سلام! + به روز رسانی کوچک – سارا گلدشتاین


سلام دوستان!

این یک به روز رسانی زندگی و تجارت دیرهنگام است ، امیدوارم از آن لذت ببرید!

از آنجا که من بیشتر در 7 ماه گذشته “آفلاین” بودم ، قبل از شروع دوباره ارسال ، چند مورد را می خواستم در مورد آنها صحبت کنم. مانند بسیاری از ما ، رابطه من با رسانه های اجتماعی و فضای آنلاین پیچیده است و دائما در حال تحول است. به عنوان یک صاحب مشاغل ، رسانه های اجتماعی اغلب مهم تلقی می شوند و می توانند جزء کلیدی ایجاد/اداره یک کسب و کار باشند. با این حال ، احساسات شخصی من مانع می شود و می بینم که ایجاد تعادل می تواند طاقت فرسا و دشوار باشد.

ناخواسته از شبکه های اجتماعی استراحت کردم و آن را در وبلاگم قرار دادم. این به عنوان یک احساس ناراحت کننده شروع شد که من از طریق رسانه های اجتماعی به زندگی مردم کمک مثبتی نمی کنم. من همیشه به رسانه های اجتماعی به عنوان امتداد مشاغل شخصی خود و کسب و کار سلامتی شرکتی و به عنوان راهی در دسترس تر برای آموزش دیگران نگاه کرده ام. در سال های اخیر ، این نیز راهی برای ارتباط با مشتریان و ایجاد روابط کاری معنی دار بوده است. با این حال ، من بیشتر از همه “سر و صدا” آنلاین ، در داخل و خارج از حوزه تغذیه آگاه هستم و واقعاً نمی خواستم در این مورد مشارکت منفی داشته باشم.

مدتی وقت گذاشتم تا به این فکر کنم که چگونه می خواهم در اینترنت ظاهر شوم. از آنجا که رسانه های اجتماعی یک جریان مالی مهم یا درآمدزایی برای تجارت من نیست ، من خوش شانس بودم که وقت و فضا برای تأمل دارم. این همچنین با این واقعیت ترکیب شد که برنامه من اخیراً بسیار شلوغ بوده است (بیشتر در این مورد در پست بعدی!). من از ارسال مقاله در وبلاگم ، Twist & Sprout و کانالهای بعدی خود در رسانه های اجتماعی هیجان زده هستم. Am به من مشتاقانه منتظر ادامه گفتگوی مهم درباره سلامتی ، رفاه ، غذا و تغذیه از جمله موضوعات مربوط به برابری سلامت و عدالت غذایی هستم. من همچنین امیدوارم که با تغییر چشم انداز رسانه های اجتماعی ، محتوای من همچنان رشد کند و من به عنوان یک شخص و یک تاجر رشد کنم.

بنابراین در حال حاضر برای برخی از به روز رسانی واقعی.

در ماه ژوئیه من درهای فضای شخصی خود را بستم. این بسیار تلخ بود زیرا واقعاً به نظر می رسید پایان یک دوران است ، در حالی که در عین حال احساس تسکین عظیمی می کرد. خوب است که درهای یک فصل را ببندید و فصل دیگری را شروع کنید. من از راه دور کار می کنم و هر دو مشتری را تماشا می کنم و کارگاه ها را بصورت آنلاین از طریق Zoom/Skype اجرا می کنم.

(عکس بالا نشان می دهد که در یک روز بسیار گرم راه می روم. یک روز دفتر کارم را تمیز کردم و از رفتن به فصل جدید خوشحال و هیجان زده بودم.)

من هنوز در مدرسه هستم که زمان زیادی را از من می گیرد. سپس ، این دلیل دیگری برای خرابی رسانه های اجتماعی من است. در رابطه با مدرسه ، من چندین موقعیت مختلف داوطلبانه داشته ام ، به عنوان دستیار تحقیق کار کرده و در سایر پروژه های تحقیقاتی و تغذیه فوق برنامه کار کرده ام.

از نظر شخصی تر ، من تابستان/اوایل پاییز خوبی داشتم ، همه چیز در نظر گرفته شده است. من تا آنجا که ممکن بود زمان زیادی را در خارج از خانه گذراندم و با تعدادی از دوستان “حباب” و شریکم به سفرهای عالی کانو و سفرهای آخر هفته رفتم. من و شریکم همچنین یک واحه کوچک کوچک در فضای باز در بالکن جلویی خود ساختیم و باغ ظروف را آزمایش کردیم ، که واقعاً سرگرم کننده بود. این واقعا در تابستان و اوایل پاییز شادی زیادی (و کمی سبزیجات!) برای من به ارمغان آورد.

برای مراحل بعدی ، چند حوزه را در زیر شرح داده ام:

مربیگری تغذیه 1: 1: اکنون همه قرارها از طریق Zoom ، FaceTime ، Skype یا تلفن آنلاین هستند. با خیال راحت بسته های ما را اینجا ببینید! همچنین می توانید به آدرس [email protected] برای ما ایمیل کنید 🙂

سلامتی محل کار: مجدداً ، همه کارگاه ها به صورت مجازی و از طریق Zoom به صورت زنده ارائه می شوند. برنامه چالش 10 روزه ما نیز کاملاً مجازی است. اگر به خدمات سلامتی محل کار علاقه دارید ، می توانید جزئیات را در اینجا پیدا کنید. برای اطلاع از قیمت کامل ، لطفاً به ما ایمیل بزنید.

وبلاگ + اینستاگرامپست های وبلاگ با ترکیبی از دستور العمل ها ، مطالب آموزشی و پست های اطلاعاتی ادامه خواهد یافت. پست های وبلاگ که در آینده پیش می روند ، ارزش های من را به عنوان یک متخصص تغذیه و دانش آموز دائمی منعکس می کند و طیف وسیعی از موضوعات را ادغام می کند. بحث پیرامون تغذیه ، غذا ، پایداری ، سیستم غذایی ، نابرابری سلامت ، عدالت غذایی و تحقیقات تغذیه خواهد بود.

خرید کنید: مغازه من جایی است که من برنامه های غذایی و جزوات کوچک دستور العمل را می فروشم. من دائماً منابعی را که در اینجا دارم به روز می کنم! اگر به دنبال چیز خاصی هستید ، لطفاً به من اطلاع دهید 🙂

ممنون که به روز رسانی کوچک من را مطالعه کردید! لطفاً اگر پست خاصی وجود دارد که به نظر شما مفید است ، به من اطلاع دهید و البته اگر سوالی داشتید به من اطلاع دهید!

– سارادیدگاهتان را بنویسید