دکتر الکس جورج با عکسی بدون پیراهن به شمرهای چاق پاسخ داد و با افتخار اعلام کرد که بدنش را دوست دارد


دکتر. الکس جورج با عکسی بدون پیراهن در اینستاگرام به شرورهای چاق پاسخ داد.

او با اطمینان به میلیون ها طرفدار خود گفت که برای عادی سازی بدن در هر اندازه در رسانه های اجتماعی، هیکل خود را “دوست دارد”.

دکتر.  الکس جورج عکسی در رختکن باشگاه گرفت

۳

دکتر. الکس جورج عکسی در رختکن باشگاه گرفت
او بر پذیرش بدن و آگاهی از اختلالات خوردن فشار می آورد

۳

او بر پذیرش بدن و آگاهی از اختلالات خوردن فشار می آورداعتبار: گتی

ستاره سابق Love Island، ۳۰ ساله، در اینستاگرام نوشت: «می خواهم بگویم که برای پوستی که در آن زندگی می کنم سپاسگزارم، بدنم را دوست دارم و به آنچه هستم افتخار می کنم.

بیایید این هفته دور هم جمع شویم و از بالای پشت بام فریاد بزنیم، اختلالات خوردن نیاز به مداخله و حمایت اولیه دارد. همه انواع بدن را عادی کنید.

این پزشک همچنین به این موضوع پرداخت که اختلالات خوردن یک قاتل بزرگ است.

او گفت: «اگرچه نمی‌توانیم رسانه‌های اجتماعی یا تصویر بدنی را برای اختلالات خوردن «سرزنش» کنیم، زیرا مسائل زیادی وجود دارد که می‌تواند در صحبت با جوانان و متخصصان نقش داشته باشد، مطمئناً می‌تواند نقشی داشته باشد.

“این هفته در هفته آگاهی از اختلالات خوردن، ما باید آگاهی را در مورد میزان جدی بودن اختلالات خوردن با یک نفر از هر ۵۰ نفری که در حال حاضر رنج می برند، افزایش دهیم. اختلالات خوردن بالاترین میزان مرگ و میر را در بین تمام بیماری های روانی دارد.”

اولین بار نبود الکس با پیامی قدرتمند ترول های بی رحم شرمنده بدن را خاموش کرده است.

او ماه گذشته پس از اینکه احساس «خجالت و عصبی بودن» برای رفتن به باشگاه ورزشی داشت، به اینستاگرام رفت تا به ۲ میلیون دنبال‌کننده‌اش قدرت دهد.

سفیر سلامت روان جوانان بریتانیا یک سلفی آینه برهنه گرفت که در آن با افتخار فیزیک خود را به نمایش گذاشت.

وی گفت: شرمساری چربی و انگ وزن می تواند مانعی برای ورزش باشد. در طول سالیان متمادی احساس شرمندگی و عصبی بودن برای تمرین در باشگاه در زمانی که بزرگتر شده ام. من دیگر شرمنده نیستم.

این ستاره تلویزیونی در اینستاگرام پستی صادقانه و صمیمانه به اشتراک گذاشت تا به “انگ” مصرف دارو برای کمک به سلامت روان خود در ماه نوامبر رسیدگی کند.

ستاره عشق جزیره عکسی از خود در حالی که یک قرص اضطراب در دست دارد به اشتراک گذاشت.

الکس در کنار این عکس نوشت: “من خیلی سخت فکر می کردم که آیا این را پست کنم یا نه، اما احساس می کنم کار درستی است.”

“بسیاری از مردم هر روز با انگ دارو زندگی می کنند، ترس از اینکه آنها را ضعیف یا مورد تبعیض قرار دهند، صرفاً به خاطر مصرف یک قرص برای کمک به سلامت روانی خود. روز قبل من یک قطب در داستان هایم انجام دادم و ۷۵٪ از شما با انگ دارویی مواجه شده اید.

من در کنار درمان و خودمراقبتی برای کمک به اضطرابم دارو مصرف می‌کنم. من واقعاً به این درمان نیاز داشتم، اما سال‌ها به آن دسترسی نداشتم.

“الان می توانم به شما بگویم، من شرمنده نیستم. من افتخار می کنم که کنترل سلامتی خود را به دست می گیرم. این باعث نمی شود من ضعیف یا کمتر توانم باشم، بلکه من را قوی تر می کند.”

دکتر.  الکس می گوید که برای سلامت روانش دارو مصرف می کند

۳

دکتر. الکس می گوید که برای سلامت روانش دارو مصرف می کنداعتبار: اینستاگرام