روز اول-ایشو


من فکر می کنم از نظر فنی امروز اولین روز است ، زمین صفربه با این حال ، بلافاصله فراموش کردم قبل از صبحانه روی ترازو قدم بگذارم (فقط به عنوان مرجع ، نه برای قضاوت). بنابراین فردا حتماً این کار را انجام می دهم.

با این حال ، من تمام ویتامین هایم را مصرف کردم! این شامل مقداری ویتامین D در حال حاضر ، بعلاوه مکمل هایی است که مادر شوهرم برای موها و ناخن هایش قسم می خورد (حدس می زنم دانه کدو تنبل بیوتین بیشتری داشته باشد؟). روز اول ، ویتامین ها! این یک دستاورد است.

من ردیاب MyFitnessPal را مجدداً راه اندازی کردم تا جایی برای قرار دادن غذا داشته باشم. در حال حاضر من فقط آنچه را که معمولاً می خورم بیان می کنم ، با هدف حفظ حدود 2500 کالری یا کمتر برای اینکه ببینم کجا هستم. البته من همچنان این داده های مختلف را تنظیم می کنم.

هنوز راه رفتن را شروع نکرده ام. اگر می توانستم امروز کمی بین قطرات باران فشار بیاورم ، این کار را می کردم. من حداقل یک Surya Namaskar انجام می دهم.

این یک شروع است.

من صبحانه مقداری آب میوه/آبمیوه نوشیدم اما اکنون مقداری آب می نوشم. مزه اش خوب است! چند قوطی نوشابه برایم باقی مانده است که در روزهای آینده می نوشم ، اما بعد از آن مدتی آن را نخرید.

روحیه مثبت. پیش رفتن.

دیدگاهتان را بنویسید