سیسی کولمن، ستاره سریال First Dates، به سرعت به بیمارستان رفت و در حالی که تعطیلات در بالی به طرز وحشتناکی اشتباه پیش می‌رود، آب نوشید.


سیسی کلمن، ستاره فیلم FIRST Dates فاش کرد که به یک قطره قطره چسبیده است و در یک مرکز پزشکی در بالی تحت درمان است.

این ستاره تلویزیونی که در یک سال خودیابی در آسیای جنوب شرقی به سر می برد، با «شکم بالی» مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

سیسی کلمن در بالی بیمار است

۳

سیسی کلمن در بالی بیمار است
او پس از گرفتن «شکم بالی» به یک قطره وصل شد

۳

او پس از گرفتن «شکم بالی» به یک قطره وصل شد

او که از روی تختش در یک ویدیوی اینستاگرامی صحبت می کرد، گفت: “تا زمانی که به دست شما برسد همه چیز سرگرم کننده و بازی است. در حال حاضر در یک مرکز پزشکی در جایی در بالی دراز کشیده ام. من شکم بالی دارم که در اینجا یک چیز شناخته شده است.

“در تمام غذاهای اینجا باکتری های زیادی وجود دارد که کمی مرا از پا درآورده است. من فقط با یک قطره آب می آورم و امیدوارم به حالت عادی خود برگردم.”

شکم بالی یک بیماری شایع در بین مسافران این کشور است و به اسهال مسافرتی نیز معروف است.

اغلب در اوایل سفر تشخیص داده می شود و علائم آن شامل گرفتگی معده، اسهال، استفراغ، درد و درد است.

خوشبختانه به نظر می رسد که درمان سیسی تأثیر مطلوبی داشته است، و سیسی آن را با گفتن این جمله دنبال کرد: “از پیام ها متشکرم. احساس بسیار بهتری بعد از چکه کردن. احساس آرامش و آسودگی خاطر [heart emoji]”

در آغاز سال، سیچی، ۳۵ ساله، به طرفدارانش گفت که مشتاقانه منتظر یک “سال رشد” است و فهرستی از اهداف خود را برای ۱۲ ماه آینده تهیه کرد.

او نوشت: «برنزه کردنم کار می‌کنم، روی به یاد آوردن بیکینی‌ها کار می‌کنم، کار کردن برای داشتن یک روز تعطیل، کار کردن روی فیلترهای کمتر، کار کردن برای بیرون رفتن از جعبه، کار روی رها کردن، کار روی کاهش توقعات، کار روی پذیرش ، روی درک خودم از ادراک دیگران کار می کنم، روی آرامش خودم کار می کنم.

منتظر یک سال دیگر از رشد هستیم. بیایید سال ۲۰۲۲ را بیاوریم.

سیسی برای اولین بار نام خود را در اولین قرار ملاقات ها بر سر زبان ها انداخت که به افراد مجرد در سفرشان به سمت یافتن شریک رویایی خود کمک می کند.

او در رستوران First Dates بسیار محبوب است و پیشخدمت تیم فرد Sirieix است.

سیسی با حضور در تلویزیون غریبه نیست، زیرا او همچنین در دو فیلم کوتاه – Beautiful Girls و Sleep – ظاهر شد و در Essex Vendetta در کنار دنیلا وستبروک، مایکل مک‌کل، کریس جانسون و ادی وبر بازی کرد.

سیچی با تصاویر سفر خود طرفداران را مجذوب خود کرده است

۳

سیچی با تصاویر سفر خود طرفداران را مجذوب خود کرده است