سه ستون مدیتیشن; جیووانی دیانستمن


۲۹ نوامبر ۲۰۲۰

جووانی داینستمن نویسنده، معلم مدیتیشن معتبر، مربی و سخنران است. او آموزش های متنوعی با بیش از ۹۰۰۰ ساعت مدیتیشن و سبک تدریس عملی، ساده، روشمند و غیر فرقه ای دارد. سرود شخصی جیووانی توانمند است صلح و صلح توانمند واقعیتی است که او اکنون در آن زندگی می کند. در تنها ۱۵ سالگی، مدیتیشن به جیو یاد داد که قلدر واقعی درون سرش است و او می تواند یاد بگیرد بهترین دوست خودش باشد. به او آموخت که چگونه رها کند، بزرگتر از مشکلاتش باشد و خودش را بپذیرد. جیووانی کتابی به نام مدیتیشن عملی: راهنمای گام به گام ساده نوشته است.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • ذهن آگاهی برای من به این معنی است که من نیازی به فرار از هیچ احساسی ندارم و نیازی به واکنش نشان دادن به هیچ احساسی ندارم. من فقط می توانم هر احساسی را که در حال حاضر برایم اتفاق می افتد بپذیرم، با تمام احساساتی که در بدنم وجود دارد، خوشایند یا ناخوشایند و اینکه هنوز فضا برای من وجود دارد تا انتخاب کنم که می خواهم با آن چه کنم. آیا من فقط می خواهم تماشا کنم و بگذارم بگذرد؟ آیا می‌خواهم به آن توجه کنم و اگر یک احساس مثبت است، آن را افزایش دهم؟ آیا می خواهم آن را پردازش کنم تا به نوعی ناپدید شود. ذهن آگاهی این گزینه ها را به من می دهد.

افکاری در مورد تنفس

  • سبک مدیتیشن من در مورد تنفس نیست. من در گذشته سبک های تنفسی را امتحان کرده ام و برای من بهترین نبودند.
  • با این حال، تنفس عنصر مهمی از تمرین ذهن آگاهی من در طول روز است.
  • متوجه می شوم که وقتی در حال غذا خوردن هستم، سعی می کنم به تنفسم توجه کنم. وقتی در حین غذا خوردن عمیق‌تر و آهسته‌تر نفس می‌کشم، بهتر می‌جوم و احساس می‌کنم بعد از آن به دلایلی هضم راحت‌تر می‌شود.
  • وقتی کار می‌کنم، ممکن است در حال پاسخ دادن به ایمیل‌ها یا چیز دیگری باشم و گهگاه یادم می‌آید که عمیق و آهسته نفس بکشم و هر چه بیشتر در طول روز این کار را انجام دهم، در پایان روز کمتر احساس خستگی می‌کنم.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

هدیه رایگان

مراقبه ۱۲ دقیقه‌ای هدایت‌شده «بیدار با تمرکز» توسط بروس لنگفورد را دریافت کنید. بعد از بیدار شدن هوشیار و متمرکز باشید. احساس نشاط، شادابی و پویایی کنید. اجازه دهید نشاط شما به اطرافیان شما تغذیه کند. فردی پرانرژی باشید که دوست دارید باشید. اینجا را کلیک کنید: www.MindfulnessMode.com/AwakenWithFocus

با تشکر از حامی ما

از هیپنوتیزم برای کمک به دیگران برای دست کشیدن از مبارزه با مسائل ریشه ای عمیق خود مانند کاهش وزن، سیگار کشیدن، تجربیات دردناک استفاده کنید. آیا شما یک مربی یا یک درمانگر هستید که دوست دارید مهارت های جدیدی برای کمک به مشتریان خود داشته باشید؟ هیپنوتیزم می تواند به افراد کمک کند تا سریعتر و راحت تر از آنچه فکر می کردید به اهداف برسند. هیپنوتیزم تراپیست شوید مرکز هیپنوتیزم Cascade آموزش های در سطح جهانی ارائه می دهد. www.CascadeHypnosisCenter.com

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر