«راز زیبایی در اسلام» فاش شد.به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد، نادر اریمندی رئیس اداره فرهنگ و رهبری اسلامی افزود: راز زیبایی در اسلام است. توسط ابوالفضل پیرها و شناسایی مفاخر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد مشخص شد.

وی گفت: این کتاب با بهره گیری از احادیث و روایات معصومین(ع) و همچنین طب سنتی به بیان خواص و تاثیرات انواع داروهای گیاهی بر زیبایی و نشاط انسان می پردازد. رئیس اداره فرهنگ و رهبری اسلامی بروجرد گفت: رهنمودهای این کتاب علاوه بر حفظ زیبایی، ضامن سلامت افراد به دلیل استفاده از مواد طبیعی است. بخش هایی از کتاب در مورد آسیب مواد شیمیایی و جایگزینی مواد طبیعی است. بجای”.

ارجمندی افزود: ابوالفضل پیرهادی پژوهشگر و مدرس رسمی طب اسلامی ایرانی متولد ۱۳۶۷ و از اعضای خانه نخبگان شهید احمدی روشن است که این هفتمین کتاب وی است که در مرکز ارائه می شود.

وی گفت: کتاب های زیبا باش، سرد نباش، درمان سریع و آسان سینوزیت، آیین ازدواج و آداب زناشویی در اسلام، هفت سین سلامت و ترک اعتیاد به طب اسلامی ایرانی منتشر شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد گفت: کتاب فوق توسط انتشارات کلهری به سرپرستی احمد کلهری از ناشران فعال بروجردی منتشر شده است.