سوزان اسکوایر، جویولوژیست، می گوید: ۱۲۲ از اینکه چه کسی هستیم آگاه باشیم تا شادی را در درون خود بیابیم


۲۱ جولای ۲۰۱۶

سوزان اسکوایر یک جویولوژیست است. او دائماً شادی را در زندگی خود و دیگران صرف نظر از شرایط آنها به ارمغان می آورد. او ابزارهای ساده ای را به اشتراک می گذارد که باعث می شود انتخاب شادی معنادارتر، امکان پذیرتر و سرگرم کننده تر باشد. سوزان همچنین یک درمانگر تغذیه معتبر و معلم یوگا است. او در سفر است

از غذاهای کامل و گیاه خواری، و با تغییر رابطه خود با غذا بر چالش های خودایمنی و ذهنی و عاطفی غلبه کرده است. اکنون که او با بدن خود به یک مکان سالم نقل مکان کرده است، سوزان خوشحال است که وقت خود را صرف کمک به دیگران در نقش خود به عنوان یک جویولوژیست کند.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • این که بتوانم به این موضوع توجه داشته باشم که من کی هستم و کجا هستم و چرا هستم و چگونه هستم. فقط اینکه بتوانم به آن وصل شوم و در آن لحظه حضور داشته باشم، به احساسات من اجازه داده است که دیوانه‌کننده، وحشیانه و در همه جا نباشند، بلکه فقط در آن تجربه شادی‌بخش هر لحظه متمرکز شوند.

افکاری در مورد تنفس

  • نفس کشیدن بسیار قدرتمند است. ما در مورد قلب صحبت می کنیم و خیلی وقت ها مردم فکر می کنند “اوه من باید آن شکم ۶ تکه را بسازم”، اما برای من، تنفس از مرکز آن چیزی است که جریان را از سر تا پا منتقل می کند و دقیقاً در قلب ما متمرکز می شود. هسته واقعی ما تنفس در واقع حرف B در کتاب من است و همانطور که ما از طریق چیزهایی تنفس می کنیم، می توانیم از طریق اشیا زندگی کنیم و بنابراین نفس کشیدن ضروری است، هسته اصلی آن است.

[show-notes-breathing]

منابع پیشنهادی

  • کتاب: بازگشت به عشق اثر ماریان ویلیامسون
  • کتاب: ایده آل ساخته شده است توسط کریستین دی. لارسون

مشاوره برای تازه کار

من می گویم، قبل از هر چیز، باور کنید که شما ارزشمند هستید. باور کنید که شادی هستید، برای هدفی آنجا هستید و می توانید آن هدف را پیدا کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لحظاتی را صرف اتصال کنید و به آنچه هستید ایمان داشته باشید. از جست و جوی دیوانه وار آن بیرون دست بردارید، زیرا شادی از بین نمی رود، بلکه در وجود شماست. شما می توانید آن را از طریق یک ارتباط آگاهانه با باور اینکه چقدر عالی و قدرتمند هستید و چه هدف بزرگی از حضور در این زمین دارید، دریابید.

پاداش رایگان

آیا می خواهید شادی بیشتری در زندگی خود داشته باشید؟ سوزان اسکوایر این کتاب عالی را به شدت توصیه می کند. او می گوید نویسنده همکار جویولوژیست اوست! “همه چیز را شادی حساب کنید، هر آنچه که داریم، می توانیم با شادی زندگی کنیم.” برای دریافت کل کتاب زیر را کلیک کنید. (نام و آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا برای شما ارسال شود).

ایده آل ساخته شده توسط کریستین دی. لارسن