لوسی واتسون ، ستاره فیلم Made in Chelsea با دوست پسر خود جیمز دانمور ازدواج کرده است


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای خاصی در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • لوسی واتسون ستاره Made In Chelsea در یک مراسم مخفیانه زیبا با نامزدش جیمز دانمور ازدواج کرد.

  لوسی واتسون ، ستاره فیلم Made in Chelsea تایید کرد که در یک مراسم مخفیانه در جزیره ای زیبا در یونان با نامزدش جیمز دانمور ازدواج کرده است.

  ستاره واقعی در سپتامبر سال گذشته در حالی که در یونان تعطیل بود با دوست پسر طولانی مدت خود جیمز دانمور نامزد کرد.

  این زوج برای اولین بار در صحنه Made In Chelsea ملاقات کردند و در سال 2015 ، قبل از خرید اولین خانه مشترک خود در سال 2017 ، با یکدیگر آشنا شدند.

  و حالا لوسی با بارگذاری یک عکس سیاه و سفید زیبا از آنها در حال بوسیدن او و شوهرش در کنار دریا ، که در آن لوسی لباس سفید از رویاهای عروسی افسانه ای پوشیده است ، با لایه های براق مانند زرد بل پوشیده است ، ازدواج کرده است. لباس توپ از Beauty and the Beast.

  او فقط به آن زیرنویس داد ، ’12 .09.21 ‘ با نزدیک شدن به تاریخ عروسی آنها ، و جیمز تصویری از او و لوسی را که با هم در راهپیمایی ساحلی در کفالونیا راه می رفت بارگذاری کرد ، او آن را زیرنویس کرد ، ‘من و همسرم.’

  شایعات مبنی بر اینکه لوسی و جیمز به طور مخفیانه ازدواج کرده اند ، پس از آن منتشر شد که یوشوا ‘جی پی پترسون’ ستاره Made In Chelsea روز قبل عکسی را با هم بازیگرانش سام تامپسون و لونا اوهرلی منتشر کرد و آن را زیرنویس کرد ، آرامش قبل از طوفان در حال جشن گرفتن یک روز خاص با این دو است. “

  و طرفداران چشم عقابی لوسی واتسون را مشاهده کردند که عکسی از جیمز دانمور با یک حلقه طلا روی انگشت حلقه ازدواجش به اشتراک می گذارد.

  اما لوسی تأیید کرد که این زوج به طور مخفیانه ازدواج کردند هنگامی که او کلیپی زیبا از زن و شوهر ناتالی کول در راه رفتن این فیلم (عشق ابدی) به اشتراک گذاشت.

  در عین حال ، ستاره های سابق به این زوج خوشحال تبریک گفته اند. اشلی جیمز نوشت ، “لباس تبریک” و Binky Felstead گفت:

  و طرفداران نوشتند ، بسیار زیبا ️ ‘ و یک جفت دیگر ، “اوه اوه انتظار چنین چیزی را نداشت !!”

  برای اعلام نامزدی خود ، لوسی عکس غروب آفتابی خود را در یک قایق بادبانی با این عنوان نوشت: “اینجا برای همیشه است” انگشتر الماس با ایموجی.

  لوسی در مورد نامزدی عاشقانه گفت: “او هتلی را که در آن اقامت داشتیم پیدا کرد و نامه ای به من فرستاد و از ما خواست که به یک تور رایگان کشتی برویم (برای من عجیب نیست). او قایق را رزرو کرده بود و همه چیز را برنامه ریزی کرده بود.

  “قایق تکان می خورد و من سعی می کردم مواد لازم را برای هتل تهیه کنم. یک غذای کامل گیاهی و شامپاین وجود داشت و ما به یک تور زیبا و دیدنی در برخی از جزایر خصوصی رفتیم. برخی از زیباترین صحنه هایی که تا به حال دیده ام.

  “ما رفتیم تا با هم عکس بگیریم و آنجا روی یک زانو بود. من به معنای واقعی کلمه در شوک بودم ، قلب من حتی 3 ثانیه نمی تپید.

  “سپس ما روز را در قایق گذراندیم و بهترین لحظات را با زوج دیگری که با آنها دوست هستیم گذراندیم و غروب آفتاب را تماشا کردیم. عالی بود.”  دیدگاهتان را بنویسید