رحلت آیت الله کاردان | ابنابر مقدمه بررسی ها خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) آیت الله غلامرضا کاردان اجتناب کرده اند اساتید بخش علمیه قم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند نویسندگان ممتاز بخش علمیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید امامت، پس اجتناب کرده اند عالی فاصله بیماری، در لحظه (سه شنبه نهم فروردین ۱۴۰۱) در سن ۸۱ سالگی دار فانی را وداع ذکر شد.

آیت الله کاردان متولد ۱۳۱۹ در مشهد مقدس آموزش شخصی را در بخش علمیه مشهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قم گذراند. این عالم وارسته جدا از تدریس دروس حوزوی همراه خود انجام ورزش های آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پژوهشی در مؤسسه راه راست قم، آثار فراوانی اجتناب کرده اند شخصی به یادگار گذاشت.

«امامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصمت ائمه در قرآن»، «شفاعت»، «امامت در حدیث غدیر»، «علم پیامبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ائمه در قرآن» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «فاطمه» علی العلم» برخی اجتناب کرده اند این آثار است.

یکی اجتناب کرده اند فرزندان آیت الله کاردان نیز در دوران حفاظت مقدس به مبایعه نامه رسید.

پیکر این دانشمند فقید عصر فردا در قم تشییع را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گلزار شهدای علی بن جعفر علیه السلام تشییع تبدیل می شود.

سرپرست بخش های علمیه در پیامی درگذشت آیت الله کاردان را آسایش ذکر شد.

محتوای متنی پیام آسایش آیت الله ارفی به شرح زیر است:

به تماس گرفتن خدا
من می خواهم اجتناب کرده اند آن خدا هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سوی او باز خواهیم گشت

درگذشت عالم گرانقدر ابوالشهید آیت الله سید حاج شیخ غلام رضا کاردان رضی الله عنه موجب تأثر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأثر گردید.

این روحانی وارسته جدا از تدریس دروس حوزوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تألیف آثار ارزنده در بخش کلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید امامت، سال ها به تبیین را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفسیر سنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اندیشه اصیل اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت را انتخاب کنید و انتخاب کنید فروش اقامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید میراث پیامبر اکرم صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلم تیز کردن. . خانوار اش خیلی امتحان شده کردند.

ضایعه درگذشت ایشان را به خانوار، دوستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آشنایان آسایش را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسایش عرض نموده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجر جزیل، فراوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ابدی را خواستارم.

او همراه خود خوشی اقامت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود خوشی اجتناب کرده اند دنیا سر خورد
علی رضا اعرافی
سرپرست املاک