دوشس و هری «هنوز ادعاهای» مصاحبه بمب‌گذاری شده با اپرا یک سال بعد را تأیید نکرده‌اند.


شاهزاده هری الهام بخش فیلم جدید بتمن بود

به گفته کارگردان فیلم، شاهزاده هری ممکن است الهام‌بخش شخصیت جدید بتمن باشد که «به جای یک پلی‌بوی، فقط باید شبیه یک مرد ثروتمند به نظر برسد».

رابی کالی، منتقد ارشد فیلم تلگراف، درباره شخصیت بروس وین با رابرت پتینسون بازیگر، مت ریوز، کارگردان فیلم گفت و گو کرد و نوشت: “ریوز به من می گوید که به پتینسون توصیه کرده است که برای الهام گرفتن به خانواده سلطنتی بریتانیا نگاه کند.

او می‌گوید: «او به این ایده علاقه‌مند بود که بروس نقش خود را به عنوان پسر یکی از قدیمی‌ترین خانواده‌های گاتهام، «بار» می‌بیند.»

او گزارش می دهد که آقای ریوز «در حال توصیف آن برای راب بود [Pattinson] مثل اینکه یک اتفاق غم انگیز در گذشته خانواده رخ داده است [Bruce Wayne’s parents are, famously, murdered when he is a young boy] و اکنون باید آن را با خود حمل می کرد و همه همیشه به او نگاه می کردند، بنابراین او می خواست از آن کنار بکشد.

آقای کالین خاطرنشان می کند: «و در واقع، وقتی بروس را در فیلم ملاقات می کنیم، او یک عقب نشینی بسیار شبیه شاهزاده هری را از وظایف مدنی خود شکست داده است. ریوز به پتینسون گفت: «به جای یک بازی‌بازی، او فقط باید شبیه یک آدم پولدار باشد.»