دو جانی امیدوار است که RTE بتواند با وجود ۱۶۰ هزار یورو اسپانسر نمایش درآمد کسب کند، علیرغم جنجال نظرات جنسی


RTE امیدوار است که گروه دوجانبه کمدی The Two Johnnies بتوانند با حمایت مالی ۱۶۰ هزار یورویی – علیرغم شروع ضعیفشان در ایستگاه، درآمد کسب کنند.

دو جانی – جان اوبراین و جان مک ماهون – در روزهای اخیر پس از آن که قسمتی از پادکست آنها اظهارنظرهای توهین آمیز و زمختی درباره زنان داشت، مورد انتقاد شدید قرار گرفته اند.

2 جانی پس از بخشی از پادکست خود درگیر یک جنجال جنسیتی هستند

۲

۲ جانی پس از بخشی از پادکست خود درگیر یک جنجال جنسیتی هستند
RTE به دنبال قرارداد حمایت مالی 160000 یورویی برای نمایش جدید این دو نفر در Drive It with The 2 Johnnies است.

۲

RTE به دنبال قرارداد حمایت مالی ۱۶۰۰۰۰ یورویی برای نمایش جدید این دو نفر در Drive It with The 2 Johnnies است.

جفت Tipperary – که با نام‌های Johnny B و Johnny Smacks نیز شناخته می‌شوند – نمایش زمان رانندگی ۲FM خود را داشتند اما اکنون در حالی که تحقیقات در مورد این حادثه انجام می‌شود در وقفه هستند.

علیرغم جنجال‌ها، RTE با کمبود نقدینگی همچنان به دنبال حامی مالی برای نمایش، Drive It with The 2 Johnnies، با قیمت ۱۶۰۰۰۰ یورو است.

مبلغ شش رقمی برای یک قرارداد ۱۲ ماهه است در حالی که قیمت درخواستی برای یک توافق شش ماهه ۹۰۰۰۰ یورو تعیین شده است.

این معامله شامل “۱۰ اسپانسر اعتباری در هفته”، به همراه “۲۴ تبلیغات اعتباری حامی در برنامه هفت روزه ۲FM” است.

همچنین شامل یک پلاگین ده ثانیه ای در پادکست نمایش است و لوگوی شرکت در طول مدت حمایت مالی در صفحه اصلی Drive It با The 2 Johnnies نمایش داده می شود.

در آگهی این معامله آمده است: «به میزبانی دو کمدی محبوب جانی اسمکس و جانی بی، این برنامه سه ساعته به صورت زنده از Cahir، شهرستان Tipperary، روزهای هفته از ساعت ۱۵ تا ۱۸ پخش می شود.

بیشترین خوانده شده در The Irish Sun

“با قول بهترین ها در موسیقی، بخش های جدید کریک و سرگرم کننده برای سرگرم نگه داشتن ایرلند در تمام بعدازظهر، Drive It with 2 Johnnies مطمئنا کسل کننده نخواهد بود، پس دست و پا کنید و از سواری لذت ببرید.”

آگهی حمایت مالی همچنین حاوی نقل قولی از رئیس ۲FM دن هیلی است که این برنامه را تبلیغ می کند، که می گوید: “ما در چند سال گذشته به ۲ Johnnies گوش می دادیم و ۲FM از استقبال آنها در ایستگاه هیجان زده است.

“بچه ها شیمی و محتوای باورنکردنی دارند و من معتقدم مخاطبان ۲FM آنها را دوست خواهند داشت. بنابراین با نمایش روزانه از تیپ جنوبی، واقعاً ثابت می‌کند که ۲FM «صدای ملت» است.

دو جانی پس از پخش پادکستی که در آن برچسب‌های مبتذل خودرویی که حاوی نظرات زن‌ستیزانه درباره زنان بود، خواندند، مجبور شدند تعدادی عذرخواهی کنند.

شعارهای تحقیرآمیز عبارت بودند از: «لاستیک‌ها مانند زنان هستند، هیچ سودی ندارند، مگر اینکه جیغ می‌زنند». «اگر بتوانید دختری را بخندانید و بخندید، می‌توانید گونه‌هایش را به کف زدن و تکان دادن وادار کنید» و «او یک شاهزاده خانم نیست، او یک sl*t است».

ویدئویی از این بخش در رسانه های اجتماعی آنها با اشاره به برنامه ۲FM آنها منتشر شد که منجر به واکنش گسترده عمومی شد.

بک لش

فاین گائل تی دی سیاران کانن این کلیپ را به شدت جنسیت آمیز و توهین آمیز خواند و بومیان تیپرری را متهم کرد که “جاه طلبی ما را برای تبدیل ایرلند به مکانی برابرتر و امن تر برای زنان تضعیف می کنند”.

با عذرخواهی از این حادثه، مجریان گفتند که “هدف خود را برای انجام بهتر انجام می دهند” و این محتوا نباید “هرگز منتشر می شد”.

آنها همچنین گفتند که در محکومیت برچسب های مبتذل خودرو به اندازه کافی پیش نرفته اند و افزودند: ما کامل نیستیم و گاهی اوقات اشتباه می کنیم.

در همین حال، پخش‌کننده ملی همچنان در جستجوی حمایت مالی برای نمایش بعد از ظهر ستاره رادیو ۱ ری دارسی است – با وجود تبلیغات از جولای ۲۰۲۱.

دارسی، ۵۷ ساله – که حدود ۴۵۰۰۰۰ یورو حقوق دریافت می کند، در تلاش است تا یک شراکت تجاری تجاری برای برنامه خود با هزینه ۲۱۰،۰۰۰ یورو در سال جذب کند.

ایستگاه رادیویی همچنین در جستجوی اسپانسر جدیدی برای Today with Claire Byrne است و همین مبلغ برای یک قرارداد شش ماهه به دنبال آن است.