قبل از لقمه کدو تنبل-تخم مرغ چای #هفته کدو تنبل


این پست همزمان با هفته کدو تنبل حمایت می شود. من نمونه محصولات را از شرکت های حامی دریافت کردم تا به من در تهیه دستور العمل های هفته کدو تنبل کمک کنند. همه نظرات فقط به من مربوط می شود.

به هفته کدو تنبل خوش آمدید! خیلی هیجان دارم امسال شرکت کنم. دستور العمل ها و پاداش های سرگرم کننده زیادی وجود دارد. در مورد آن بعداً برای اولین دستور العمل ویژه ، می خواهم این پفک های خوشمزه تخم مرغ را که در کتاب آشپزی مورد علاقه جدیدم ، صبحانه و ناهار آماده (پیوند وابسته) پیدا کردم ، به اشتراک بگذارم.

این پفک های خوشمزه را می توانید تا سه روز در یخچال نگهداری کنید ، یا به صورت جداگانه بپیچید و تا یک ماه منجمد کنید. در مایکروویو ذوب کرده و به مدت 20-30 ثانیه روی حرارت زیاد گرم کنید.

آنها بیش از حد شیرین نیستند ، بنابراین اگر چیزی شیرین تر از یک غذای صبحانه می خواهید ، ممکن است بخواهید با شربت افرا یا خامه مخلوط کنید.

پفک تخم مرغ کدو تنبل

مولفه

 • 6
  تخم مرغ
  بزرگ
 • 3/4
  فنجان
  کدو تنبل رنده شده
 • 3
  قاشق
  شکر قهوهای
 • 1 1/2
  قاشق
  نشاسته ذرت
 • 3/4
  قاشق
  پودر خمیرمایه
 • 2
  قاشق
  شکر پودر شده
 • 1
  قاشق
  مخلوط ادویه چای

مخلوط ادویه چای

 • 4
  قاشق
  دارچین آسیاب شده
 • 2
  قاشق
  هل آسیاب شده
 • 1
  قاشق
  سیر
 • 1
  قاشق
  جوز هندی آسیاب شده
 • 3/4
  قاشق
  میخک زمین
 • 1/4
  قاشق
  فلفل سفید

دستورالعمل ها

 1. مخلوط ادویه چای (یا از مخلوط چای از پیش مخلوط مورد علاقه خود استفاده کنید)

 2. شش رمکین 4 اونسی را چرب کنید. فر را روی 400 درجه فارنهایت گرم کنید.

 3. در یک کاسه بزرگ ، تخم مرغ ، شکر قهوه ای ، نشاسته ذرت ، بیکینگ پودر و مخلوط ادویه چای را با هم مخلوط کنید. با استفاده از همزن مواد را خوب مخلوط کنید.

 4. مخلوط را بین رامکین ها تقسیم کنید.

 5. رامکین ها را روی یک ورقه پخت بزرگ قرار دهید و حدود 15 دقیقه بپزید ، یا تا زمانی که تخم مرغ ها پف نکنند ، قسمت بالای آنها طلایی شود و یک خلال دندان که در وسط قرار داده شده تمیز بیرون بیاید.

 6. از یک الک آرد برای پاشیدن پودر قند روی پفک های تخم مرغ استفاده کنید.

هفته کدو تنبل نمی شود بدون حتی دستور العمل های کدو تنبل!

در اینجا دستور #هفته کدو تنبل آمده است:

در اینجا دستور #هفته کدو تنبل آمده است:

اقلام آشامیدنی:

Caramel Pumpkin Spice Latte از کتابها و آشپزهای Hazy-D’s
Cold Brew Iced Pumpkin Spice Latte از Nifty Foodie
کدو تنبل سیب کدو تنبل سیب از Crumby Kitchen
کوکتل کدو تنبل بزرگ از ماجراهای آشپزی با کامیلا

مرزه:

Enchiladas مرغ با سس کدو تنبل از خانه نش خورد
ریزوتو کدو تنبل از اجاره از آشپزخانه دیوانه من
برداشت سوپ کدو تنبل از Everyday Eileen
پیتزای کدو تنبل و سوسیس از به سختی الهه
کدو تنبل Carbonara از Redhead Baker
کدو سبز کدو از سرآشپز درب ورودی
Gnocchi کدو تنبل از Platter Talk
کیک کدو Jonesin ‘to Taste
کدو تنبل پر شده از یک روز زندگی در مزرعه
رشته فرنگی کدو تنبل تایوانی از کارولینز پخت و پز

محصولات پخته و دسر:

کوکی های جو دوسر کدو حلوایی چای چه کسانی به کیپ احتیاج دارند؟
کوکی شکلاتی شکلاتی کدو تنبل از طرف تلخ دسر
کیک تخم مرغ کدو تنبل کدو برای عشق به غذا
پنیر کدو حلوایی شکلاتی از قصه های آشپزخانه کارن
رول کدو تنبل کلاسیک از همسر کوکاهولیک
شکلات کدو حلوایی شکلاتی از خانواده دور میز
پنکیک کدو تنبل خانگی از باغ نکته
لقمه تخم کدو تنبل-چای از زن کل گرا
کوکی های کدو تنبل را با وسوسه در آشپزخانه نپزید
کیک کدو تنبل از ریش و نانوا
پنیر کیک کدو آبلسکیور از One Kitchen Hur Adventures
رول دارچینی کدو تنبل از ماجراهای پخت و پز امی
میله های کوکی کدو تنبل را از حرکت بخورید
بستنی کدو تنبل از 4 Sons ‘R’ Us
کدو تنبل کدو از Spiffy Cookie
کوکی شکلات چیپس جو دوسر کدو از ابتدا و شیرین
جام کره بادام زمینی کدو تنبل باعث خوشحالی من می شود
کیک کدو تنبل مافین را از دستور غذاهای روزانه جدا کنید
کدو تنبل Snickerdoodles از Essential Mooch
Pumpkin Spice Latte پای ویپی از Strawberry Blondie Kitchen
پنکیک ادویه کدو تنبل از آوریل گلایت
کدو تنبل کدو تنبل از غروب گرومپی
کدو تنبل نان تست فرانسوی از دستورات و مقالات سیندی
کیک کدو تنبل نیمه خانگی از عشق و شیرینی
کیک ساده کدو تنبل شکلاتی از آشپزی با کارلی

اطلاعات بیشتر در مورد #هفته کدو تنبل و هدیه!

به #هفته کدو تنبل 2018 که توسط Love & Confections و A Kitchen Hur Adventures برگزار می شود خوش آمدید! با هدیه ، بزرگتر و بهتر از سال قبل است! 29 وبلاگ نویس از سراسر کشور بهترین دستور العمل های کدو تنبل خود را به نمایش می گذارند. با بیش از 130 دستور العمل کدو در طول هفته ، از جمله کوکتل ، غذاهای اصلی ، پیتزا ، ماکارونی ، شیرینی ، نان ، کلوچه و تن انواع دسر ، برای پاییز آماده شوید! حامیان هفته کدو تنبل ما به برخی از بهترین جوایز کمک می کنند. حامیان مالی ، بسیار سپاسگزارم از سخاوت شما. ما یک هدیه باورنکردنی در زیر داریم و خوشحال می شویم اگر کمی وقت بگذارید تا در مورد آن و آنچه می توانید برنده شوید بخوانید!

جایزه شماره 1 Dixie Crystals به یک برنده یک قابلمه فوری 6 مرحله ای 7 در 1 چند منظوره فشار قابل برنامه ریزی ، زودپز ، برنج پز ، بخارپز ، ساته ، ماست ساز و گرم کننده به یک برنده پیشنهاد می دهد.

از سال 1917 ، Dixie Crystals® انتخاب جنوب برای قند و شیرین کننده های با کیفیت است. نسل ها ، کریستال های دیکسی در مرکز سنت ها و جشن های خانوادگی بوده اند. شکر خالص نیشکر ، محصولات قند غیر GMO تضمین می کند که دستور العمل های گران قیمت خانواده هر بار درست می شود. با عشق و کریستال دیکسی بپزید.

جایزه شماره 2 شرکت تعاونی خامه کابوت به برنده یک جعبه هدیه پنیر می دهد که شامل مجموعه ای از محصولات به طور جدی Sharp ، Paper Jack ، Sharp Light ، Extra Sharp ، Horseradish ، Private Stock ، Vintage Choice و Sharp پنیرها ، VT Sharp Cracker Cuts ، Burlap و شطرنجی گنجانده شده است. کیسه ، برش های ضخیم و نازک و تخته برش چوبی

تعاونی Cabot Creamery ، تولید کننده پنیر و محصولات لبنی با سن طبیعی ، برنده جایزه و متعلق به 1000 خانواده دامدار در نیوانگلند و نیویورک.

جایزه شماره 3 Egglands Best یک جایزه Eggland’s Best Kitchen Essentials Prize شامل کیسه فریزر ، ویسک ، کاردک ، نگهدارنده و پاک کننده تلفن مخملی ، تخم مرغ مخملی ، کتاب دستور العمل ، بهترین تخم مرغ Eggland و 3 ماه برش رایگان را ارائه می دهد.

بهترین تخم مرغ های Eggland دارای طعم خوشمزه تر و تازه ای است که شما و خانواده تان دوست دارید – به هر حال شما آنها را می پزید. بعلاوه ، Eggland’s Best 6 برابر بیشتر ویتامین D ، 10 برابر بیشتر ویتامین E ، و دو برابر امگا 3 را در تغذیه بهتر از تخم مرغ های معمولی تأمین می کند ، پس چرا به مقدار کمتر بسنده کنید؟

یک رافل کوپتر ارزان

سلب مسئولیت: با تشکر از حامیان هفته کدو تنبل: Dixie Crystals ، Cabot Cheese و Egglands Best برای ارائه جایزه به صورت رایگان. این شرکت ها همچنین نمونه ها و محصولاتی را برای وبلاگ نویسان ارائه دادند تا از دستور العمل های هفته کدو تنبل استفاده کنند. همه نظرات متعلق به من است. هدیه هفته کدو تنبل برای ساکنان 18 سال و بالاتر ایالات متحده آزاد است. همه آثار برای برنده بررسی و تأیید می شوند. با ثبت نام به شما حق استفاده از نام و شباهت خود را می دهید. تعداد آثار ارسالی احتمال برنده شدن را تعیین می کند. سه (3) برنده انتخاب می شوند. بسته های جایزه مستقیماً از حامیان هدیه ارسال می شود. Pumpkinweek Bloggers هیچ مسئولیتی در قبال انجام یا توزیع بسته های جایزه ندارد. وبلاگ نویسان میزبان این هدیه و اعضای نزدیک خانواده آنها در خانواده خود نمی توانند در این هدیه شرکت کنند یا برنده شوند. نیازی به خرید نیست. از درجه اعتبار ساقط که در آن قانون ممنوع است. این تبلیغات به هیچ وجه توسط فیس بوک ، اینستاگرام ، Pinterest ، توییتر یا هر کانال اجتماعی دیگری که در پست یا نوشته PumpkinWeek ذکر شده است ، حمایت ، تأیید یا اداره نمی شود.دیدگاهتان را بنویسید