شکستن اسطوره دختر خوب؛ ماگو مولونو


۱ جولای ۲۰۲۰

ماجو مولفینو با ترکیب منحصر به فرد خود از داستان سرایی، طراحی، روانشناسی و ذهن آگاهی، زنان را به سمت قدرت و معنا بیشتر هدایت می کند. او نویسنده اسطوره دختر خوب را بشکنید (هارپرکالینز، ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۰) و میزبان پادکست HEROINE با نویسندگان، هنرمندان و کارآفرینان برنده جایزه، از جمله ایزابل آلنده، الین فیشر، لووی آجی و استر پرل است. آثار او در فوربس، هارپرز بازار، فست کودیزاین، من بازپرداخت، لیگ لوو، Career Contessa و ۹۹U ظاهر شده است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد در یادگیری، طراحی و فناوری از دانشگاه استنفورد و لیسانس روانشناسی با مدرک تحصیلی فرعی در مطالعات فرهنگی از دانشگاه مک گیل است.

گوش کنید و مشترک شوید:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • “ذهن‌آگاهی به من این امکان را داد که احساساتم را بپذیرم، در آغوش بگیرم و تسکین دهم.”

افکار در مورد تنفس

  • “تنفس همه چیز است.”
  • “گاهی اوقات که ذهن من واقعاً مشغول است، رویکرد یوگا را در پیش می‌گیرم زیرا با نفس کشیدن است که ذهنم را آرام می‌کنم.”

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • “وقتی ۱۳ ساله بودم، مورد آزار و اذیت قرار گرفتم. دوران سختی بود. من یک بچه جدید بودم و در مدرسه قبول نشدم. در مدرسه مورد حمله برف قرار گرفتم و این یک تجربه وحشتناک بود.”
  • “کاش کمی هوشیار بودم تا در مواجهه با غم از من حمایت کند، زیرا خاطره پس از دهه ها پسرفت در فلاش بک ها پدیدار شد.”

اپیزودهای مرتبط

هدیه رایگان

یک آموزش رایگان بروس لنگفورد به نام The Stand Up Now Blueprint دریافت کنید. آیا مناطق خاصی از زندگی شما دچار تعارض هستند؟ آیا تا به حال احساس کرده اید که تحت فشار اضطراب و استرس هستید؟ چگونه دوست دارید از رضایت و شادی بیشتر لذت ببرید؟ در این آموزش ۵ راه ساده برای حرکت از مبارزه به تولید را خواهید آموخت. شما شروع به انجام کارهایی خواهید کرد که واقعاً در زندگی شما مهم هستند. آموزش رایگان را در: www.standupnowblueprint.com/register دریافت کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر