سوپ فلاش چربی معروف من: سبک کتو


چربی های سالم فوق ستاره تغذیه جدید هستند.

رژیم کتوژنیک به دلیل اثرات قوی در کاهش وزن ، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. “کتو” یک رژیم غذایی پرچرب ، کم پروتئین و کم کربوهیدرات است که بدن شما را به جای کربوهیدرات به عنوان سوخت اصلی به چربی سوزی تبدیل می کند. از این رژیم برای دهه ها برای کنترل تشنج استفاده می شده است ، اما در حال حاضر به دلیل فواید سلامتی زیادی که دارد به طور گسترده ای شناخته شده است.

حتماً وبلاگ های من را خوانده اید و می دانید که من کتو را به ویژه برای خانم هایی که رژیم طولانی مدت دارند توصیه نمی کنم (توضیحات کامل را در اینجا می دهم). با این حال ، من معتقدم که کتو ممکن است جای خود را برای نتایج کوتاه مدت احساسی داشته باشد. چربی های سالم و ضروری مغز شما را تغذیه می کند ، چربی شکم را می سوزاند و سطح هورمون های سالم ، اشتها و قند خون را در عین محافظت از شما در برابر استرس ، افزایش می دهد. چه چیزی عاشق این همه نیست؟

سوپ سم زدایی My New Fat Flush (سبک کتو) با سبزیجات دلپذیر ، پروتئین قوی ، ترکیبی خوشمزه از ادویه جات ترش و شیر نارگیل پر چرب و خوشمزه ، با آووکادو در ترکیب عالی تهیه می شود. رضایت بخش ، بسیار موفق و غیر قابل مقاومت.

این یک دستورالعمل آسان است که به تسریع کنترل طولانی مدت وزن کمک می کند و از همه مهمتر ، نتایج به خودی خود صحبت می کنند. یک خواننده از مجله زنان جهان (جایی که دستور غذای اصلی من برای اولین بار معرفی شد) در عرض یک هفته 11 پوند و در عرض سه روز 10 پوند دیگر کاهش یافت! دیگران 6 ، 7 و حتی 11 پوند در عرض یک هفته وزن کم کردند.

با این نتایج خوب ، هیچ راز نیست که چرا این سوپ سم زدایی “شگفت انگیز است” بهترین راز رژیم گیرندگان تعیین شده در همه جا است.

لاغری مناسب برای پاییز چیز شامل:

  • ادویه جات گرم و طعم خاکی مانند گشنیز ، زردچوبه و زیره (که در پودر کاری یافت می شود) با تسکین سوزش و گاز معده از دستگاه گوارش حمایت کرده و به کاهش میگرن و سردرد کمک می کند.
  • سبزیجات تازه دارای ویتامین کافی برای تامین نیازهای تغذیه ای بدن شما و همچنین آنتی اکسیدان هایی هستند که از سلول های شما محافظت کرده و روند پیری را کند می کنند.
  • پروتئین بدون چربی (مانند گوشت گاو ، بوقلمون یا مرغ) که یک ساختمان مهم برای استخوان ها ، ماهیچه ها ، غضروف ها ، پوست و خون است.
  • شیر نارگیل کتوژنیک سوزاننده و آووکادوی سالم به شما نوع چربی های مناسب را می دهد تا به بدن شما کمک کند چربی های سرسخت را برای همیشه از بین ببرد!دیدگاهتان را بنویسید