ساختن یک رابطه پر از عشق


۱۳ فوریه ۲۰۲۲

ایجاد یک رابطه پر از عشق موضوع امروز است و روز ولنتاین دلیل آن است. به همین دلیل است که من قرمز پوشیده ام و به همین دلیل است که این قلب صورتی را بالا نگه داشته ام. روز ولنتاین برای من بسیار خاص است، زیرا من یک ولنتاین خاص در زندگی ام دارم که مدت زیادی است با آن ازدواج کرده ام. تصمیم گرفتم ایده های خود را در مورد ایجاد یک رابطه پر از عشق با شما به اشتراک بگذارم.
اینجا تاپ من است پنج راه برای ایجاد یک رابطه پر از عشق
گوش دادن و اشتراک در:

مثل پلنگ گوش کن

مهم است که شنونده خوبی باشید و به نظر برسد که شنونده خوبی هستید. گاهی اوقات می‌توانید شنونده خوبی باشید، اما شاید در حال انجام چند کار یا کار دیگری هستید. متقاعد کردن کسی که دارید به او گوش می دهید، ممکن است سخت باشد، اگر به نظر نمی رسد که به او گوش می دهید. بنابراین هنگامی که به حرف های شریک زندگی خود گوش می دهید، نه تنها گوش دهید، بلکه مایل به ارائه بازخورد معنادار باشید، اما فقط در صورت درخواست. چیزی که من پیدا کرده‌ام بارها است، شریک زندگی من فقط از من می‌خواهد که گوش کنم و این لزوماً به این معنی نیست که او همیشه بازخورد می‌خواهد. به عنوان یک پسر، و من فکر می کنم این برای بسیاری از بچه ها صادق است، بسیاری از اوقات ما می خواهیم هر مشکلی را که وجود دارد برطرف کنیم. برای مثال، ممکن است او شروع به گفتن در مورد یک مشکل یا مشکل کند و ناگهان ذهن من در تلاش است تا آن را برطرف کند. و همیشه این چیزی نیست که شریک زندگی شما ممکن است بخواهد. بازخورد معنادار بدهید، اما فقط در صورت درخواست. سعی نکنید مشکل را حل کنید مگر اینکه از شما خواسته شود.

ایده پلنگ با قدرت، چابکی، پنهان کاری، گریزان بودن و هوشیاری تیزش مرا یاد گوش دادن شدید و شدید می اندازد.

مایل به تغییر باشید

خیلی وقت ها باید به دلایل و اهداف خود تغییر کنید تا بتوانید به اهداف خود برسید. اما گاهی اوقات، شما باید تمایل داشته باشید که به اندازه کافی انعطاف پذیر باشید و بتوانید آن را رها کنید و مایل به تغییر برای شریک زندگی خود باشید. اگر واقعاً اهمیت می دهید، می خواهید خودتان بهتر شوید. قلب خود را به بهترین شکل ممکن در رابطه خود قرار دهید،

کاری کنید که شریکتان احساس خاص بودن کند

شریک زندگی خود را در سطح عمیقی بشناسید. چیزهای کوچک مهم را به خاطر بسپارید، زیرا معمولاً چیزهای کوچکی وجود دارند که ممکن است بسیار جزئی به نظر برسند، اما گاهی اوقات می توانند پرمعنی ترین باشند. کارهای خاص غیرمنتظره ای انجام دهید، مانند ظرف شستن، برداشتن لباس، یا شستن ماشین همسرتان. مایل به انجام آن تلاش اضافی برای انجام آن کارهای خاص باشید.

برو و بالاتر

فکر کنید که معمولاً برای شریک زندگی خود چه می کنید و سپس کمی بیشتر انجام دهید. برای دانستن اینکه چه کاری می توانید انجام دهید، باید کمی فکر کنید، اما خارج از چارچوب فکر کنید. مایل به انجام کارهایی باشید که ممکن است کمی دیوانه کننده یا کمی دور از دیوار به نظر برسند. در اینجا یک مثال است. اتاق خواب ما در طبقه دوم خانه ما است و به حیاط خلوت ما نگاه می کند. و بنابراین من در حیاط خلوت بیرون رفتم و در برف قدم زدم و حروف LOVE و سپس “U” را گذاشتم. وقتی او نابینا را باز کرد و به حیاط خلوت نگاه کرد، این حروف غول پیکر در برف بود که املای آن را دوست دارم. این کار جالب و متفاوتی بود. چنین چیزهایی واقعاً می توانند خاطرات فوق العاده ای ایجاد کنند.

همدلی داشته باشید

تصور کنید وارد شدن به درون ذهن و قلب شریک زندگی تان چگونه خواهد بود. فقط چند دقیقه وقت بگذارید، چشمانتان را ببندید و به آن فکر کنید. بدانید که شریک زندگی شما چه چیزی را دوست دارد، به عنوان مثال آیا بوی خاص، موسیقی، صداهای اقیانوس، صداهای جنگل است یا بصری تر است؟ چشمان خود را ببندید، چند دقیقه مدیتیشن کنید و فقط روی شریک زندگی خود تمرکز کنید. به آنچه به ذهنتان می رسد فکر کنید.

از پیشنهادات بالا استفاده کنید تا به شما در ایجاد یک رابطه پر از عشق حتی معنادارتر کمک کند. روز ولنتاین مبارک.

منابع پیشنهادی

اپیزودهای مرتبط

آیا دچار اضطراب و استرس هستید؟ آرامش در چنگ شماست من بروس لنگفورد هستم، یک مربی تمرین کننده و هیپنوتیزم کننده که به افرادی مانند شما کمک می کنم تا قلدرهای درونی خود را کنار بگذارند و با اطمینان به جلو حرکت کنند. یک جلسه مربیگری رایگان رزرو کنید تا شما را در مسیر زندگی رضایت‌بخش‌تری قرار دهد، احساس زمین و تمرکز داشته باشید. برای من ایمیلی به آدرس [email protected] بفرستید که عبارت «جلسه مربیگری» را در موضوع عنوان کنید. ما یک تماس بزرگ‌نمایی راه‌اندازی می‌کنیم و در مورد اینکه چگونه می‌توانید به سمت زندگی بهتر حرکت کنید صحبت خواهیم کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر