«در تصاویر من سواری نیست» به کتابفروشی ها راه پیدا کرده استگزارش کردن خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) از کردستان«امین مرادی» رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان در گفتگو با خبرنگاران رسانه های گروهی استان فضای مجازی گفت: در ادامه فعالیت محوری حوزه هنری استان کردستان که باید از تولید آثار حوزه های مختلف هنری حمایت کند، مجموعه اشعار فردین صادق ایوبی با همت حوزه هنری این استان چاپ و عرضه می شود.

وی ادامه داد: «در نقاشی های من سوارکار نیست» مجموعه اشعار فردین صادق ایوبی است که در ۱۸۷ صفحه توسط واحد آثار ادبی حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان منتشر و روانه بازار نشر شده است. استان

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: در این مجموعه که توسط انتشارات پرهایب منتشر شده است، کار صفحه آرایی توسط آری عبدی و طراحی جلد نیز توسط هنرمند کاوه خداکرمی انجام شده است.

وی بیان کرد: در این اثر هنری بیش از ۱۵۰ شعر در سبک شعر نو یا نیمایی به زبان فارسی گردآوری شده است و از ابتدای هفته جاری در کتابفروشی های معتبر استان کردستان با قیمت ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰ به فروش می رسد. ۸۰ هزار تومان.

مرادی با اشاره به سیاست تولید در حوزه هنری استان کردستان افزود: تلاش می کنیم زمینه چاپ و تولید آثار هنری زیبا در حوزه های مختلف هنری را فراهم کنیم و این اثر نیز امروز حمایت و منتشر می شود. “

وی با بیان اینکه حوزه هنری استان کردستان از ابتدای سال جاری تاکنون چندین اثر فاخر تولید و ارائه کرده است، گفت: انتشار آلبوم موسیقی، چاپ کتاب، تولید فیلم کوتاه و … از جمله فعالیت ها و اقدامات این حوزه هنری است. رشته. در راستای حمایت از فعالیت های فرهنگی و هنری در این استان در نظر گرفته شده است.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان، برگزاری رویدادهای مهم استانی و کشوری در بخش های مختلف را از دیگر فعالیت های این نهاد برشمرد و یادآور شد: با توجه به حمایت و اعتماد هنرمندان حوزه هنری. استان کردستان، فعالیت های مختلفی در طول سال در دستور کار قرار دارد و خوشبختانه این فعالیت ها در میان استقبال خوب مردم برگزار می شود.

کتاب «در نقاشی های من سوارکاری نیست» اثر فردین صادق ایوبی، نقاش و نویسنده کردستانی که سال ها سابقه تدریس در مدارس و دانشگاه های استان کردستان را دارد، در کتابفروشی های این استان موجود است.

فردین صادق ایوبی نقاش، شاعر، نویسنده و هنرمند مشهور ایرانی است که در سال ۱۳۳۱ در سنندج به دنیا آمد. پس از پایان دبیرستان وارد دارالفنون شد و پس از فارغ التحصیلی به صورت حرفه ای به نقاشی روی آورد و در سایه جدیت، پشتکار و ممارست مستمر به جمع بزرگان نقاشی ایران پیوست.

برگزاری بیش از ۴۰ نمایشگاه انفرادی و جمعی در عرصه های داخلی و خارجی، نقاش برگزیده جشنواره بین المللی نقاشان جهان (۱۹۹۷ میلادی، دهلی نو، هند)، نقاش برگزیده سومین نمایشگاه دوسالانه نقاشان ایران از مهمترین آثار وی هستند. فعالیت ها .

استاد صادق ایوبی همچنین نویسنده بیش از ۵۰ مقاله فرهنگی است که در نشریات ملی و محلی به چاپ رسیده است. این استاد برجسته کردستانی در سال ۱۴۰۰ موفق به اخذ مدرک درجه یک هنری (دکترا) شد.