صبحانه ای در پیش بگیرید Burritos


این به احتمال زیاد آخرین دستور العمل است که من با شما در وب سایت به اشتراک می گذارم (اما می توانید چند ماه دیگر از آنها در مجموعه استفاده کنید) و از آنجا که نمی خواهم شما را در آینده بدون هیچ چیزی رها کنم ، خوب ، یک غذای صبحانه که می تواند منجمد شود و صبح ها در هفته های آینده کنار گذاشته شود. من فکر می کنم این غذای مفیدی برای تهیه و فریز کردن بسیاری از افراد خواهد بود ، در حالی که روی کارت کار می کنند. بازگشت کودکان به مدرسه ؛ و سرانجام ترک کنید یا به احتمال زیاد “مکث” کنید.

این یک تورتیلا کامل است که با تخم مرغ سرخ شده ، فلفل قرمز/فلفل دلمه ای ، پنیر و سیب زمینی شیرین پر شده است تا یک غذای صبحانه سالم تهیه کنید که همه خانواده می توانند از آن لذت ببرند.

دستورالعمل های پایانی دستور غذا را دنبال کنید ، آن را فریز کرده و دوباره گرم کنید – هنگامی که آن را امتحان کردید ، فکر می کنم این دستور غذای معمولی در صبحانه می شود.

صبحانه ای در پیش بگیرید Burritos

مولفه

متریک/ایالات متحده

سیب زمینی شیرین 350 گرم/12 اونس ، پوست کنده و به قطعات خرد شده است

100 گرم/1 فنجان چدار کم چرب رنده شده یا پنیر سخت

اسپری یا مه پخت کم چرب

1 فلفل قرمز فلفل دلمه ای ، هسته دار ، دانه دار و خرد شده

1 فلفل قرمز فلفل دلمه ای ، هسته دار ، دانه دار و خرد شده

6 عدد تخم مرغ ، زده شده

نمک و فلفل سیاه تازه آسیاب شده

2 قاشق غذاخوری جعفری تازه خرد شده

8 بسته بندی نان سبوس دار (در صورت تمایل کربوهیدرات کم)

روش

  1. سیب زمینی ها را حدود 8 دقیقه بجوشانید ، صاف کرده و بگذارید تا بخار خشک شده و کمی سرد شوند. وقتی به اندازه کافی سرد شد ، در یک کاسه رنده کنید و پنیر را هم بزنید.
  2. در همین حال ، یک تابه را با اسپری یا گاز آشپزی کم چرب بپاشید ، حرارت دهید ، فلفل ها را اضافه کنید و تفت دهید تا نرم و نرم شوند ، 5-10 دقیقه. از قالب خارج کرده و کنار بگذارید.
  3. تابه را دوباره بپاشید ، تخم مرغ زده شده را با نمک و فلفل به میزان دلخواه اضافه کنید و روی حرارت متوسط ​​بپزید تا نرم شود. برای لغو.
  4. فلفل ها را از طریق سیب زمینی رنده شده با جعفری هم بزنید. در یک نوار عمودی یک طرف را کمی بین پارچه ها تقسیم کنید. روی هر نوار تخم مرغ را با قاشق بریزید. انتهای بالا و پایین را وصل کنید ، سپس بپیچید تا کاملاً محصور شود. برای سرو نصف کنید.

نکات بیشتری بسازید: بوریتوهای پر شده و رول شده را در فویل بپیچید و بگذارید کاملاً خنک شود. تا 3 روز در یخچال یا تا 3 ماه در یخچال قرار دهید. در صورت یخ زدن ، یک شب در یخچال (در فویل آنها) یخ زدایی کنید. پس از یخ زدایی ، بوریتوها را در فویل در فر از قبل گرم شده با دمای 200C/400F/Gas6 به مدت 20 دقیقه بپزید تا کاملاً گرم شود.

8 باعث می شود

WLS قسمت: -1

*مناسب سرماخوردگی

کالری در Burrito: 285

پروتئین: 15.1 گرم

کربوهیدرات: 34.5 گرم

چربی: 9.5 گرم

تصویر از http://www.tesco.com

دیدگاهتان را بنویسید