[ رژیم کانادایی ] بهتر می دانم که او اصلاً کانادایی نیست


طبق معمول به غذا نزدیک شدم و منتظر آمدن غذا بودم و حمله کردم. من یک بطری آب سیب هویج را دیدم که یک کاسه کشک جلوی او بود. او نیز نشست و شروع به تماشای آنها کرد. به پسر عمویم زنگ می زنم. انگار منتظر مجوز افطار بود. اما در واقع ، او بی صبرانه منتظر ناهار بود ، که شامل رازیانه چرب و خاله چیلی بود که با یک ظرف برنج سرو می شد.

فکر کردم چرا می خواهد آب سیب هویج را با رازیانه بخورد؟ این سه وجه مشترک چیست؟ بعد با خودم گفتم چی داری؟ ویدیو

خلاصه اینکه خیلی گرسنه بودم. وقتی بشقابم را با پلو پر کردم و در کاسه رازیانه فرو رفتم ، متوجه شدم که خودش آب سیب و هویج را در یک لیوان دو فنجانی ریخت و آن را گذاشت. دو فنجان می خورد و می گذارد.

طاقت نداشتم. وقتی غذا می خوردم از او پرسیدم چرا نمی خورد.

انگار صدایش از ته چاه می آمد: “نمی توانم.” در چهارمین روز رژیم غذایی ، باید فقط آب میوه و کشک بخورم.

من که چربی مهره را در دهانم مالیده بودم ، پرسیدم: “بهایار؟” بعد گفتم انشاءالله صبحانه خوبی خوردی؟

آرا گفت. یک فنجان قهوه و یک حبه قند و یک ورقه نان تست.

کم کم نگرانش شدم. الان گفتم باشه؟

او گفت بله.

من همچنین در ذهن گفتم که از رنگ زرد صورت شما مشخص است که با رنگ سال تنظیم شده است که خوب است.

به طور خلاصه ، من فهمیدم که پسر عموی ما که توسط رژیم اسیر شده بود نیز تبار کانادایی داشت. جالب اینجاست که او خودش می داند رژیم کانادایی رژیم بسیار سختی است که بسیاری از کارشناسان آن را قبول ندارند ، اما می گوید من چاره ای ندارم و باید تا عید وزن کم کنم. ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” در اینجا پاسخ می دهد.

کسی نیست به او بگوید ، ای احمق من ، شما 30 سال برای این عظمت و چربی زحمت کشیده اید ، اکنون 15 روز است که رژیم کانادا همه چیز را می سوزاند ، ها؟ !!!

دولت کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با این رژیم 15 روزه کانادایی به وزن ایده آل خود می رسد. و کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهند ، این رژیم طرفداران خود را دارد.

وقتی برنامه رژیم غذایی روزانه او را دیدم ، احساس ضعف کردم حتی اگر تا جایی که می توانستم غذا می خوردم. او برنامه را بسیار سختگیرانه و وحشیانه نوشت. ویل واقعاً می خواهد شما به آن پایبند باشید.

صبحانه فقط قهوه یا چای با حبه های قند است. یک روز آن را جشن می گیرند و یک ورقه نان تست در آن می گذارند. من شخصاً احساس نمی کنم از یک بسته کامل پر شده ام.

برای ناهار ، سینه مرغ نصف شده را بخارپز کرده یا با سالاد و آب لیمو کبابی کنید. بیشتر شبیه صبحانه است. گاهی اوقات باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی کبابی یا چند ورقه سوسیس بخورید.

برای شام 300 گرم گوشت یا مرغ آب پز یا فقط یک سالاد کرفس و کلم و سس آب لیمو ، پنیر رژیمی رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت آب پز داده شود ، محکوم خواهید شد که شب بعد سالاد کرفس بخورید. انگار یک شب می خواهد یک خواب راحت به شما بدهد. به سادگی با آب لیمو اصرار کنید. بهش میگن فشار

برای من شکنجه به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان موافقت کرد تا 12 روز از دستورات فرماندار كانادایی اطاعت كند و به قول آنها 3 روز رژیم ثبات را حفظ كند.

مخالفان این رژیم در مقایسه با حامیان آن اندک هستند. این بدان معناست که تعداد بیشتری از آنها وجود دارد. که برای من هم منطقی به نظر می رسد.

قوانین دیکتاتوری کانادا (مراقب تمرین خود باشید)

قوانین زیادی در این رژیم وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید عصبانی می شوید.

اگر یک بار به طور تصادفی شیطان را کشتید یا فراموش کردید که رژیم دارید ، یک شکلات آب نبات خورده اید که در رژیم غذایی شما وجود ندارد ، از حکومت کانادا و کارهای خلاف خود اخراج شده اید و دو ماه دیگر فرصت دارید وارد شوید زمین (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من آمد).

صبحانه T ، ممنوع (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل T ، شیرینی ، روغن ، سس ، قند ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

آگاهانه یا ناخواسته در مصرف روزانه غذا دخالت نکنید.

یک قاعده خوب این است که شما مجاز هستید هر چقدر که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که مردم در خوردن آب تنبل هستند. نه ، خدای ناکرده شیر آب را ببندید).

