رفع فوری AirTag برای جلوگیری از ردیابی موقعیت مکانی دقیق شما که توسط اپل توسط استالکرها فاش شده است


اپل روز پنجشنبه به‌روزرسانی‌هایی را برای AirTags پس از ادعاهایی که از آنها برای تعقیب افراد استفاده می‌شود، اعلام کرد.

این تغییرات مانع از استفاده از دستگاه‌های ردیاب به اندازه سکه می‌شود تا به‌جای یافتن کلیدها، کیف پول‌ها یا سایر موارد گم‌شده، به‌طور مخفیانه اطلاعات افراد را حفظ کنند.

اپل به‌روزرسانی AirTags را اعلام کرده است که از استفاده از گجت‌های اندازه سکه برای ردیابی مخفیانه افراد جلوگیری می‌کند.

۳

اپل به‌روزرسانی AirTags را اعلام کرده است که از استفاده از گجت‌های اندازه سکه برای ردیابی مخفیانه افراد جلوگیری می‌کند.اعتبار: گتی
گروهی از زنان گزارش کرده اند که AirTag ها توسط افراد تعقیب کننده استفاده می شود تا از محل نگهداری آنها مطلع شوند.

۳

گروهی از زنان گزارش کرده اند که AirTag ها توسط افراد تعقیب کننده استفاده می شود تا از محل نگهداری آنها مطلع شوند.اعتبار: twitter/Sega__JEANAsis

AirTags که در اوایل سال گذشته راه اندازی شد، برای چسباندن به چیزهایی طراحی شده است که مردم تمایل دارند از دست بدهند.

آن‌ها به‌صورت بی‌سیم با یک نقشه بی‌درنگ در آیفون، آی‌پد یا دستگاه‌های آی‌پاد تاچ همگام‌سازی می‌شوند تا نشان دهند کجا می‌توانند پیدا شوند.

به سرعت گزارش‌هایی مبنی بر استفاده از AirTag برای اهداف غیرقانونی‌تر، مانند گیرکردن مخفیانه روی یک ماشین برای سرقت آن یا پیدا کردن محل رفتن مالک، منتشر شد.

اپل در پستی اعلام کرد: «ما متوجه شده‌ایم که افراد می‌توانند هشدارهای ردیابی ناخواسته را به دلایل خوش‌خیم دریافت کنند، مانند زمانی که کلیدهای شخصی را با AirTag متصل می‌کنند.

ما همچنین گزارش‌هایی از تلاش بازیگران بد برای سوء استفاده از AirTag برای اهداف مخرب یا مجرمانه دیده‌ایم.»

اپل گفت که با پلیس و گروه‌های ایمنی برای جلوگیری از سوء استفاده کار می‌کند، که به ندرت اتفاق می‌افتد.

مدل‌های جدیدتر آیفون به صاحبان «لوازم جانبی ناشناخته شناسایی شده» هشدار می‌دهند زمانی که آنها AirTag ناشناس را در محدوده خود احساس کنند.

نرم افزار AirTag برای نمایش اخطار در اولین بار استفاده در حال به روز رسانی است.

این پیام توصیه می کند که ردیابی افراد بدون رضایت آنها در بسیاری از مناطق جرم است و اپل در صورت لزوم هویت مالکان را با پلیس در میان می گذارد.

اپل اعلام کرد که در تلاش است تا آیفون‌ها را قادر سازد تا AirTag‌ها را با دقت بیشتری پیدا کنند تا به مردم کمک کند بدون رضایت آنها کاشته شده را پیدا کنند.

اپل در این پست گفت: AirTag برای کمک به افراد در یافتن وسایل شخصی خود طراحی شده است، نه برای ردیابی افراد یا دارایی افراد دیگر.

ما هر گونه استفاده مخرب از محصولات خود را به شدیدترین وجه ممکن محکوم می کنیم.

اپل اواخر سال گذشته نرم‌افزاری را منتشر کرد تا افرادی که گوشی‌های هوشمند مجهز به اندروید دارند بتوانند تشخیص دهند که AirTag در نزدیکی آن قرار دارد یا خیر.

طبق گزارش‌ها کریپ‌ها AirTag‌ها را روی وسایل نقلیه افراد پنهان می‌کنند یا آنها را در کیف‌های دستی می‌اندازند.

۳

طبق گزارش‌ها کریپ‌ها AirTag‌ها را روی وسایل نقلیه افراد پنهان می‌کنند یا آنها را در کیف‌های دستی می‌اندازند.اعتبار: یوتیوب/ پلیس منطقه ای یورک

در اخبار دیگر، به گفته ردیاب‌های آشغال فضایی آنلاین، یک قطعه چهار تنی از یک موشک اسپیس ایکس در مسیر برخورد با ماه قرار دارد.

بوئینگ ۴۵۰ میلیون دلار در یک استارتاپ تاکسی پرنده غرق کرده است که امیدوار است تا پایان دهه مسافران را در سراسر شهرها جابجا کند.

اسلحه های هوشمند شخصی سازی شده که فقط توسط کاربران تایید شده قابل شلیک هستند، ممکن است در نهایت در سال جاری در دسترس مصرف کنندگان آمریکایی قرار گیرند.

و دانشمندان در حال انجام ماموریتی برای کشف راز پشت ده ها مومیایی وحشتناک کودک هستند که در یک مقبره زیرزمینی در سیسیل دفن شده اند.


ما برای داستان های شما هزینه می کنیم! آیا داستانی برای تیم فناوری و علم سان آنلاین دارید؟ به ما ایمیل بزنید [email protected]
رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر