«سریال دردناک» به چاپ سوم رسیدگزارش کردن خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) سومین چاپ مجموعه داستان «سریالی که درد می کند» اثر سیدمهدی شجاعی با طرح جلد جدید فرزاد ادیبی این روزها توسط انتشارات کتاب نیستان منتشر شده است.

این کتاب مشتمل بر هشت داستان کوتاه است که نویسنده در مقدمه می گوید: «هر کدام از داستان های این مجموعه حال و هوای خاص خود را دارد» و نویسنده امیدوار است که داستان کوتاه بتواند به جای ارتباط با مخاطب، ارتباط برقرار کند. در حال برقراری ارتباط با یکدیگر

از داستان های این مجموعه می توان به لوتیگری، حلقه گمشده، نیاز به کرامت، سریالی که درد می کند، جام بیننده جهان، داستان داستان، دست کج، زبان راست و پایان مرم اشاره کرد. ) و حضرت زهرا علیهاالسلام را می بینیم.

در بخشی از متن داستان «دست کج، زبان راست» آمده است: «بعضی سعی می کنند دزدی را زشت و ناپسند جلوه دهند. البته ای کاش فقط تلاش می کردند. برخی از مردم واقعاً معتقدند که پول درآوردن از طریق دزدی کار ناپسندی است. طرز نگرش این افراد به دزد یا دزد شبیه نگاه آنها به جنایتکار است. آنها همچنین نظر مثبتی نسبت به ارتشاء و اختلاس ندارند و اگر زمانی در معرض رشوه یا اختلاس قرار بگیرند به طرق مختلف سعی می کنند نام دیگری بگذارند و از زیر بار مسئولیت دوری کنند. از ترس سرزنش شدن توسط دیگران یا داشتن عذاب وجدان.