رژیم لاغری سریع – لیپوماتیک زندگی ایده آل | زندگی مشترک


این یکی از مهمترین مسائلی است که در مورد یافتن بهترین رژیم کاهش وزن برای کاهش وزن صحبت می شود و هرگز به سراغ قرص ها و مکمل های کاهش وزن که این روزها در همه جا مشاهده می کنید ، نروید. اگر بتوانید رژیم لاغری سالم و مناسب را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه می تواند بهترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن طبیعی باشد. یکی از اولین و مهمترین مواردی که هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن باید به آن توجه داشته باشید این است که تحت هیچ شرایطی نباید وعده های غذایی را حذف کرده یا از وعده های غذایی نامنظم استفاده کنید. اگر فکر می کنید یک یا دو بار حذف وعده های غذایی و خوردن وعده های غذایی سنگین در طول روز به شما کمک می کند ، پس باید بدانید که بسیار در اشتباه هستید. شما همچنین باید یک هدف واقع بینانه برای کاهش وزن و تلاش برای دستیابی به این هدف داشته باشید. همیشه به یاد داشته باشید که تنها با انجام ورزش و برنامه غذایی متعادل و سالم می توانید مقداری فشار بر بدن خود وارد کنید.

یکی از رایج ترین رژیم های کاهش وزن برای افرادی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند ، رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیم غذایی است که از منابع مختلف موجود است ، زیرا سریع ترین و طبیعی ترین راه برای کاهش وزن است. به قرص های لاغری را بدون مصرف مکمل یا. جنرال موتورز یکی از شرکت های بزرگ خودروسازی است که برنامه تغذیه ای با عنوان رژیم جنرال موتورز یا GM Diet را معرفی کرده است که توسط بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی دنبال می شود. این رژیم لاغری به ارتقاء سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این برنامه رژیم غذایی برای افراد در هر سنی شناخته شده است و حتی گفته می شود که بسیاری از افراد با این رژیم غذایی توانسته اند در طول یک هفته تا 8 کیلوگرم وزن کم کنند.

بسیاری از شما حتما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون هیچ مشکلی هستید. حتماً ورزش های مختلفی از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی را امتحان کرده اید ، اما نتوانسته اید چربی اضافی بدن را از بین ببرید. اگر اضافه وزن یکی از دغدغه های اصلی شماست ، برنامه رژیم GM ممکن است راه حل مشکل شما باشد.

برنامه غذایی عمومی موتورها
اگر آمادگی شروع برنامه غذایی GM را دارید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را برای آن آماده کنید. شما تنها زمانی می توانید در برنامه کاهش وزن خود موفق باشید که ذهن شما آرام و کنترل شده باشد. این برنامه رژیم غذایی به مدت یک هفته است و می توانید فقط از غذاهای تجویز شده استفاده کنید. گفته می شود که اگر این رژیم را با دقت دنبال کنید ، می توانید 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین چیز این است که شما نباید گرسنگی بکشید. گرسنگی اثر معکوس دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن ، افزایش می یابد. این برنامه مقادیر و انواع دقیق غذا را پیشنهاد می کند تا مطمئن شوید که همیشه سیر هستید. بسیاری از افرادی که از این رژیم استفاده کرده اند شگفت زده شده اند که رژیمی که نمی خواهد از گرسنگی بکاهد تا به طور موثری وزن خود را کاهش دهند. اما نگران نباشید ، فقط با دقت گوش دهید و دستورالعمل های این برنامه رژیم را دنبال کنید.

رژیم لاغری 7 روزه برای از دست دادن 8 کیلوگرم
روز اول رژیم: میوه های تازه
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است زیرا شما فقط می خواهید قدم به دنیایی بگذارید که درک کند چگونه می توانید وزن خود را کاهش دهید. این رژیم می گوید اولین روز برنامه شما باید به میوه ها اختصاص یابد. به جز موز می توانید هر مقدار میوه که می خواهید بخورید. میوه هایی مانند هندوانه و خربزه عالی هستند. همچنین باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و به هیچ غذای دیگری ، حتی سبزیجات خام یا پخته ، دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، باید در روز اول به اندازه دلخواه از میوه های مختلف استفاده کنید. هر زمان که احساس گرسنگی کردید ، یک میوه بخورید و آب بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
روز دوم به شما این امکان را می دهد که در طول روز به میزان دلخواه سبزیجات بخورید ، چه خام و چه پخته. البته به خاطر داشته باشید که به هیچ وجه نباید از روغن برای پخت سبزیجات استفاده کنید. توجه داشته باشید که سیب زمینی نیز بخشی از این سبزیجات است و بهتر است آن را در ابتدا به صورت آب پز یا بخارپز بخورید تا با سوزاندن کربوهیدرات های آن در طول روز مصرف شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید برای روز دوم رژیم غذایی خود استفاده کنید عبارتند از: لوبیای پخته ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم پخته و خام و غیره. البته سیستم گوارش شما در این روز کمی متفاوت از روزهای عادی کار می کند و ممکن است بیشتر به دستشویی بروید. نوشیدن روزانه 8 تا 12 لیوان آب را در روز دوم فراموش نکنید.

روز سوم رژیم لاغری: با میوه و سبزیجات پوستی سالم داشته باشید
برنامه رژیم غذایی GM سومین روز به شما امکان می دهد هم سبزیجات و هم میوه ها را در طول روز بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبح میوه و سبزیجات عصر بخورید یا برعکس. ترکیب این موارد با شماست. نوشیدن 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

روز چهارم رژیم لاغری: موز و شیر
روز چهارم می تواند برای بسیاری از افراد جذاب باشد. می توانید 8 تا 12 موز و 3 لیوان شیر در روز بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه ممکن است شما را گرسنه کند ، اما در پایان روز احساس سیری کامل خواهید کرد. این قسمت از موز و شیر خود را به اشتراک بگذارید تا هرگز احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، یک موز و یک لیوان شیر صبح ، یک لیوان شیر و چند موز بعد از ظهر ، 3 موز عصر و یک لیوان شیر شب و بقیه موز بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز احساس گرسنگی نخواهید کرد.

روز پنجم رژیم لاغری: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید یک مهمانی کوچک برای خود داشته باشید. در این روز می توانید یک فنجان برنج در وعده نهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در روز میل کنید. از آنجا که بدن شما می تواند سطوح بالایی از اسید اوره تولید کند ، بهتر است مصرف آب خود را به 12 تا 15 لیوان افزایش دهید.

روز ششم رژیم: یک فنجان برنج
در این روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار میل کنید و بقیه روز را به عنوان روز سبزیجات صرف کنید. مطمئن شوید که در این روز 8 تا 12 لیوان آب می نوشید. در این حالت شما قطعاً احساس سبکی خواهید کرد و شکی نیست که دستگاه گوارش شما قوی تر شده است.

روز 7 رژیم لاغری: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه غذایی GM است. در این روز به شما اجازه داده می شود که یک فنجان برنج و هر مقدار سبزیجات و آب میوه بخورید. این بهترین روز کل هفته شما خواهد بود.

شما قطعاً متوجه کاهش وزن زیادی در بدن خود خواهید شد و هیچ کاری جز پیروی از برنامه میوه ها ، سبزیجات و آب انجام نداده اید. این برنامه تغذیه مزایای دیگری برای شما خواهد داشت. متوجه خواهید شد که پوست شما شفاف تر از همیشه است و سیستم گوارش شما بسیار بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بین 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه افرادی که از گرسنگی برای کاهش وزن خود استفاده می کنند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از هرگونه رژیم غذایی برای کاهش وزن حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از رازهای زیبایی ، سلامت و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید:

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

بزرگ کردن لب با تزریق ژل به لب

برجسته سازی گونه با تزریق چربی به گونه ها

با تزریق بوتاکس چین و چروک صورت را از بین ببرید

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه

درمان درد ماهیچه با ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید