شماره کودک 2- نصف آنجا! سلامتی در تغذیه جامع


اولین آپدیت بارداری برای وبلاگ! می دانم که اخیراً در اینجا سکوت فوق العاده ای داشته ام. من هنوز در حال نوشتن/تایپ برخی از به روز رسانی ها در مجله خود هستم زیرا واقعاً به اضطراب من درباره نوشتن کمک می کند ، اما من در این انجمن غایب بودم.

راستش را بخواهید ، من اخیراً احساس می کنم از نظر محتوای وبلاگ دچار مشکل شده ام – ما یک وعده غذا در خانه می پزیم (نه همه ما!) دیر شده است و من از وعده های غذایی خود عکس نمی گیرم. سپس با COVID همه چیز در جهان در حال رخ دادن است ، بیداری (ضروری) برای بسیاری از ما با جنبش (ضروری) Black Lives Matter ، سیاست و غیره که در برخی مواقع احساس نمی کنم چیز مفیدی برای افزودن دارم. من زیاد درس می خوانم ، می خوانم و گوش می دهم اما واقعاً احساس نمی کنم که من فردی هستم که باید همه چیز را به اشتراک بگذارد ، زیرا من هنوز در حال یادگیری هستم.

به هر حال ، برگشت به بچه! من نمی توانم باور کنم که ما بیش از نیمی از آنجا هستیم (من 23 هفته دارم) و در حالی که در ابتدا هر هفته در حال نزدیک شدن است ، اکنون که احساس می کنم نوزاد بیشتر حرکت می کند و بعضی اوقات بسیار دارم ، قرارهای اطمینان بخشی وجود دارد ، هفته بسیار سریع پیشرفت می کند

در 18 هفتهگی- یکی از موارد مورد علاقه من وقتی بچه به اندازه آووکادو است!

چه فرقی با دفعه قبل دارد

این بارداری از جهاتی واقعا متفاوت از دفعه قبل است. علائم من در ابتدا کمی متفاوت بود (برخی قوی تر ، برخی کمتر) این بار ، بنابراین من در واقع به پسر بودن متمایل بودم – اما بار دیگر – این یک دختر است! من در خواب دیدم که دختری حدودا 8 هفته ای بود ، بنابراین باید یاد بگیرم که به شهودم و سرم اعتماد کنم!

لزوماً در سه ماهه اول تهوع نداشتم. بیشتر این بود که هیچ چیز برای خوردن وسوسه انگیز به نظر نمی رسید. در نهایت با غذاهای حاوی کربوهیدرات زیاد روبه رو شدم ، بنابراین عادت پخت خمیر مایه ام مفید واقع شده است. من نمی خواستم کاری با سبزیجات یا سالاد داشته باشم ، بنابراین سبزیجات را در اسموتی ها مانند برنج گل کلم و اسفناج مخفی می کردم تا آنها را کاهش دهد. من نیز احساس خستگی زیادی می کردم ، اما در حال پرستاری از نوزاد هستم ، بنابراین واقعاً تعجب آور نیست. گاهی دلم برای روزهایی که بتوانم بعد از کار روی مبل دراز بکشم تنگ می شود!

خدا را شکر برای شیرینی بدون گلوتن

حاملگی در دوران همه گیری عجیب است. باید بگویم که از اینکه این دومین بارداری من است ، سپاسگزارم (اگرچه من واقعاً معتقدم که بچه یک نعمت است و باور نکردنی است که همه مادران ستاره راک در حال حاضر اولین فرزند خود را باردار شوند!) احساس بدی برای کسانی که باید باران نوزاد را از دست بدهند ، نمی دانند تولد چگونه خواهد بود ، باید نگران COVID برای خود یا نوزاد خود باشند یا نگران ورود خانواده هستند. من به همه این موارد نیز فکر کرده ام ، اما با تصمیمات اطرافم احساس راحتی بیشتری می کنم زیرا این فرزند دوم من است و به غرایزم اطمینان بیشتری دارم.

ویزیت پزشک بسیار اندک بوده است ، اما در ابتدا نگرانی من را تسکین نداد. ما مجبور بودیم برای اولین قرار ملاقات خود برای قرائت داپلر حدود 10 هفته منتظر بمانیم ، اما آنها نتوانستند ضربان قلب را پیدا کنند. این بسیار ترسناک و استرس زا بود اما من توانستم سونوگرافی را بلافاصله انجام دهم و نوزاد کاملاً خوب بود. بعداً متوجه شدم که این بار جفت قدامی دارم (بنابراین جفت در جلو و بین نوزاد و شکم من است) بنابراین احساس کردم که حرکت بیشتر طول کشیده است و حرکت آن ثابت نیست ، اگرچه هر بار آن را احساس می کنم الان روزت ممنونم

سونوگرافی 20 هفته ای

در سه ماهه اول بیشتر از آنچه انتظار می رفتم نگران بودم. یادم می آید آخرین باری که به اندازه بارداری بعدی فکر می کردم استرس نداشتم ، اما باز هم برایم بسیار سخت بود. اما وقتی وارد سه ماهه دوم شدم احساس فوق العاده ای داشتم و اکنون بیشتر به سناریوهای تولد و غیره فکر می کنم اما در مقابل عصبی بودن بیشتر احساس هیجان می کنم! همچنین همانطور که در بالا گفتم ، من اکنون بیشتر بر شهود خود تکیه می کنم و در تصمیماتی که برای دخترم/خانواده ام می گیرم بسیار مطمئن تر هستم. من دیگر نیازی به تحقیق درباره همه چیز مانند احمقانه یا تأیید انتخاب هایم احساس نمی کنم.

فعلا همین! از اینکه دوباره باردار شده ام و هر روز برای یک پسر بچه زیبا و سالم در ماه نوامبر دعا می کنم ، بسیار شکرگزارم. از همه کسانی که به شما تبریک می گویند قدردانی می کنم و چند هفته دیگر به روز رسانی دیگری انجام خواهم داد!

دیدگاهتان را بنویسید