ما یک خانه کشاورزی خریدیم! | آشپزخانه ابراهیم


پست امروز کمی دستور العمل ها و موارد سلامتی است که می توانید یک به روزرسانی بزرگ را با شما به اشتراک بگذاریم!

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

پس از بیش از 10 سال خواب و برنامه ریزی ، و 18 ماه استراتژی بسیار جدی ، و صرف تمام وقت آزاد خود در زیلو ، من و شریکم جردن یک خانه مزرعه خریدیم!

وقتی می گویم بیش از 10 سال است که رویای آن را دارم ، منظورم این است که آن را در خواب دیده ام! هر تابلوی بینایی و تخیل تصویری از یک خانه کشاورزی قدیمی دارد. من راهی پیدا کرده ام که این را برای هر نفری که از راه من عبور کرده است ذکر کنم. من آن را گفتم ، خواب دیدم ، و سپس به نحوی به لطف چیزهای مقدس ، به واقعیت تبدیل شد.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

هر تابستان (بدترین آب و هوا در نیویورک توسط FAR) به این فکر می کنم که چقدر از شهر خوشم نمی آید. من فقط یک حیاط خلوت می خواهم ، بارها و بارها می گویم. من به فضای سبز (فراتر از پارک های نیویورک) و حریم خصوصی بیشتر نیاز دارم.

من در خواب دیدم که می توانم با روپوش ، پابرهنه و در انبار باغ در بیرون از درب خانه بیرون بروم.

بله ، این لحظات بزرگی است که من تصور می کردم.

وقتی سرانجام این به روزرسانی را در اینستاگرام اعلام کردم ، از عشق و حمایت زیادی غرق شدم ، خوب ، غم انگیز … این باعث شد من سرخ شوم.

من همچنین یک میلیارد سوال دریافت کردم ، بنابراین فکر کردم که یک پست کامل در مورد همه چیز در مزرعه داشته باشم مفید خواهد بود.

بزرگترین دلیلی که من این به روز رسانی را به اشتراک می گذارم این است که خانه ای که خریدیم دارای یک حیاط غذای واقعی است که بر توسعه دستور غذا و زندگی غذا تأثیر زیادی می گذارد. آشپزخانه ابرا در حال ارتقاء جدی است زیرا من باغبانی و پرورش غذاهای خود را یاد می گیرم.

بیایید وارد جزئیات شویم.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

خانه ها کجا هستند؟

این خانه در وسترن کاتسکیلز ، شهرستان سالیوان نیویورک واقع شده است. منطقه ای جذاب که وقتی 2 سال پیش مادرم به اینجا نقل مکان کرد عاشق آن شدیم.

ما نزدیک رودخانه دلاور (برای رودخانه ای تنبل که در تمام تابستان شناور است) ، مسیرهای پیاده روی شگفت انگیز و ماجراهای جدی غذایی هستیم.

شهرستان سالیوان ، به طور کلی Catskills ، اولین انتخاب ما برای خانه بود زیرا این خانه بزرگ ، بوکولیک ، زنده و پررونق است. بسیاری از ساکنان شهرها (که در اینجا با محبت به آنها “سیتیدیوت” می گویند) شامل خلاقان و صنعتگران و فقط ساکنان شهرهایی هستند که به شیوه ای متفاوت از زندگی کشانده شده اند.

این امر منجر به منطقه ای شده است که با غذای جدی ، قدردانی از اجتماع و کشاورزی و باغداری همراه است.

ما خانه ای در جامعه ای می خواستیم که در آن رستوران های بزرگ جدید افتتاح می شد ، اتفاقات خلاقانه ای در حال وقوع بود و ساکنان آن را به خانه خود تبدیل می کردند ، نه نقطه خواب آنها در زمانی که در شهر نبودند.

بنابراین شهرستان سالیوان برنده شد ، اما در واقع حدود 30 شهر کوچک در منطقه Catskills وجود دارد که ما آنها را کاملاً دوست داشتیم.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

کمی در مورد خانه:

این خانه یک مزرعه 1904 است ، با بیش از 100 سال ویژگی های DIY و 100 سال جذابیت جدی.

این یک اتاق خواب 3 خوابه ، 2 حمام ، تقریبا 2400 فوت مربع است که دقیقاً 1800 فوت مربع بیشتر از زندگی من در بزرگسالی است.

پروژه های زیادی داریم این دستگاه از هر نظر ثابت کننده است. استخوان ها عالی هستند ، وسایل مهم (سقف ، فونداسیون ، لوله کشی ، برق) بسیار عالی است ، اما از نظر زیبایی به عشق ما نیاز دارد.

به عنوان مثال ، حدود 80 of از خانه با دیوارپوش های دهه 1960 پوشانده شده است ، که (از بسیاری از اتاق ها) چندین بار رنگ آمیزی شده است. اوقات خوش.

ما یک خانه کشاورزی خریدیمآنچه ما قصد داریم با مجلس انجام دهیم:

ما برنامه های زیادی داریم ، و این کاملاً طاقت فرسا و هیجان انگیز است. ما کاملاً مطمئن نیستیم که صادق بودن را از کجا شروع کنیم.

