رویارویی ادی هرن با جیک پل را پس از شوخی که گفته بود با تبلیغ اولین مبارزه خود در یوتیوب “این آشفتگی را ایجاد کرده” را تماشا کنید.


ادی هیرن با حریف تبلیغاتی جیک پل – پس از شوخی که او با سازماندهی اولین مبارزه یوتیوبر “این آشفتگی را به وجود آورد” روبرو شد.

اتاق مسابقه و مربی پل به امضای قرارداد بین کتی تیلور و آماندا سرانو، تاریخچه زنان کمک کردند.

ادی هرن در مقابل جیک پل

۲

ادی هرن در مقابل جیک پلاعتبار: میشل فارسی

اما همین دو سال پیش، هرن با انجام اولین بازی خود در برابر رقیب آنلاین AnEsonGib، از ورود این شهرت آمریکایی به این ورزش استقبال کرد.

در حال حاضر این دو نفر رو در رو – به معنای واقعی کلمه – در حالی که تیلور و سیرانو مدیسون اسکوئر گاردن را تبلیغ می کنند، رقابت می کنند.

پل، ۲۵ ساله، پخش کننده ویدئو Gib را تنها در یک راند متوقف کرد و از آن زمان به یک ستاره پرداخت به ازای هر نمایش و یک مبارز بدون شکست ۵-۰ تبدیل شد.

او حتی از افرادی مانند کانور مک گرگور ۳۳ ساله قهرمان سابق UFC و کانلو آلوارز ۳۱ ساله، بوکسور شماره ۱ فعلی، دعوت شده است.

هرن تصدیق کرد که او مسئول برداشت قطبی پل در علم نایس است.

او به The MMA Hour گفت: “من اولین مبارزه او را دو سال پیش تبلیغ کردم. این باعث شد این آشفتگی ایجاد شود.

شرط بندی رایگان: بیش از ۲۰۰۰ پوند در معاملات مشتریان جدید دریافت کنید

من آن را علیه یک یوتیوبر مطرح کردم، و بهترین روشی که می توانم جیک را توصیف کنم این است که مردم به من بگویند، آیا جیک پل را دوست داری؟ ”

و من می گویم جیک – شرایط در بریتانیا متفاوت است – پلنکر، پلنکر کلاس A، دیپ استیک. اما من آن را دوست دارم.

“منظورم بی احترامی نیست. نصف وقت فکر می کنم خاموش است. می دانید منظورم چیست؟”

«مثلاً امروز داشتیم یک شرکت رسانه‌ای می‌کردیم و او درباره دعوای کانلو صحبت می‌کرد و من به او نگاه می‌کنم و او می‌گوید: «تو فقط از درون می‌خندی؟» ”

“و من فکر می کنم که این کمی از هر دو است.”

پل همچنین بازیکن سابق NBA، نیت رابینسون، ۳۷ ساله، و همچنین همسر سابق UFC، بن آسکرن، ۳۷ ساله، و تایرون وودلی، ۳۹ ساله را اخراج کرد.

من در ورزشگاه کار می کنم. او صمیمانه عاشق ورزش شد و به نظر من برای بوکس خوب است.

ادی هرن در مورد جیک پل

او هنوز با حریفی روبروست که تجربه قبلی در بوکس دارد، اما رقبای کم ندارد که خواستار پایان دادن به این هیجان در رسانه های اجتماعی هستند.

با این حال، هرن اعتراف کرد که پل “برای بوکس خوب” بود و از منتقدان خواست که فقط آن را بپذیرند.

او گفت: «فکر می‌کنم مبارزان، به خاطر فداکاری‌هایی که کردند، گاهی او را در مقابل جک پل نگه می‌دارند و می‌گویند: «خب، من ۱۵ سال است که در باشگاه ورزش می‌کنم! ”

“بله، اما شما به اندازه کافی خوب نیستید و پروفایلی را که او ایجاد کرد ایجاد نکردید.

“چرا به او اجازه این کار را نمی دهند؟ او در ورزشگاه کار می کرد. صادقانه بگویم او عاشق ورزش شد و من فکر می کنم او برای بوکس خوب است.”

من فکر می‌کنم که نوع متفاوتی از مخاطبان را به همراه دارد.»

ادی هرن، کیتی تیلور، آماندا سرانو و جیک پل

۲

ادی هرن، کیتی تیلور، آماندا سرانو و جیک پلاعتبار: میشل فارسیرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر