لاغری صورت | قرص های لاغری صورت


برخی از افراد علی رغم داشتن اندامی لاغر چاق می شوند. این باعث می شود بدن آنها بسیار ضخیم تر از آنچه در واقع است به نظر برسد. چاقی صورت همچنین باعث می شود فرد بزرگتر از سن خود به نظر برسد. در این مقاله به راه های لاغری صورت می پردازیم.

روشهای مطمئن برای لاغر شدن صورت

روشهای مطمئن برای لاغر شدن صورت

قبل از تلاش برای کاهش وزن ، بهتر است علت چاقی صورت خود را دریابید و دلایل زیادی برای چاقی صورت وجود دارد. گاهی اوقات این به دلیل بیماری یا دارویی است که مصرف می کنید. در این شرایط ، بهتر است ابتدا با پزشک خود صحبت کنید و به پزشک خود بگویید که چه تغییراتی در شیوه زندگی شما یا داروهای مصرفی شما ایجاد شده است. پزشک شما می تواند بر اساس سابقه شما علت چاقی صورت شما را حدس بزند. در اینجا چند نکته برای لاغری صورت وجود دارد.

ورزش: کاهش وزن در افراد مختلف متفاوت است. معمولاً پس از کاهش یک تا دو کیلوگرم پس از کاهش وزن ، چهره او به چشم می آید. ورزش به معنی کاهش وزن موضعی نیست ، بلکه کاهش وزن در تمام نقاط بدن است. در این مدت صورت نازک تر می شود.

مصرف قند و نمک را کاهش دهید: مصرف قند و نمک اضافی منجر به احتباس مایعات در بدن می شود. برای کاهش تورم و تجمع مایعات در بدن ، مصرف نمک باید به 1500 میلی لیتر در روز و مصرف گلوکز به 20 گرم در روز کاهش یابد. هنگامی که این مواد را به مقدار تجویز شده مصرف می کنید ، احساس خواهید کرد که صورت شما بطور کامل لاغر شده است.

تغییر فعالیت هوازی: برای کاهش وزن و لاغری صورت باید ورزش هوازی انجام دهید. برنامه تمرینات هوازی باید به گونه ای باشد که شما حدود 60 دقیقه در روز و پنج روز در هفته ورزش کنید.

برای مطالعه: قرص های لاغری Venostat

تغییرات رژیم غذایی:

اگر ورزش می کنید اما رژیم را رعایت نمی کنید ، هیچ تغییری در صورت خود مشاهده نمی کنید و وزن خود را کاهش نمی دهید. غذاهایی که می خوریم می تواند صورت را به صورت جوش ایجاد کند و تورم و غذا می تواند علت تورم صورت باشد. اولین قدم این است که غذاهای فرآوری شده را از رژیم غذایی خود حذف کرده و سبزیجات را جایگزین آنها کنیم.

برای جلوگیری از تورم صورت از غذاهایی مانند زنجبیل ، زردچوبه ، کدو ، نارگیل ، لیمو و چغندر استفاده کنید. وقتی احساس سیری می کنید نباید غذا بخورید.
آب بنوشید: نوشیدن آب بدن را هیدراته نگه می دارد و هنگام ورزش سردرد ندارید. همچنین به از بین بردن نفخ و کنترل اشتها کمک می کند. نوشیدن آب کافی پوست شما را جوان نگه می دارد.

به اندازه کافی بخوابید: عدم خواب کافی می تواند منجر به پف صورت شما شود. در هنگام خواب بدن خود را ترمیم می کند و هورمون ها فعالیت اندام های مختلف را کنترل می کنند. اگر استراحت کافی وجود نداشته باشد ، بدن این تعمیرات را انجام نمی دهد. شما باید حداقل 7 ساعت در شب بخوابید.

ماساژ: مایع لنفاوی مانند سایر قسمت های بدن در زیر پوست جمع شده و باعث تورم صورت می شود. ماساژ به طور موقت مایع لنفاوی را فشرده کرده و صورت متورم را تسکین می دهد. ماساژ صورت می تواند مقدار زیادی چربی را از بین ببرد. ماساژ اکسیژن رسانی و جریان خون به بافت ها را افزایش می دهد و پوست صورت را سفت می کند. شما باید از بدن خود مراقبت کنید تا ماساژ موثر واقع شود.

از مصرف الکل اجتناب کنید: نوشیدنی های الکلی باعث تورم صورت می شوند ، بنابراین برای کاهش پف و لاغر شدن صورت ، باید از مصرف این نوشیدنی ها خودداری کنید.

نوع رژیم: رژیم شیر و موز

داروهای خانگی برای لاغری صورت

داروهای خانگی برای لاغری صورت

راه های زیادی برای لاغر شدن صورت وجود دارد. با رعایت برخی نکات و انجام برخی کارها ، می توانید صورت خود را لاغر کرده و پف را از بین ببرید. در قسمت قبلی مقاله ، نکاتی را ذکر کرده بودیم که با رعایت آنها می توانید صورت خود را لاغر کنید.

این روش ها را می توان در خانه نیز دنبال کرد و نیازی به مراجعه به کلینیک نیست. همچنین ماسک های زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای شادابی و لاغری صورت خود استفاده کنید.

ورزش ، نوشیدن آب و رژیم غذایی از نکات اصلی است که برای لاغری صورت باید رعایت شود. اما جدا از این آثار ، می توان از انواع مختلفی از ماسک ها نیز استفاده کرد. در اینجا برخی از این ماسک های مناسب برای لاغری صورت آمده است.

داروی خیار و گلاب: به دلیل بافت خیار ، استفاده موضعی به آبرسانی به پوست کمک می کند. برای تهیه این ماسک ، خیار را رنده کرده و کمی گلاب به آن اضافه کنید. این ماسک را به مدت بیست دقیقه روی پوست بمالید. پس از دو هفته ، تاثیر استفاده از این ماسک را مشاهده خواهید کرد.

کاهو و جوانه گندم: خوردن سالاد گندم و جو تأثیر بسیار زیادی در لاغری و طراوت صورت دارد. بعد از شام می توانید از ترکیب کشک و جوانه گندم استفاده کنید.

مزوتراپی برای کاهش چربی صورت

مزوتراپی برای کاهش چربی صورت

مزوتراپی روشی است که چربی را در ناحیه خاصی از بدن هدف قرار داده و از بین می برد. به همین دلیل می توان از آن برای کاهش وزن استفاده کرد. یکی از روش هایی که برای لاغر شدن صورت استفاده می شود مزوتراپی است. اساس این روش تزریق موادی مانند داروها ، عصاره های گیاهی و ویتامین ها به چربی است. این تزریق بر روی سطح میکروسکوپی انجام می شود.

این روش همچنین مشکل تجمع رسوبات چربی مقاوم به ورزش را از بین می برد. مزوتراپی نیز برای برداشتن چربی از نواحی مانند چانه بسیار آسان است.

اساس مزوتراپی تزریق مواد محلول در چربی مانند ویتامین ها ، اسیدهای آمینه ، داروها ، عصاره های گیاهی و هورمون ها به چربی است و باعث دفع آنها می شود. این مواد مستقیماً به سلولهای بافت چربی تزریق می شوند و چربی را خود به خود حل می کنند.

محلول تزریق شده به سلول های چربی در نهایت باعث التهاب و مرگ سلولی می شود. در نهایت ، این چربی ها از طریق کبد به طور کامل از بدن دفع می شوند. سلولهای چربی می توانند با مصرف کالری افزایش یابند ، اما وقتی سلول چربی مرده باشد این اتفاق نمی افتد. نتایج مزوتراپی بین سه تا چهار هفته پس از تزریق قابل مشاهده است.

بیشتر بدانید: قرص گلوریا

موارد زیر مزوتراپی است.
وت مزوتراپی برای از بین بردن چربی صورت ، ران ، شکم و سایر قسمت های شکم استفاده می شود.
حذف سلولیت با آن ؛
لیفت صورت ؛
با این روش پوست شل را سفت کنید.
رم شکل بدن؛
آنها پوست مناطق مختلف را سفت می کنند.
اندوه را برطرف می کنند.

هم:

هم:

برای نازک شدن صورت با مزوتراپی ، پزشکان ابتدا ناحیه مورد نظر را بی حس می کنند. سپس بی حسی را از صورت شما برداشته و سپس صورت شما را با یک ضدعفونی کننده تمیز و ضد عفونی می کنند. در مرحله بعد ، تزریق را شروع می کنند. تزریق به آرامی و مستقیماً در بافت چربی انجام می شود. در نتیجه تزریق این مواد ، چربی از بین رفته و از طریق کبد دفع می شود.

هر جلسه مزوتراپی تقریباً 15 تا 20 دقیقه طول می کشد. این زمان بسته به شرایط فردی که از مزوتراپی استفاده می کند متفاوت است ، اما به طور متوسط ​​حدود بیست دقیقه طول می کشد.

تعداد جلساتی که می توان برای مزوتراپی صورت انجام داد در افراد مختلف متفاوت است. میزان چربی در ناحیه مورد نظر ، وضعیت کلی بدن ، سن و عواملی از این دست تعیین می کند که چند جلسه برای مزوتراپی باید صرف کنیم. یک پزشک متخصص وضعیت شما را بررسی می کند و به شما می گوید که چند جلسه باید داشته باشید. تعداد جلسات تجویز شده توسط درمانگر باید به طور کامل تکمیل شود تا فرد بتواند از مزوتراپی به نتایج دلخواه برسد.

در اینجا برخی از مزایای مزوتراپی ، به ویژه مزوتراپی صورت ، آورده شده است. مزایای مزوتراپی عبارتند از:

مزوتراپی یک روش بدون درد و خونریزی است.
روش مزوتراپی به طور مستقیم مناطق چربی را هدف قرار می دهد.
شما نیازی به رژیم غذایی سنگین و ورزش ندارید.
مز بعد از جلسه مزوتراپی نیازی به استراحت خاصی ندارید و می توانید فعالیت های روزانه خود را ادامه دهید.
نتیجه مزوتراپی به زودی قابل مشاهده است.
همه درمانها عوارض جانبی زیادی دارند و مزایای زیادی نیز دارند. این عوارض جانبی معمولاً هنگامی رخ می دهد که فرد به طور کامل به شرایط استاندارد درمان پایبند نباشد. مزوتراپی ، مانند همه درمان ها ، دارای عوارض جانبی متعددی است که در زیر به آنها اشاره می کنیم. این عوارض زمانی ظاهر می شوند که شرایط استاندارد درمان مزوتراپی انجام نشود.

عوارض مزوتراپی عبارتند از:

عوارض مزوتراپی عبارتند از:

حساسیت نشان داده شده به داروها و محلول های تزریق شده در پوست.
تورم خفیف و کبودی در محل تزریق ؛
تورم و قرمزی پوست ؛
خارش و احساس سوزش در محل تزریق.
عوارض جانبی گزارش شده پس از مزوتراپی معمولی را مشاهده کنید. این علائم معمولاً پس از یک تا دو روز از بین می روند.
مدت زمان تأثیر مزوتراپی بر صورت شما بستگی به هر فرد دارد. عوامل م thatثر بر دوام این روش عبارتند از سن ، کیفیت مواد مورد استفاده برای تزریق ، وضعیت جسمانی فرد و میزان مراقبت از پوست که فرد انجام می دهد. مزوتراپی با ورزش و رعایت رژیم غذایی مناسب دائمی می شود. داشتن یک شیوه زندگی سالم باعث افزایش ماندگاری مزوتراپی و گاهی دائمی می شود.

داروی گیاهی برای لاغری صورت

علیرغم داشتن اندامی باریک ، برخی از افراد صورت چاق دارند. به بدن آنها نشان می دهد که چیست. در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما در کاهش وزن و رفع پف کمک می کند.

یکی از راهها استفاده از داروهای گیاهی است. ما همچنین می توانیم از داروهای گیاهی در خانه استفاده کنیم و نیازی به مراجعه به مکان خاصی برای درمان نیست. در ادامه این مقاله ، به چندین گیاه و داروهای گیاهی اشاره می کنیم که می توان برای لاغری صورت استفاده کرد.

به شرح زیر است :

ل چند بار در روز از کمپرس گل رز استفاده کنید. این کمپرس همچنین صورت را شاداب می کند.
ر از خرما یا آب خرما به صورت خوراکی استفاده کنید.
انگ استفاده از آب گریپ فروت به صورت خوراکی؛
استفاده از جوانه گندم به صورت خوراکی ؛
صورت را با مخلوط رازیانه و دارچین ماساژ دهید.
صورت را با مخلوط کنجد و دارچین ماساژ دهید.
ونه گونه ها و صورت را با روغن زیتون ماساژ دهید.
گونه ها و صورت را با روغن بادام ماساژ دهید.
ونه گونه ها و صورت را با روغن نارگیل ماساژ دهید.
گونه ها و صورت را با روغن اسطوخودوس ماساژ دهید.
ماساژ گونه ها و صورت با روغن بنفشه ؛
از ماسک دانه شنبلیله استفاده کنید. دانه ها باید شب قبل خیس شوند.
استفاده از نوشیدنی های عرق یونجه ؛
مصرف نوشیدنی رازیانه.

برای افزایش اثربخشی این روش ها ، می توانید از چندین روش با هم استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانیم از گریپ فروت و شیره خرما به عنوان میان وعده استفاده کنیم و از جوانه گندم در سالادمان استفاده کنیم. از ماساژ مختلط صورت استفاده کنید و این کار را چندین بار در روز ، به ویژه قبل از خواب انجام دهید.

ماسک برای لاغری صورت

یکی دیگر از روشهای کاهش وزن استفاده از ماسک صورت است. در اینجا چند ماسک صورت است که می تواند صورت شما را لاغرتر کند.

ماسک صورت سیب و زنجبیل: مواد لازم برای تهیه این ماسک دو قاشق غذاخوری سرکه سیب ، یک قاشق غذاخوری گلاب ، یک قاشق غذاخوری روغن بادام تلخ و سه قاشق غذاخوری پودر زنجبیل است. مواد ذکر شده را مخلوط می کنیم. سپس با این ماسک پوست را کاملاً می پوشانیم. باید منتظر بمانیم تا ماسک صورت خشک شود و سپس پوست خود را بشوییم. پس از استفاده مکرر ، تأثیر این ماسک را مشاهده می کنیم.

ماسک کاکائو: برای این ماسک به سه قاشق غذاخوری کره کاکائوی آب شده نیاز دارید. این ماسک را به مدت 15 دقیقه روی ناحیه مورد نظر خود ماساژ دهید. سپس پوست خود را با آب بشویید. از این ماسک هر دو هفته و هر شب قبل از خواب استفاده کنید.

ماسک سفیده تخم مرغ: برای تهیه این ماسک به دو تخم مرغ ، دو قاشق شیر ، دو قاشق آب لیمو ، نصف فنجان نعناع و یک قاشق کوچک عسل نیاز دارید. شیر و آب لیمو را در دو سفیده تخم مرغ مخلوط کرده و سپس نعناع و عسل را به آن اضافه کنید. با نگه داشتن معجون با یک دست ، از ماسک صورت استفاده می کنیم. ماسک صورت باید کاملاً خشک شود و بعد از سی دقیقه باید صورت خود را بشوییم.

قرص های لاغری صورت

یکی دیگر از راه های لاغری صورت استفاده از قرص هایی است که برای لاغری صورت مثر است. مانند سایر داروها ، این قرص ها می توانند عوارض جانبی داشته باشند. به همین دلیل ، باید از آنها به درستی و به موقع استفاده کرد. پایه اصلی این قرص ها گیاهی است و از گیاهان تهیه شده است. اما برای موثر بودن این قرص ها ، باید ورزش را در برنامه معمول خود قرار دهید و از رژیم غذایی مناسب و کم کالری استفاده کنید.

خلاصه :

برخی از افراد با وجود بدن نازک صورت کامل دارند. چهره ضخیم و چاق به نظر می رسد که فرد را بیش از سن خود نشان می دهد. روشهای مختلفی برای لاغر شدن صورت وجود دارد. در این مقاله به انواع روش های لاغری صورت پرداخته ایم.

با انجام چند کار و رعایت برخی نکات ، صورت شما لاغرتر می شود یا جوش از بین می رود. رژیم غذایی و ورزش دو مورد از مهمترین مواردی هستند که می توانند به کاهش وزن کمک کنند. ترک الکل همچنین به از بین بردن التهاب کمک می کند. خوردن میوه و سبزیجات نقش بسزایی در کاهش وزن دارد.

دیدگاهتان را بنویسید