ما هفته اول را با پاره کردن فرش های قدیمی و کاشی های مشمع کف اتاق عجیب و غریب گذراندیم تا بتوانیم کفپوش های چوبی سخت اصل و زرق و برق دار و یک پله اصلی زیبا در سال 1904 را که من عاشق آن هستم ، کشف کنیم. با کمی تعمیر ، راه پله به شکوه اولیه خود باز می گردد (یا امیدوارم!).

برخی از اتاقها دارای کاشی مشمع کف اتاق هستند که به دلیل آزبست بالقوه نمی توانیم به تنهایی از عهده آنها برآییم ، بنابراین برای این کار یک متخصص می آوریم.

و چند طبقه که کفپوش های وینیل خاکستری جدید روی آنها گذاشته شده است ، که من از آنها متنفرم ، اما ممکن است مجبور باشیم مدتی با آنها زندگی کنیم.

هدف اولیه ما تعمیر درست ، نه سریع است. بنابراین ما مدتی وقت می گذاریم تا در مورد فضا صحبت کنیم ، متخصصان را برای نظرات و توصیه های بیشتر می آوریم و سپس به صورت یکجا به آن می پردازیم.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

شریک من ، جردن ، یک طراح داخلی است که از من یک زن بسیار خوش شانس می سازد. او چوب جادویی خود را بر تمام عجایب تکان می دهد و با گذشت زمان این مکان را به چیزی بزرگ تبدیل می کند. برادرزاده ام قبلاً اعلام کرده است که اتاق ناهارخوری ما شبیه اتاق تایتانیک است (در تصویر بالا ، و در هیچ کجای سطح تایتانیک قرار ندارد ، اما من از این تعریف استقبال می کنم.)

صرف نظر از بازسازی ، من نمی توانم صبر کنم تا به مرحله ای برسیم که بتوانیم عتیقه جات و یافته های خلاقانه را تهیه کنیم تا واقعاً این فضا را متعلق به خودمان کنیم.

به تدریج قصد دارم پیشرفت خانه را به اشتراک بگذارم و جردن 100٪ در هیئت مدیره است تا فضاهای زیبایی ایجاد کند تا برخی از استراتژی ها و استعدادهای خود را به اشتراک بگذارد.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

آشپزخانه چطور؟

این سوال بسیار رایج در اینستاگرام بود. من هنوز هیچ عکسی از آشپزخانه به اشتراک نگذاشته ام ، اما به زودی آن را ارسال خواهم کرد.

آشپزخانه دارای اندازه بزرگ است و اخیراً با تمام کابینت های دست ساز بازسازی شده است. این کاملا قابل زندگی است ، اما زیبایی من نیست.

هدف اولیه ما این است که کابینت ها را رنگ آمیزی کنیم و به راحتی روی میزهای میز نوسازی کنیم. یک بازسازی کامل آشپزخانه در حال حاضر در بودجه نیست ، بنابراین من می خواهم مطمئن شوم که فضایی است که به نظر من زیبا است و صادقانه فکر می کنم یک لایه رنگ این کار را انجام می دهد.

یکی از بزرگترین مشکلات آشپزخانه عدم وجود ماشین ظرفشویی است. برای کسانی که من را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید ، حماسه ماشین ظرفشویی من را می شناسید. در ماه فوریه من یک ماشین ظرفشویی در آپارتمانم گرفتم ، این اولین ماشین ظرفشویی است که در بزرگسالی داشتم.

من بیش از 15 سال در زمینه غذا کار کرده ام ، برای بیش از 100 نفر مهمانی ترتیب داده ام ، هزاران دستور غذا را آزمایش کرده و مهمانی های شام و تعطیلات را از آشپزخانه کوچک نیویورک بدون ماشین ظرفشویی برپا کرده ام.

چند ماه پیش وقتی ماشین ظرفشویی من نصب شد گریه کردم. در حقیقت. من ماهانه ده ها ساعت عقب می آمدم ، واقعاً شوکه کننده است که چقدر زمان را صرف شستن ظروف می کردم.

رفتن به آشپزخانه بدون ماشین ظرفشویی یک شوخی بی رحمانه است ، بنابراین ما بلافاصله آن را برطرف می کنیم. متأسفانه ، این راه حل ساده ای نیست و ما در حال حاضر منتظر سومین نقل قول خود هستیم تا ببینیم آیا می توانیم این کار را انجام دهیم. بیا دیگه

ما یک خانه کشاورزی خریدیمبیایید در مورد موارد مهم – باغ صحبت کنیم!

ما این خانه را به خاطر باغ ها خریداری کرده ایم. دستها پایین.

یکی از بزرگترین چالش هایی که من با اردن روبرو بودم ، توافق بر سر مساحت خانه ما بود. من برای بازی با حیوانات و همه این وسایل به 20 تا 30 هکتار زمین بزرگ نیاز داشتم.

این مرد شهرم را کاملاً تکان داد و وقتی به مساحت زیادی از خانه ها نگاه می کردیم ، همیشه همین را می گفت … این زمین آشغال است. هزینه 100 هزار دلار برای تبدیل آن به چیزی زیبا.

حق با اون بود. (من این را اغلب نمی گویم).

این خانه کمتر از یک هکتار زمین دارد (نفس نفس بزنید!) اما زمینی است که دوست داشته شده و زیبا و کاربردی شده است.

ما هنوز واقعاً همه چیزهایی را که در حیاط داریم نمی دانیم ، اما فصل به فصل یاد می گیریم.

آنچه ما کشف کرده ایم:

پوشش گیاهی وسیع ارگانیک با درخت سیب ، درخت گلابی ، بوته های زغال اخته ، بوته های تمشک سیاه ، بوته های توت سیاه ، مزارع توت فرنگی ، مزارع ریواس ، باغ های گیاهی شیب دار ، باغ های طاقچه گوجه فرنگی و سیستم کمپوست باغ.

درختان یاس بنفش ، ویستریا ، بوته های اسطوخودوس ، جلال های صبحگاهی و حدود 100 گونه گیاهی و گل دیگر که هنوز آنها را شناسایی نکرده ام.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

کل حیاط به طور کامل حصار کشی شده است بنابراین P به معنای واقعی کلمه بهترین زندگی خود را می گذراند.

من در زمینه باغبانی تازه کار هستم بنابراین به خودم لطف زیادی می کنم و یک برنامه یادگیری تند دارم اما برنامه های من جدی است. من فقط در این حیاط می نشینم و رویای دستور العمل های طعم دهنده ای را که تهیه می کنم در خواب می بینم.

من برنامه های عظیمی برای باغ گیاهان دارویی دارم تا بتوانم در نهایت نحوه تهیه تنتورهای بیشتر و داروهای گیاهی را بیاموزم. من در حال برنامه ریزی برای رفتن کامل هیپی هستم ، آیا شما آن را دوست دارید؟ من

ابرا یونیون نیویورک نیویورک  نوشیدن آب سبز داخل

آیا من برای همیشه نیویورک را ترک می کنم؟

این بیشترین س askedال در اینستاگرام بود.

من 23 سال در نیویورک زندگی کردم ، خانه من از هر نظر و همیشه … چالش برانگیز است. شهری که هرگز نمی خوابد شب مرا بیدار می کند ، من از آن بسیار متنفرم ، زندگی سختی است ، استرس زیادی ایجاد می کند ، بسیار گران است ، و با این وجود نمی توانم زندگی خود را بدون آن تصور کنم. من آنقدر دوست دارم که از آن متنفرم. این در نیویورک زندگی می کند.

من وارد نیویورک شدم ، باورنکردنی ترین افراد را ملاقات کردم ، تجربیات زندگی را تجربه کردم که … خوب ، صادقانه ، اگر به شما بگویم حتی باور نمی کنید.

واقعاً هیچ جایی مانند آن روی زمین وجود ندارد. انرژی ، رانندگی ، وزوز ، جادویی است. اما من واقعاً خسته ام و به شدت نیاز دارم که بخشهایی از زندگی خود را آسان کنم.

با این اوصاف ، من نیویورک را ترک نمی کنم ، ما آپارتمان ها را نگه می داریم و قصد داریم زمان را تقسیم کنیم. رهایی از شهر همه چیز است. یک سال طول می کشد تا در هر دو مکان زندگی کنیم و ببینیم چه حسی دارد.

آخر هفته گذشته وقتی داشتم آخرین وسایلم را از آپارتمان به “خانه” خود می چیدم ، چند ساعت استراحت کردم ، سوار مترو شدم و فقط راه افتادم. از طریق پارک مرکزی ، به غرب بالا ، و برخی از خانه های مورد علاقه من بروید. من با این تغییر احساس آرامش کردم و همچنین از این فکر که همه چیز به نوعی آسان تر می شود ، بسیار ناراحت شدم. عجیب است ، می دانم.

من مشتاقانه منتظر دیدن NYC از طریق چشمانی شفاف تر و آرام تر در سال آینده هستم.

در حال حاضر ، ما خانه ای داریم که باید تعمیر کنیم و من باغی برای کاشت دارم!

اگر اینجا به پایان رسیدید ، ممنون که خواندید! من تمام لحظات پشت صحنه این بازسازی را در اینستاگرام به اشتراک می گذارم ، بنابراین آنجا را دنبال کنید. اگر فکر می کنید که من باید به روزرسانی هایی را به وبلاگ اضافه کنم ، اگر ما پیش می رویم ، نظر خود را در زیر برای من بنویسید؟ من نمی خواهم این سایت را با وسایل بازسازی خانه پر کنم ، اما این بخشی از زندگی و سفر من در حال حاضر است و 100٪ بر محتوای دیگری که به اشتراک می گذارم تأثیر می گذارد.

آیا می توانم در برنامه ریزی غذا به شما کمک کنم؟

برای بارگیری برنامه غذایی رایگان (یک هفته ای) رایگان (عمدتا گیاهی) ایمیل من ، ایمیل خود را در زیر وارد کنید. لیست مواد غذایی ، دستور العمل ها ، برنامه آماده سازی ، همه برای شما مناسب استدیدگاهتان را بنویسید