شکنجه کیهانی ۰۶۲ ایمان خلبان ذن رابرت دلاورنتیس را تقویت می کند


۲ مارس ۲۰۱۶

رابرت دلاورنتیس، خلبانی است که عاشق پرواز با هواپیمای شش نفره خود است. این یک میراژ پایپر مالیبو است. هنگامی که او در حال پرواز است، احساس می کند که با طبیعت ارتباط برقرار می کند، زیرا، همانطور که می گوید، شما در بالای لایه های ابر هستید، در کنار کوه ها پرواز می کنید، باران و برف را تجربه می کنید. در سال ۲۰۱۵، رابرت با هواپیمای خود به دور دنیا پرواز کرد و در طول ۹۰ روز در ۲۲ کشور توقف کرد. رابرت مدیتیشن و ذهن آگاهی را می پذیرد و به عنوان خلبان ذن شناخته می شود. کتاب او، “پرواز در طول زندگی” توضیح می دهد که چگونه می توانید زمان و پول فراوانی را در زندگی خود ایجاد کنید تا رویاهای خود را دنبال کنید.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • سوزان گیلبرت (نویسنده، کارآفرین و ناشر آمریکایی)

تاثیر بر احساسات

  • در چالش‌برانگیزترین موقعیت‌ها مرا آرام نگه داشته است و تصمیم گرفته‌ام زیاد تلاش نکنم و به چیزهایی که بد هستند برچسب بزنم، زیرا همیشه نمی‌دانم قصد روح برای من چیست. بنابراین با قضاوت نکردن خوب یا بد آنها، قضاوت خودم را نجات می‌دهم، زیرا شما نمی‌توانید یک موقعیت یا یک شخص را بدون قضاوت واقعی خود قضاوت کنید. تمرکز حواس به من کمک کرد تا از قضاوت کردن خودم دست بردارم.

افکاری در مورد تنفس

  • نفس کشیدن چیزی است که باید روی آن کار کنم، اما وقتی روی تنفسم کار می کنم، معمولا زمانی است که در رختخواب هستم و سعی می کنم به خواب بروم و واقعاً روی نفس هایم تمرکز می کنم. من برای هر نفسی که می کشم سپاسگزارم زیرا می دانم که روح من ممکن است ابدی باشد اما زندگی فیزیکی من در این سیاره اینطور نیست. این به من فضای قدردانی می دهد و نفس کشیدن به من کمک می کند که بخوابم.

منابع پیشنهادی

مشاوره برای تازه کار

من می گویم موبایلت را خاموش کن، برو پیاده روی، هر کاری که به آن علاقه داری انجام بده و خودت انجامش بده. فقط گوش کن، زیرا در سکوت همان جایی است که پاسخ هاست. پس فقط خودت باش، ساکت باش و گوش کن.

پاداش تشکر:

برای تشکر از گوش دادن، نسخه رایگان کتاب من، شکستن کد موفقیت را دانلود کنید. من با برایان تریسی و چند کارآفرین دیگر همکاری کردم تا کتاب پرفروشی به نام شکستن کد موفقیت را ایجاد کنیم: کارشناسان برجسته جهان اسرار اصلی خود را برای کمک به شما در شکستن کدهای سلامت، ثروت و موفقیت بهینه نشان می دهند. شما بیشتر در مورد داستان من خواهید شنید و اینکه چگونه من یک مدافع ضد قلدری شدم که بعداً منجر به ذهن آگاهی و مربیگری ذهن آگاهی من شد. کتاب را رایگان در MindfulnessMode.com/cracking دانلود کنید. نام و ایمیل خود را وارد کنید تا کتاب خود را در کمترین زمان دانلود کنید. از کتاب «قبیله متفکر» لذت ببرید.