مایکل مارتین، رئیس تائوس، ۱۰ روز در واشنگتن ماند


TAOISEACH میشل مارتین در واشنگتن دی سی، پس اجتناب کرده اند اینکه کووید-۱۹ دیدار او در روز عرف پاتریک همراه خود جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا را اجتناب کرده اند مسیر خارج کرد، به مدت ۱۰ وقت بدون کار {خواهد بود}.

رئیس Fianna Fail چهارشنبه عصر، دقایقی در گذشته اجتناب کرده اند اکتسابی جایزه مدیریت اجتناب کرده اند سوی نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، همراه خود سرعت اجتناب کرده اند شام صندوق eire خارج شد.

مایکل مارتین، رئیس تائوس، رسانه ها در واشنگتن دی سی را در مورد ابتلای خود به کووید-19 و ملاقات با رئیس جمهور بایدن به روز کرد.

۳

مایکل مارتین، رئیس تائوس، رسانه ها در واشنگتن دی سی را با اشاره به ابتلای شخصی به کووید-۱۹ را انتخاب کنید و انتخاب کنید جلب رضایت همراه خود رئیس جمهور بایدن {به روز} کرد.
رئیس جمهور جو بایدن پس از تشخیص کووید، تقریباً دوباره با مارتین ملاقات کرد

۳

رئیس جمهور جو بایدن پس اجتناب کرده اند پیش آگهی کووید تقریباً یک بار دیگر همراه خود مارتین جلب رضایت کردشهرت: AFP
فاجعه کووید.. رهبران در زوم صحبت می کنند

۳

فاجعه کووید.. رهبران در زوم صحبت می کنندشهرت: Getty Images – Getty

جشن روز پاتریک در کاخ سفید عالی مورد خوش بینانه را {در میان} هیئت Taoiseach همراه خود سواب PCR بعدی آرم داد کدام ممکن است سپس آرم داد رئیس eire آلوده شده است.

به عنوان جایگزین، در این زمان مایکل مارتین عالی تصمیم ویدیویی همراه خود پرزیدنت بایدن داشت کدام ممکن است طی آن آنها فکر می کنند مبارزه در اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم های رئیس جمهور برای بازدید اجتناب کرده اند eire را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایرلندی های بوتلگ در آمریکا صحبت کردند.

تائوسیچ پس اجتناب کرده اند دیدار همراه خود بایدن، در کنوانسیون مطبوعاتی زوم همراه خود رسانه‌های ایرلندی اظهار داشت کدام ممکن است اجتناب کرده اند انگشت دادن بازدید به کاخ سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماندن ده روز در واشنگتن دی سی دلخور شده است.

تائوسیچ کدام ممکن است اجتناب کرده اند خانه معروف بلر در آن سوی بزرگراه کاخ سفید صحبت می کرد، اظهار داشت: “بافت خوبی دارم. در واقع ممکن است شخصاً دلخور هستم، اما این نوک دنیا نیست.”

جو بایدن به یک سفر بزرگ از ایرلند اشاره می کند و به تائوسیچ می گوید که می خواهد برگردد
میشل مارتین ندارد

“ما باید همه عامل را در توجه انداز نگه داریم. ممکن است در نظر گرفته شده می کنم کدام ممکن است این امر به طور قابل توجهی در زمینه آنچه در این زمان {در سراسر} جهان در حال وقوع است حیاتی است.

«خدا را شکر، استاندارد ویدئو کنفرانسی را کدام ممکن است در جاری حاضر داریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابلیت برگزاری این کلاس ها را داریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نظر گرفته شده نمی‌کنم به دلیل مونتاژ تحت هیچ شرایطی تحمل تأثیر قرار گرفته باشد.

“آن یک است دیدار فوق العاده صمیمی بود. بیش اجتناب کرده اند حد پیش بینی افسران ۲ طرف اندازه کشید. آن یک است گفتگو را انتخاب کنید و انتخاب کنید تبادل تذکر خصوصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلپذیر خوشایند بود.”

تائوسیچ اظهار داشت کدام ممکن است قصد دارد ریاست مونتاژ کابینه هفته بلند مدت اجتناب کرده اند واشنگتن را برعهده داشته باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قصد دارد در روزهای بلند مدت همراه خود کانون اصلی ویژه بر پاسخ بشردوستانه eire به اوکراین به کار شخصی یکپارچه دهد.

بیشترین خوانده شده در Irish Sun

پرزیدنت بایدن در سراسر این تصمیم ویدیویی، eire را {به دلیل} “واقعاً گام برداشتن” در پاسخ به حمله روسیه به اوکراین گفتن کرد.

رئیس جمهور بایدن در یک واحد سخنرانی پس اجتناب کرده اند تصمیم تلفنی، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه را “دیکتاتور قاتل” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “قصاب دقیق” خواند.

پاداش ایرلندی

او اظهار داشت: «جمهوری بهای سنگینی را برای این می‌پردازد.» «حمایت زیادی اجتناب کرده اند تکنیک، حمایت اجتناب کرده اند تحریم‌ها، اجتناب کرده اند جمله عالی سری مسائل.

“این سهم به سختی {در این} امتحان شده نیست. حیاتی است.”

مایکل مارتین، رئیس تائوئیس سپس به خبرنگاران اظهار داشت کدام ممکن است بایدن، رئیس جمهور بایدن “نمی‌توانست اجتناب کرده اند درجه پاسخ eire به فاجعه انسانی ناشی اجتناب کرده اند تهاجم روسیه همراه خود بیش اجتناب کرده اند ۷۰۰۰ پناهجوی اوکراینی کدام ممکن است در جاری حاضر به eire گریخته‌اند، بگذرد.”

Taoiseach را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرزیدنت بایدن با اشاره به این سیستم هایی برای افزایش دیدنی تحریم ها علیه روسیه صحبت کرده اند کدام ممکن است در دیدار هفته بلند مدت رئیس آمریکا همراه خود رهبران اتحادیه اروپا در بروکسل آخرین تبدیل می شود – مونتاژ ای کدام ممکن است مایکل مارتین {به دلیل} ابتلا به کووید-۱۹ شخصی {نمی تواند} در آن نمایندگی تدریجی.

Taoiseach علاوه بر این اجتناب کرده اند تصمیم ۴۵ دقیقه ای شخصی همراه خود پرزیدنت بایدن برای دعوت اجتناب کرده اند رئیس جمهور ایرلندی-آمریکایی مراقبت از eire برای عالی بازدید مناسب دولتی استفاده کرد.

این سیستم بازدید

پرزیدنت بایدن به Taoiseach تایید کرد کدام ممکن است قصد دارد “به eire بازگردد” اما هیچ جزئیاتی اجتناب کرده اند گذشته تاریخی تصمیم گیری نشده است.

مایکل مارتین در {پاسخ به} این پرس و جو کدام ممکن است خواه یا نه {دوست دارد} رئیس جمهور eire را در روزی کدام ممکن است باقی مانده است در Taoiseach است ببیند، اظهار داشت: “این موضوع به رئیس جمهور درمورد است، اما ممکن است قطعاًً این کار را خواهم کرد.

“تلاش او به eire فوق العاده فوق العاده مقاوم است. او این را به رخ می کشد. او ایرلندی آمریکایی است، اما گفتگوی ما مشابه با ۲ ایرلندی بود کدام ممکن است عالی گفتگوی خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی بحث خوشایند داشتند.”

اوکراینی‌هایی که در مرگبارترین روز یک شهر با 53 کشته در گورهای دسته جمعی دفن شدند
میشل مارتین ندارد

تائوسیچ اضافه کرد کدام ممکن است رئیس جمهور بایدن به او آموزش داده شده است است کدام ممکن است “بی صبرانه منتظر بازگشت” به eire است.

میشل مارتین تنها عضو کابینه ای نبود کدام ممکن است کووید-۱۹ همراه خود سه وزیر – سیمون هریس، چارلی مک کانالوگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید جک چمبرز – این سیستم های روز عرف پاتریک را بی رنگ کرد – همه آنها {به دلیل} ویروس این این سیستم ها را لغو کردند.