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر بیماریها اجازه ورود به نهاد حاکم کانادا را ندارند. (خسته نباشید)

حیوانات خانگی رژیم غذایی کانادایی که روی آبهای اقیانوس اطلس شناور هستند

داشتن یک رژیم غذایی منظم و دقیق بسیار عالی است و این مشکل در این رژیم مشاهده می شود (البته بسیار سخت است ، کمی انعطاف پذیری نیز بد نیست). اما فقط به شما می گوید که چه چیزی را به طور منظم و به شیوه درست بخورید. اما محتوای آن مواد مغذی اصلاً نظری و منطقی نیست. وقتی توضیحات را می خوانید ، قلب شما به یک پرس مناسب غذا می افتد.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از غذا حذف می شوند. از دو منبع اصلی انرژی بدن غفلت می شود و هیچ منطقی در پشت آن وجود ندارد. خبری از میوه نیست. البته هویج در روز چهارم آب سیب را در وسط فسیل ما می گذارد.
  • وعده این مهم ، پادشاه وعده ها ، در صبح به راحتی در این رژیم نادیده گرفته می شود. این وعده که متابولیسم بدن شروع می شود ، آیا می توان با یک حبه قند و یک فنجان قهوه آن را برآورده کرد ؟!
  • این رژیم غذایی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، کمبود شدید ویتامین B در بدن وجود دارد که به جز ریزش مو تاثیری ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه به زودی طاس خواهید شد.
  • دقیقا چند سالتونه؟ کالری مورد نیاز روزانه شما را در نظر نمی گیرد. حکومت سختگیرانه توسط مردم نوشته شده است. صرف نظر از جنسیت آنها؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آنها اکنون چقدر است و می خواهند به چه وزنی برسند؟ برای همه دستور العمل بنویسید.

این رژیم حداکثر دریافت کالری 600 تا 800 کالری را برای بدن فراهم می کند. در حالی که کالری مورد نیاز افراد بستگی به سن آنها و وضعیت جسمانی آنها دارد ، بسیار بیشتر از این. اگر با همان 600 تا 800 کالری مصرف کنید ، آن را به سرعت از دست خواهید داد.

  • و یکی دیگر از اشکالات مهم تفاوت کالری است که روزانه از این رژیم وعده می دهد. یک روز غذای پر کالری ، روز دیگر کالری کم. این نوسانات تکان بدی به بدن وارد می کند.
  • یکی از آثار سوء این رژیم در طول روز شدت احساس گرسنگی است که به طرز عجیبی بر خلق و خو ، تمرکز و کارایی تأثیر می گذارد. پسر عموی بسیار داغ و سرزنده من تبدیل به یک عروسک زرد شده است که به طور تصادفی لباس های رنگی خود را در ماشین لباسشویی انداخته است. ضعیف و زرد و مچاله شده. رگهای مسدود شده را نمی توان به مدت 3 دقیقه با عسل خورد.
  • از دست دادن عضلات یکی دیگر از موارد ناپسندی است که در این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن می بیند که در حال کاهش وزن است ، چربی را برای یک روز ذخیره می کند و توده عضلانی ضعیف را برای انرژی می سوزاند. و هنگامی که رژیم غذایی پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی با عضله بر نمی گردد. زیرا چربی ها مشتاقانه شما را در آغوش می گیرند. مخصوصاً چربی سرسخت دور شکم.
  • کاهش سریع وزن نیز به این دلیل است که بدن آب را در وسط به همان شدت از دست می دهد. این خود باعث ایجاد عوارض جانبی دیگری مانند سردرد ، سرگیجه و تاری دید و در نتیجه در آب می شود.
  • به گفته پسر عموی من ، تمرینات و ورزش هایی نیز برای این دوره وجود داشت. اما او آنقدر بی روح بود که کارهای روزمره خود را با درد انجام می داد ، چه برسد به ورزش.
  • هرجا به این سیستم نگاه می کنم ، هیچ مبنای علمی برای آن نمی بینم. افرادی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، من مطمئن هستم که والدین آنها کانادایی نیستند ، با خود فکر نمی کردند که همان کاهش وزن غیرمعمول که در 15 روز اتفاق افتاده است ، در 15 روز دیگر باز خواهد گشت ؟!

در نهایت ، ما آخرین کلمه را می گوییم:

اگرچه در مورد مشکلات و مشکلات این رژیم صحبت های زیادی شده است ، اما بسیاری معتقد بودند که این رژیم باید انجام شود و موفق باشد. عوامل زیادی می توانند بر این موفقیت تأثیر بگذارند ، و این دلیل قوی ای برای توصیه این رژیم به خوبی ثابت نشده است. این افراد ممکن است شرایط جسمانی خاصی برای تحمل این 15 روز داشته باشند و فقط در آن 15 روز محدود شده و سپس رژیم معمولی خود را ادامه داده اند.

اما در اصل ، افراد در این رژیم زمان زیادی را صرف رسیدگی به معایب آن نمی کنند. بنابراین خوب است که به علم بد کودک اعتماد کنیم و روشها و روشهای مورد قبول علم را دنبال کنیم. سالها متخصص و سبک غذا خوردن تا روزی به شما کمک کنند. برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی خود ، روی آنها حساب کنید تا نکات مورد نیاز برای کاهش یا حتی افزایش وزن را با توجه به شرایط جسمانی خود به شما ارائه دهند.

هر چه کاهش وزن کندتر و اصولی تر باشد ، ثبات آن بیشتر است. و برای کاهش وزن نظری ، خندیدن مرکز فرماندهی گرسنگی در مغز شما دیگر جواب نمی دهد. در کنار ارائه رژیم غذایی سالم و منطقی با میان وعده های خوب برای بدن ، باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتایج دلخواه برسید. بگذارید خیالم راحت شود: رژیم غذایی بدون ورزش باعث تناسب اندام شما نمی شود.

حالا ، آیا می توانید از خودتان برایمان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید فقط برای اینکه در خانواده خوب به نظر برسید؟ نظر شما در مورد حکومت کانادا چیست؟ آیا این را تجربه کرده اید؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحال می شوم که اشتباه می کنم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید