قطره هایی روی مانیتور مداوم گلوکز NutriSense – سلامت ارین هولتاین برای چه چیز خوب است:

من قطعاً CGM را به هیچ کس توصیه نمی کنم. همانطور که اشاره کردم ، من واقعاً فکر نمی کنم CGM یک “محل شروع” برای افرادی باشد که به دنبال سالم تر شدن هستند ، بلکه برای کسانی است که می خواهند شماره گیری کنند و بر اساس رفتار خوب خود تأسیس کنند. می خواهند شخصی سازی کنند.

من همیشه می خواهم از اصول اولیه شروع کنم:

  • رژیم غذایی کامل

  • استرس را مدیریت کنید

  • بدن خود را حرکت دهید

  • بهداشت خواب

به نظر من ، مانیتور مداوم گلوکز برای افرادی مناسب است که قبلاً کنترل خوبی بر خوب غذا خوردن دارند و به دنبال داده های “سطح بعدی” هستند. پس از مشورت با پزشکان دیگر ، به نظر می رسد که این بین ما اتفاق نظر باشد.

چند نمونه از دنیای واقعی:

دکتر کایروپراکتیک من قبلاً کنترل زیادی بر سلامتی خود داشت. او از رژیم کتو و کم کربوهیدرات استفاده می کرد و می خواست واکنشهای روزانه قند خون خود را ، به ویژه در رابطه با ورزش شدید ، مشاهده کند. Nutrisense CGM داده های خوبی به او داد و تأیید کرد که به کار خود ادامه می دهد.

یک مشتری من روی هورمون ها و سلامت روده اش با من کار کرد. پس از چندین ماه همکاری با هم ، همه نشانگرهای زیستی او عالی به نظر می رسید. با این حال ، آثار انسولین و قند خون او برای من کمی گیج کننده بود – من فکر کردم چیزی اشتباه است. از آنجا که او سابقه خانوادگی دیابت T2 دارد (و نگران آن بود) ، من Nutrisense CGM را توصیه کردم. برای او منطقی بود که غذاهای خاصی را پیدا کند و به دنبال روندهایی باشد تا به آنچه در جریان است برسد. بزرگترین کشف او این بود که او به انسولین در صبح حساس تر است ، اما در عصر به کربوهیدرات ها بسیار واکنش نشان می دهد. او در ابتدای روز یاد گرفت که بیشتر کربوهیدراتهای خود را برای تنظیم بهتر قند خون تجمع دهد.

من فکر می کنم CGM همچنین می تواند برای افرادی که کاملاً از کربوهیدرات اجتناب می کنند مفید باشد ، اما احتمالاً مطمئن نیست که این بهترین روش است. شاید درباره فواید رژیم کم کربوهیدرات ، رژیم کتو یا حتی ناشتایی متناوب مطالعه کرده باشید و این تمرینات را انجام دهید زیرا نگران قند خون هستید. CGM داده های زمان واقعی را به شما می دهد. ممکن است یاد بگیرید که نیازی نیست تا این حد نگران اجتناب از کربوهیدرات ها باشید.دیدگاهتان را بنویسید