فراخوان سی و هفتمین نشست کارگاه آموزشی «آشنایی با ادبیات کودک و نوجوان» شورای کتاب کودکگزارش کردن آژانس کتاب ایران (ایبنا) سی و هفتمین دوره آشنایی با ادبیات کودک و نوجوان روز دوشنبه از ساعت ۱۶ الی ۱۸:۳۰ به صورت مجازی (آنلاین) در اسکای روم و در صورت وجود شرایط مناسب و آنلاین برگزار می شود. این دوره از هجدهم ماه شروع و تا پانزدهم اسفند ادامه دارد.

سرفصل های این دوره عبارتند از: آشنایی با شورای کتاب کودک، تحلیل مخاطب، تاریخ ادبیات کودک و نوجوان، ادبیات کودک، ژانرهای ادبی، ادبیات کهن، تصاویر در کتاب کودک، داستان های فانتزی، داستان های واقعی، شعر کودک، کتاب های مرجع، علوم اجتماعی. آثار، نقد کتاب‌های مذهبی، آثار علمی، زندگی‌نامه – آشنایی با نویسنده، بازی، هنر و سرگرمی، ترجمه در ادبیات کودکان، انتشارات کودکان، آثار الکترونیکی ادبیات کودکان، روش‌های ترویج ادبیات کودکان.

اساتید و اساتید این جلسات نوش آفرین انصاری، شکوه حاجی نصراله، عاطفه سلیانی، جمیلا سنجری، مریم صفهانی، فرزانه طاهری قندهاری، زهرا عامری، مرجان فولاوند، فاطمه مرتضی‌فرد، محبوبه نجفانی، سودابه نوزهری، شهرام اقبال‌زید، شهرام اقبال‌زید، حمبال‌زید، حمبال‌زائد، علی‌عشرام، ناصری و محسن حایری.

علاقه مندان برای ثبت نام در سی و هفتمین دوره آشنایی با ادبیات کودک و نوجوان می توانند تا ۱۵ مهرماه به سایت شورای کتاب کودک به نشانی cbc.ir مراجعه و فرم عضویت را تکمیل و سپس گزینه «شرکت» در کارگاه آموزشی را انتخاب کنند. برای آشنایی با ادبیات کودک و نوجوان» را انتخاب کنید یا به شورای کتاب کودک در ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه به نشانی ul. شهید وحید نظری، خ. ابوریحان، خ. انگبال، تهران، پ. ۳۱ طبقه دوم – تلفن : ۶۶۴۰۸۰۷۴ .

لینک دسترسی درخواست عضویت:
۱۴۰۰ عضویت