ششمین «کنار آسمان» در آستانه اربعین حسینی برگزار می شود.به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) پنج نشست اخیر «بهشت پرستی» در شهرهای کشور برگزار شد و این نشست برای اولین بار در یکی از فرهنگسراهای پایتخت در حال برگزاری است.

در این نشست که به همت معاونت شعر و ادبیات داستانی خانه کتاب و ادبیات ایران ویژه برادران، علی داودی، ولی الله کلامی، سید بشیر حسینی، شیرالله حیدری، محمد صمیمی، کدیر ایمان زاده برگزار می شود. علی محمد مودب، حسین اسرافیلی و محمدعلی رضازاده به شعرخوانی پرداختند و اجرای برنامه بر عهده رضا محقق است.

«به عین آسمان» برنامه ای هدفمند با هدف تقویت استعدادهای اهل ادب است که اولین جلسه آن به مناسبت عید غدیر بایرام با حضور معاون فرهنگی وزیر ارشاد در قم و دومین نشست به مناسبت عید غدیر خم است. مبخله با حضور وزیر فرهنگ در مشهد و سومین به مناسبت عاشورا در اصفهان برگزار شد. چهارمین نشست با موضوع محرم و عاشورا در زنجان و پنجمین نشست با موضوع ادبیات عاشورایی کودک و نوجوان در همدان برگزار شد.

ششمین نشست «دین در آسمان» عصر پنجشنبه ۲۶ شهریورماه از ساعت ۲۰:۳۰ الی ۲۲:۳۰ در حسینیه دلریش تهران واقع در خیابان جمهوری، نرسیده به بهارستان، خیابان ممتاز برگزار می شود.