مارچوبه ، پنیر بز ، و پودینگ نان سبزی تازه #شام یکشنبه


آیا به دنبال کار متفاوتی برای انجام مارچوبه هستید؟ این مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان گیاهی تازه یک دستور سریع و آسان برای یک وعده غذای یک هفته یا صبحانه مخصوص یک هفته است.

تم این هفته یکشنبه شام ​​یک غذای بدون گوشت برای روزه است و این مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان تازه گیاهی یک دستور العمل سریع و آسان برای یک وعده غذای یک هفته یا میان وعده مخصوص یک هفته است.

من واقعاً باید کتابهای آشپزی خود را به دو دسته تقسیم کنم: یکی در Eat Your Books فهرست بندی شده است ، و دیگری فهرست بندی نشده است. من به دنبال دستور العمل های اصلی مارچوبه بودم و چیزی پیدا نکردم. سپس به ذهنم رسید که کتابهای آشپزی را که فهرست بندی نشده بودند ، بررسی کنم. من آنچه را که در آشپزی خانگی پریری جستجو می کردم پیدا کردم: 400 دستور العمل که جشن خرمن فراوان ، آشپزهای خلاق و غذاهای راحت آمریکایی هارتلند (آمریکا می پزد) است.

مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان سبزی تازه

مولفه

 • 1
  پوند
  مارچوبه
  به قطعات 1-2 اینچی برش دهید
 • 2
  فنجان
  نان خشک
  برش به قطعات یک اینچی (ترش یا چند دانه ، ترجیحاً خانگی ؛ من فقط یک نان چند دانه خریدم)
 • 1/2
  فنجان
  گیاهان تازه مخلوط شده
  چرخ کرده (سرگرم کننده بود – من به باغ خودم رفتم و هر چیزی که خوب به نظر می رسید را خوردم. در نهایت جعفری ، پیاز و آویشن به پایان رساندم.)
 • 8
  اونس
  پنیر بز
 • 2
  فنجان
  شیر
 • 3
  تخم مرغ
  شکست داد
 • نمک و فلفل برای چشیدن

دستورالعمل ها

 1. فر را روی 350 درجه فارنهایت گرم کنید.

 2. مارچوبه را بخارپز کنید تا کاملا نرم شود ، حدود 3 دقیقه.

 3. مارچوبه ، گیاهان و نان را با هم مخلوط کرده و در یک ظرف پخت 9 13 13 قرار دهید.

 4. پنیر بز را روی مخلوط نان خرد کنید.

 5. در یک کاسه جداگانه ، تخم مرغ ، شیر ، نمک و فلفل را با هم مخلوط کنید. روی مخلوط نان بریزید و در دمای 350 درجه فارنهایت به مدت 45-50 دقیقه یا تا زمانی که قهوه ای طلایی و کاسترد آماده شود ، بپزید. گرم سرو کنید

تصمیم: من کمی نگران بودم که ممکن است پنیر بز زیاد باشد. وقتی داشت پخته می شد ، بوی شدیدی می داد. با این حال ، اصلاً قدرتمند نبود. مارچوبه و پنیر بز با هم خوب پیش رفتند. حتی DH آن را دوست داشت – اگرچه او کمی پنیر پارمزان روی آن گذاشت. این یک غذای راحت عالی برای روزهای بهاری است.

بیشتر تابه بدون گوشت برای عدس

غذای شگفت انگیز بدون گوشت

جنبش شام یکشنبه
جنبش شام یکشنبه متعهد است دستورهای خوشمزه ای را برای خوانندگان ما به ارمغان بیاورد که آنها را تشویق می کند تا دور میز خانواده جمع شوند و با هم غذا بخورند. مطالب مورد علاقه خود را در وب سایت شام یکشنبه ما بیابید. همچنین برای ایده ها و الهام بیشتر تابلوی یکشنبه شام ​​Pinterest را بررسی کنید.دیدگاهتان را بنویسید