درک ۳ ذهن با میگان فتز


۲۱ ژوئن ۲۰۲۰

Meagan Fettes به مشتریان خود الهام می‌دهد تا به بالاترین پتانسیل خود قدم بگذارند و کسب و کار خود را مطابق با ۱۲ قانون جهانی توسعه دهند. او جنبه‌های منطقی و معنوی کسب‌وکار را به هم پیوند می‌دهد تا به رهبران تغییر کمک کند تا زندگی‌های هدفمندتری را ایجاد کنند و میراث‌های معناداری به جا بگذارند. فرآیند Meagan شامل شکستن علم و اصول ۳ ذهن، نگه داشتن الگوها، و تغییرات ارتعاشی برای حمایت از شما در قدم گذاشتن به یک پتانسیل بالاتر و زندگی با روابط رضایت بخش تر و زندگی تجاری است.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • ذهن آگاهی به من این امکان را داده است که احساساتم را تثبیت کنم و آگاه باشم، بنابراین به تجربیات واکنشی نشان نمی دهم. در عوض، من آنها را تصدیق می کنم و سپس از آنجا انتخاب می کنم.

افکار در مورد تنفس

  • هر روز صبح بر روی تنفس خاص تمرکز می کنم فقط برای گسترش انرژی زندگی در بدن فیزیکی ام. من برچسب هایی در اطراف خانه ام دارم که به من یادآوری می کند که بایستم و نفس بکشم.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • من قبلاً از ذهن آگاهی در سیستم مدرسه برای کمک به ایجاد اعتماد به نفس از درون به بیرون استفاده می کردم تا در حالت ایده آل نیاز به قلدری را از بین ببریم.
  • یکی از تجربه هایی که می توانم به آن فکر کنم در دبیرستان بود، دختری بود که با خودم و چند دختر دیگر بسیار بد رفتار می کرد. او به هر نحوی که می توانست ما را از هم جدا می کرد. در آن لحظه، اگر ذهن آگاهی داشتم، می توانستم آن تجربه را کمی متفاوت ببینم. می‌توانستم ببینم که صدمه متوجه من نشده است، بلکه بیشتر بیانگر صدمه‌ای بود که او احساس می‌کرد.

اپیزودهای مرتبط

پیشنهاد ویژه

دریافت فیلم با حضور Meagan Fettes – “How Thoughts Become Things” (این یک پیوند وابسته است، به این معنی که بروس لنگفورد در صورت خرید از طریق پیوند بالا، مبلغی را دریافت می کند). بیاموزید که چگونه زندگی رویاهای خود را با باب پراکتور، جو ویتال، ماری دایموند، میگان فتس و دیگران به نمایش بگذارید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر