لوئیز دافی خط گفتگوی عجیب پل گالوین ستاره کری GAA را فاش کرد


لوئیز دافی فاش کرد که چگونه او و همسرش پل گالوین برای اولین بار از طریق عشق مشترکشان به لباس با هم پیوند برقرار کردند.

ستاره GAA – که مجموعه لباس های خود را برای Dunnes Stores طراحی می کند – پس از مشاهده ژاکت طراح سابق به مجری سابق Today FM نزدیک شد.

پل گالوین و لوئیز دافی والدین دو دختر کوچک هستند

۲

پل گالوین و لوئیز دافی والدین دو دختر کوچک هستنداعتبار: عالمی
لوئیز و پل هر دو به دلیل انتخاب لباس های شیک خود شناخته شده اند

۲

لوئیز و پل هر دو به دلیل انتخاب لباس های شیک خود شناخته شده انداعتبار: عالمی

لوئیز گفت که چگونه مرد ورزشی کری به او نزدیک شد و گفت: “کتت بالمین است؟”

او درباره این برخورد گفت: “در بروگ کری او، که خنده دار بود. ما دو نفر خانواده هستیم – ما برای وقت با هم بودن خود ارزش قائلیم.”

لوئیز همچنین از پائول به خاطر ایستادن در کنار او پس از رها شدن از کنسرت رادیویی خود در سال ۲۰۱۹، ادای احترام کرد. او همراه با Muireann O’Connell در یک تغییر بزرگ برای ایستگاه آزاد شد.

او در مورد حذف شدن از ترکیب گفت: «یک حرکت اتفاق افتاد و من از این موضوع ناراحت بودم و دردناک بود. پل در آن زمان شگفت انگیز بود.

او در مورد آن بسیار حمایت کرد و گفت، این تنها بخشی از آن است. این فقط یک فصل است و شما باید ادامه دهید.»

بیشترین خوانده شده در The Irish Sun

او افزود: «آن ناامیدی‌ها مرا سخت‌تر کرد. و همچنین به من یاد دادند که من یک برنامه رادیویی نیستم. این بخشی از کاری است که انجام می دهم، اما این چیزی نیست که من هستم.»

لوئیز بومی مایو – که دختران اسمی و الین را با پل شریک است – گفت که از قبل احساس کرده بود دیگر با فضایی که در پخش پخش می‌کرد مناسب نیست.

مادر دو فرزند گفت: «باردار شدم، بچه دار شدم، به مرخصی زایمان رفتم، برگشتم و نمایش را انجام دادم. اما فکر نمی‌کنم دیگر مناسب نمایش باشم.

“و فکر نمی‌کنم این نمایش دیگر با زندگی من سازگار باشد. من این دختر کوچک زیبا را در خانه داشتم، و گاهی او را در حالی که پل از کار روزانه‌اش به خانه می‌آمد، می‌دادم.

“ما در شهر همدیگر را ملاقات می‌کردیم و شاید یک قهوه یا هر چیز دیگری می‌نوشیدیم و از او رد می‌شدیم. واقعاً جور در نمی‌آمد. من لحظات بسیار مهمی را با او از دست می‌دادم.”

میخ مربع، سوراخ گرد

او به مجله لایف ساندی ایندیپندنت گفت: «من آن دختری نبودم که سه روز متوالی به جشنواره موسیقی می رفت. من به اندازه خودم در دسترس نبودم [had been]. میخ مربعی به سوراخ گرد یا هر چیز دیگری نمی خورد.

لوئیز به میزبانی تلویزیون RTE بازگشته است.

و او گفت که تنها پشیمانی او از ترک Today FM این است که هرگز نتوانست با شنوندگان برنامه Lost in Music خود خداحافظی کند.

او گفت: «شما افرادی دارید که در تمام طول مسیر همراه شما هستند، و من دوست داشتم زمان بیشتری برای خداحافظی با آنها داشته باشم، اما در غیر این صورت، نه، کاملاً خوب بود. همانطور که گفتم، من یک برنامه B داشتم.

از زمان ترک، او به عنوان مشاور با The Communications Clinic، آژانس آموزش روابط عمومی و رسانه ای که توسط Terry Prone راه اندازی شده است، کار کرده است.

او همچنین میزبان پادکست براون توماس، با طراحان مصاحبه کرد و پادکست را با The Communications Clinic شروع کرد