لاغری موضعی با RF | لاغری با دستگاه rf در تهران


لاغری گاه به گاه با دستگاه RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش ، همراه با تغذیه مناسب ، می تواند به کاهش وزن برای همه افرادی که دارای هر مقدار چربی هستند ، کمک کند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده توسط RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه RF می تواند برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و غیره استفاده شود.

پس از کاهش وزن ، خستگی و خستگی مداوم وجود خواهد داشت. اما گاهی اوقات برخی از افراد به نظر می رسد که اصلا چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلو اضافه وزن دارند یا چربی در یک قسمت از بدنشان ، مانند شکم و باسن ذخیره شده است. این تجمع چربی ممکن است برای مردم خوشایند نباشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آن هستند.

RF.  با لاغری گاه به گاه

RF. با لاغری گاه به گاه

RF. با لاغری گاه به گاه

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش ، همراه با تغذیه مناسب ، می تواند به کاهش وزن برای همه افرادی که دارای هر مقدار چربی هستند ، کمک کند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه RF می تواند برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و غیره استفاده شود.

دستگاه RF با درمان سریع ، راحت ، بدون آسیب و بدون زخم منجر به سفت شدن ، شل شدن و برداشتن سلولیت می شود. این روش بدون جراحی با دستگاه RF انجام می شود که در چند سال گذشته بین مردم بسیار محبوب شده است و بدون نیاز به جراحی به اندام ایده آل می رسد.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 در RF و سایر دستگاه ها برای سفت کردن پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

مزایای RF لاغری

لاغری RF یک روش کاربردی برای لاغری موضعی است که مزایای زیادی دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و بدون استفاده از جراحی می توان نتیجه مطلوب را بدست آورد.

مناسب برای انواع پوست.

با استفاده از دستگاه لاغری RF ، می توان لیفت پوست را همزمان انجام داد ، علاوه بر ارسال امواج برای کاهش وزن. این روش از شل شدن پوست جلوگیری می کند.

این یک روش مناسب برای افرادی است که با رژیم لاغری قادر به کاهش وزن نیستند. در واقع می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت ها استفاده کرد.

در نتیجه ، وقتی رژیم و ورزش جواب نمی دهد ، این روش می تواند یکی از بهترین روش های م toثر برای نتیجه گیری باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به روش غیر تهاجمی اشاره کرد و نیازی به جراحی نیست.

لاغری موضعی با RF برای چه افرادی مناسب است؟

نامزدهای این روش در واقع افرادی هستند که اندامی متناسب دارند و چربی در یک قسمت از بدن خود مانند شکم و باسن جمع کرده اند که با روش هایی مانند رژیم غذایی و ورزش نمی توان آنها را از بین برد. این روش برای کسانی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن RF برای افرادی که دارای اختلال حسی هستند توصیه نمی شود. دلیل این امر این است که بیمار نمی تواند مشکل خود را به درستی در این زمینه منتقل کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. اما بهتر است در دوران بارداری و شیردهی از این روش استفاده نکنید.
افرادی که از تجهیزات میکرو جراحی برای بیماران قلبی استفاده می کنند یا از پروتزهای فلزی ، صفحات دندانی و … استفاده می کنند ، نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

لاغری موضعی با RF چگونه انجام می شود؟

ابتدا یک کرم بیهوشی روی ناحیه مورد نظر به بیمار زده می شود. این بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از اعمال بیهوشی ، کرم با استفاده از الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با استفاده از ترکیب امواج ، می توان ترکیب دوقطبی و تک قطبی را از ناحیه مورد نظر حذف کرد. متخصصی که به او مراجعه کرده اید باید با استفاده از آموزش های مورد نیاز با توجه به دستگاه ، تنظیمات را برای هر فرد به صورت جداگانه انجام دهد (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). به همین دلیل انرژی به طور مساوی به تمام قسمت ها اعمال می شود.

پس از اعمال بیهوشی و تنظیمات اولیه ، از کرم ها برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را به ناحیه مورد نظر بمالید تا دستگیره ابزار به آرامی بر روی پوست حرکت کند. با حرکت دادن دستگیره روی ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را در ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. پس از انتشار اسیدهای چرب ، چربی ها کوچک شده و اندامک های مورد نظر را به دست می آورند. پس از انجام مراحل ، می توان از کمپرس یا لوسیون بر روی پوست استفاده کرد.

دوره بهبودی پس از استفاده از دستگاه لاغری موضعی RF

ممکن است پس از کار با دستگاه RF قرمزی کمی را تجربه کنید. قرمزی زیاد شدید نیست و به اندازه آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، قرمزی به سرعت برطرف می شود و حتی نیازی به مرخصی از محل کار نخواهید داشت. پس از انجام این کار ، می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لوسیون را بعد از استفاده از دستگاه RF بمالید.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – تا زمانی که از روش آگاهی داشته باشید و با آن آشنایی کامل داشته باشید ، و همچنین برای اطلاع از آن به متخصص مراجعه کنید.

راههای ارتباط با خانم هندی بهاری

شماره تماس مستقیم: من

بدانید: بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، پلاک 340 ، طبقه دوم ، واحد من

اقدامات ضروری قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با دستگاه RF

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به مراقبت یا بازیابی خاصی ندارد. این در واقع یکی از نکات مثبت در این روش است. اما رعایت چند نکته می تواند به بهبود نتایج و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی موارد عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از آن سیگار نکشید.

مصرف مشروبات الکلی به مدت سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته بعد از انجام RF از ورزش های سنگین خودداری کنید.

بهتر است در طول روند بهبودی روزانه 8 تا 10 لیوان آب بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش موضعی RF مشابه روش مورد استفاده ما برای گرم کردن در باشگاه است. این مشکل منطقه را گرم می کند و این گرما حرارتی است که ما برای کاهش وزن در حین ورزش به آن نیاز داریم.

در نتیجه ، چربی ها توسط بدن دفع می شوند و برای متابولیسم آماده می شوند.

همچنین ، در این روش ، با تمرکز انرژی در عمق پوست روی لایه های زیرین پوست ، بر پوست بدن تأثیر می گذارد ، آن را صاف و نرم می کند و ساختار بافت زیر جلدی را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید