درس هایی از زندگی که نمی توان با باکسر اد لاتیمور آموخت


۲ سپتامبر ۲۰۲۰

اد لاتیمور یک بوکسور سنگین وزن حرفه ای سابق، یک شطرنج باز رقابتی، یک فیزیکدان، یک کهنه سرباز گارد ملی ارتش ایالات متحده و یک نویسنده پرفروش است. نوشته‌های اد بر رشد خود، درک پتانسیل‌های شما، و متانت تمرکز دارد – همه اینها را او از تجربه شخصی و غلبه بر فقر و اعتیاد می‌بیند. اد قوی است او از متانت و غلبه بر اعتیاد به پورنوگرافی دفاع می کند و از سال ۲۰۱۳ هوشیار بوده است. او در سن ۳۳ سالگی مدرک فیزیک گرفت و یک کهنه سرباز گارد ملی ارتش ایالات متحده است. او همچنین یک شطرنج باز مشتاق است که در مجله شطرنج آمریکایی به نمایش درآمده است.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • همه چیز مرا ناراحت می کند، اما من این را تشخیص می دهم و کاری برای آن انجام می دهم. من راهبردهای زیادی دارم تا خود را از رسیدن به نقطه ای دور نگه دارم که خشم حتی از راه دور خارج از کنترل باشد.
  • اگر بیش از حد عصبانی شوم، بدنم به تغییرات شیمیایی که هنگام عصبانیت روی می دهد عادت ندارد. من حدود یک روز درد دارم سرم درد می کند، سرم درد می کند و احساس درد می کنم.

افکاری در مورد تنفس

  • وقتی به تنفس خود توجه می کنید، بدن شما را مجبور به انجام آن می کند. شما نمی توانید خود را خفه کنید، درست است، یا نفس خود را در فراموشی نگه دارید. با آرامش از آن استفاده کنید تا ذهن خود را روی چیزی متمرکز کنید.
  • شما همیشه نفس و ضربان قلب خود را دارید، که تا حدودی مرتبط است، و این سیستم خودکار دیگری است که می توانید ذهن خود را روی آن متمرکز کنید.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • بدرفتاری و انتخاب پسر کوچولو خیلی آزارم می دهد. تنها باری که در ارتش به مشکل خوردم، دیدم که یک افسر از درجه خود استفاده می‌کند تا جلوی برخی افراد بیفتد. که من را بی نهایت آزار داد. انرژی زیادی گرفت.
  • می دانستم که این نبردی است که پایان بدی خواهد داشت و احتمالاً برای من هزینه خواهد داشت.
  • من از وقتی افرادی را انتخاب می کنند که آنقدر قوی نیستند که از خودشان دفاع کنند متنفرم. فکر می کند از رقیب بودن ناشی می شود.

اپیزودهای مرتبط

هدیه رایگان

آیا می خواهید آرام تر، آرام تر، آرام تر و راضی تر شوید؟ اگر چنین است، می‌توانید با دانلود این مدیتیشن رایگان «امواج محتوا» اثر بروس لنگفورد یاد بگیرید. با دانلود مدیتیشن از اینجا در MindfulnessMode.com/wavesofcontent، اسرار آرامش را باز کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر