سومین کتاب «مینی داستان» منتشر شد.به گزارش خبرنگار آژانس کتاب ایران (ایبنا) این کتاب که شامل ۲۹ داستان جایگزین کوتاه و بسیار کوتاه از خلیل اسماعیلی، رضوان کرباسی، زهرا نوری، پریسا عباس زاده، امید وکیلی نژاد، مهشید سلیمانی و محسن عظیمی است توسط انتشارات ناظرزاده کرمانی منتشر شده است.

در این مجموعه با نگاهی آسیب شناسانه به برخی مسائل اجتماعی، داستان های کوتاه و حتی بسیار کوتاه که به داستان های مینیمال و فلش فیکشن معروف هستند در قالب های مختلف نوشته شده است.

از عناوین داستان کوتاه این کتاب می توان به «آدم آدم است»، «سرنوشت»، «تئاتر شهر»، «سرنوشت»، «چه کسی از ویرجینیا وولف می ترسد؟»، «قلب های شیدایی»، «شگفت انگیزترین داستان در میان نامبردگان» اشاره کرد. جهان»، «شوک کوانتومی»، «غفلت»، «کلیشه»، «متروپولیتی»، «غیرقابل اجتناب» و «هانا».

توجه
بشقاب شرف در دستش بود و در پوست شادی اش جا نمی شد. او گفت این تازه شروع است و خبرهای خوبی در راه است. تلفن همراهش مدام زنگ می زند. بالاخره جواب داد و لبخند روی صورتش خیلی زود خشک شد، باورش نمی شد همه چیز ویران شده و مردم زیر خرابه های ساختمان عظیمش گیر افتاده اند، همان ساختمانی که برایش تشکر کرد.

کتاب مینی داستانیسم به تازگی توسط انتشارات ناظرزاده کرمانی در ۱۲۰ صفحه و به قیمت ۶۰ هزار تومان منتشر شده است.