب لیمو مخلوط کرده و یک لیوان آب معدنی به آن اضافه کنید. می توانید از این دارو صبح ناشتا استفاده کنید تا به نتایج دلخواه برسید. این دارو خاصیت چربی سوزی دارد و از طیف وسیعی از سرطان ها جلوگیری می کند. فواید دیگر این نوشیدنی عبارتند از:

ردن استرس را کاهش می دهد ؛
از سرطان جلوگیری می کند ؛
می تواند سلول های سرطانی را بدون تأثیر بر سلول های سالم از بین ببرد.
تعادل pH را حفظ می کند.
برای به دست آوردن نتایج مطلوب از این دارو ، باید روزانه دو لیتر آب بنوشید. همچنین از غذاهای ارگانیک و تازه استفاده کنید. مصرف روزانه میوه ها و سبزیجات به نتایج دلخواه از این مخلوط کمک می کند. ورزش منظم نیز نقش مهمی در اثربخشی این دارو دارد.

معجون سینوهه برای لاغری:

معجون سینوهه برای لاغری:

یکی از راه های کاهش وزن استفاده از نوشیدنی ها و معجون های لاغری است. ما در قسمت های قبل انواع معجون های لاغری را معرفی کرده ایم. یکی از نگرانی های افراد دارای اضافه وزن چربی است که تمایل به تجمع در اطراف شکم و باسن دارد.

نوشیدنی ها و معجون ها می توانند این چربی ها را از بین ببرند و باعث تناسب اندام فرد شوند. انواع داروها و نوشیدنی ها از انواع گیاهی استفاده می شود. این مواد گیاهی دارای خواصی هستند که باعث سوزاندن چربی و افزایش متابولیسم بدن و در نهایت کاهش وزن می شوند. علاوه بر این ، گروهی از داروها دارای خاصیت سم زدایی و سم زدایی از بدن هستند.

طرز تهیه معجون Sinohye:

طرز تهیه معجون Sinohye:

انواع زیادی از نوشیدنی ها وجود دارند که چربی سوزی می کنند و در نهایت منجر به کاهش وزن می شوند. ما بسیاری از این نوشیدنی ها را در ابتدای مقاله ذکر کرده ایم. در ادامه معجون لاغری را معرفی می کنیم.

اسموتی موز: این نوشیدنی می تواند در از بین بردن چربی های اضافی بدن بسیار مثر باشد. مصرف این نوشیدنی در طول هفته می تواند نتایج فوق العاده ای را برای شما به همراه داشته باشد. موز سرشار از پتاسیم است و می تواند سموم را از بین ببرد و ماهیچه ها را تقویت کند.

مواد لازم برای تهیه این اسموتی یک موز ، یک پرتقال ، نصف قاشق چایخوری پودر زنجبیل ، دو قاشق غذاخوری آب پنیر ، یک قاشق غذاخوری دانه کتان و یک قاشق غذاخوری روغن نباتی است.

روش تهیه این اسموتی به این صورت است که باید این مواد را در مخلوط کن مخلوط کنید. سپس مواد را در یک لیوان بریزید. بهترین زمان برای خوردن این اسموتی صبح است زیرا حاوی مقدار زیادی انرژی است.

نوشیدنی تمشک: این نوشیدنی خاصیت سم زدایی و مقوی دارد. همچنین چربی سوزی و متابولیسم را تسریع می کند که در نهایت به کاهش وزن شما کمک می کند.

مواد تشکیل دهنده این نوشیدنی چهار تمشک ، چهار بلوبری ، آب معادل آب معدنی ، چهار تکه خیار کوچک و مقداری یخ است.

برای تهیه این نوشیدنی ، باید همه مواد ذکر شده توسط ما را در یک لیوان آب قرار داده و سی دقیقه در یخچال نگهداری کنید. به جذب خواص میوه در آب کمک می کند.

خلاصه :

نرخ چاقی در سراسر جهان در حال افزایش است و مردم به دنبال راه هایی برای کاهش وزن هستند. چربی دور شکم و باسن مانع تناسب اندام می شود و بسیاری از افراد با این چربی ها مواجه می شوند. یکی از راه های کاهش وزن و کاهش چربی ، مصرف نوشیدنی هایی است که با موادی ساخته شده اند که می توانند متابولیسم بدن را افزایش دهند.

استفاده از دارو فقط برای کاهش وزن مثر نیست. در عوض ، شما باید از رژیم غذایی مناسب پیروی کنید و ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

انواع مختلفی از این نوشیدنی ها وجود دارد که هر کدام دارای ترکیبات مختلفی هستند که بیشتر گیاهی هستند. هر یک از این مواد دارای خواص خاصی هستند که در نهایت نوشیدنی باعث کاهش وزن و چربی سوزی آن می شود. در این مقاله ، ما انواع مختلفی از نوشیدنی های مورد استفاده برای لاغری را معرفی کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید