مجبور بودم قدرت روانی ام را از هم گروهانم پنهان کنم


او قبلاً به ستاره‌ها می‌رسید، اما پل کاترمول اکنون پس از پرده‌برداری از حرفه جدید خود به‌عنوان یک «جادوگر روانی» احتمالاً فال شما را می‌خواند.

پس از ۱۰ سال جستجوی روح و مراقبه، ستاره S Club 7 کانالی در یوتیوب با پیش‌بینی هر علامت ستاره راه‌اندازی کرده است و خواندن کارت تاروت را به قیمت ۳۹.۹۹ پوند در یک وب‌سایت معنوی یا ۵۰ پوند برای حضوری ارائه می‌دهد.

پل (در جلو) با هم گروه (LR) هانا اسپیریت، تینا بارت، جان لی، بردلی مک اینتاش، جو اومرا و (جلو) ریچل استیونز

۵

پل (در جلو) با هم گروه (LR) هانا اسپیریت، تینا بارت، جان لی، بردلی مک اینتاش، جو اومرا و (جلو) ریچل استیونزاعتبار: عالمی
پل 44 ساله اکنون یک خواننده تاروت و

۵

پل ۴۴ ساله اکنون یک خواننده تاروت و “کارآگاه روانی” است.اعتبار: اینستاگرام

حالا این خواننده ۴۴ ساله به سان می گوید که دوست دارد از قدرت معنوی خود برای حل جنایات استفاده کند، پس از اینکه شش سال پیش قربانی قتلی که به دنبال عدالت با او از قبر تماس گرفت.

او می‌گوید: «نمی‌توانم به جزئیات زیاد وارد شوم، اما افرادی که گذشتند به من مراجعه کردند و به من گفتند که چه بر سرشان آمده و چرا مرده‌اند».

یکی از آنها قربانی جنایت شد و این باعث شد متوجه شوم که یکی از کارهایی که واقعاً می‌خواستم انجام دهم، روان‌سنجی است – وارد شدن به صحنه جرم و اینکه بتوانم ابزارها و وسایل را برداریم و بدانم چه اتفاقی افتاده است، چه کرده‌اند. برای استفاده شده است.

“یا برای خواندن صحنه، زیرا اتاق ها، ساختمان ها و خانه ها انرژی را در خود نگه می دارند.

“در گذشته، من برای پردازش آن خیلی جوان بودم، اما مطمئناً در سنی هستم که اکنون می توانم این کار را انجام دهم.”

پل می گوید که حرفه جدید او یک دهه در حال ساخت بوده است – و توانایی های روانی او اولین بار در نوجوانی ظاهر شد.

او می‌گوید: «نمی‌دانستم چیست، اما از چیزهای خاصی پیش‌آگاهی می‌کردم.

من عکس‌های مردم را در روزنامه‌ها می‌دیدم و چیزهای خاصی در مورد آنها از تصویر بیرون می‌آمدند.

“سپس در ۲۰ سالگی من شدیدتر شد، اما هرگز نتوانستم به کسی بگویم، حتی به هم گروهانم، زیرا به نظر می رسید که من دیوانه هستم.

«حدود ۱۰ سال پیش، همه جا چیزهایی را می دیدم، می شنیدم و بو می کردم.

“من شروع به مدیتیشن کردم و شروع به آرام شدن کرد. من را به نقطه ثبات رساند. این یک سفر معنوی بوده است.»

شکار ارواح

پل – که بین سال‌های ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۳ مجموعه‌ای از موفقیت‌ها و یک برنامه تلویزیونی در ایالات متحده با اسطوره‌های پاپ داشت – اخیراً یک دوره یک هفته‌ای را با The Spiritual Studio به پایان رسانده است تا مهارت‌های خود را ارتقا دهد.

این تغییر شغلی غیرمعمول سه سال پس از آن رخ می دهد که او جایزه بریت خود را برای بهترین تک آهنگ در eBay فروخت و گفت که «قبض هایی برای پرداخت» دارد.

او اکنون معتقد است که می تواند ارواح را در خانه های جن زده بشنود و پل در فهرست خود در وب سایت Ask the Answer، خود را به عنوان یک کارآگاه روانی توصیف می کند، “با علاقه شدید به یافتن ریشه و علت هر مشکلی به عنوان یک محقق شهودی ماوراء الطبیعه. “.

افرادی که گذشتند به من مراجعه کردند و به من گفتند که چه بر سر آنها آمده و چرا مرده اند

پل کاترمول

اگر حرفه مبارزه با جرم و جنایت به نتیجه نرسد، جن‌گیری می‌تواند حاشیه سودآور دیگری باشد.

چند دوست قبلاً از پل خواسته شده است که بررسی کند که آیا خانه های آنها خالی از سکنه بوده است و اعلام کرده است که یکی از آنها خالی از سکنه بوده است و دیگری نه.

او می‌گوید: «یک بار وارد خانه‌ای شدم و به معنای واقعی کلمه می‌شنیدم که ارواح از پشت بام بیرون می‌آیند.

«آنها در واقع یک راکت کاملاً درست کردند و من آن را با قدرت انجام دادم. در آن زمان من به ارواح اعتقاد نداشتم، اما از آن نقطه به بعد اعتقاد داشتم.

به ندرت پیش می‌آید که ارواح برای ایجاد شرارت در اطراف خانه آویزان شوند – و شما می‌توانید به آنها بگویید که آنجا را ترک کنند.

آنها در بعد دیگری وجود دارند و قدرتی بر این ابعاد ندارند. اگر خیلی مستقیم به آنها دستور دهید که بروند، باید بروند. آنها چاره ای ندارند.»

پولس همچنین سوزاندن مریم گلی و بخور و استفاده از کریستال‌ها را برای «پاک کردن فضا» یا «لکه‌کردن» توصیه می‌کند.

علائم روانی هنگام فیلمبرداری نمایش آمریکایی

S Club که در سال ۱۹۹۹، زمانی که پل ۲۲ ساله بود، شکل گرفت، با مجموعه ای از پرفروش ترین نمودارها، از جمله هرگز رویایی نداشتم و همه چیز را برگرداند، از موفقیت بزرگی برخوردار شد.

پل – که همیشه از طرفداران بزرگ The Sun’s Mystic Meg بوده است – اولین بسته کارت های تاروت خود را بعد از حضور گروه در ایالات متحده، با فیلمبرداری سریال های تلویزیونی موفق Miami 7، LA 7 و Hollywood 7 خریداری کرد، جایی که او می گوید در آنجا غرق شده است. “نشانه های” روانی

او می‌گوید: «به چیزی فکر می‌کردم و کامیونی با اشاره واضح به آنچه در کنارش فکر می‌کردم، از کنار بزرگراه عبور می‌کرد.

هرگز فراموش نمی کنم زمانی را که با ۴۰۵ رانندگی می کردم و آهنگ I Can Hear You Breathe از Faith Hill از رادیو پخش شد.

یک بار وارد خانه ای شدم و به معنای واقعی کلمه صدای ارواح از پشت بام را شنیدم

پل کاترمول

“من ناگهان پر از انرژی شدم. چیز عظیمی به من وارد شد. نمیدونستم چیه ولی خیلی عالی بود تا به امروز آن آهنگ برای من معنای عمیقی دارد.

“من اولین عرشه تاروت خود را بلافاصله پس از آن دریافت کردم.”

با وجود اینکه پل در اوج موفقیت قرار داشت، فکر می‌کرد که خواندن اشتباهی دارد زیرا کارت‌ها مدام یکسان می‌آمدند – چرخ بخت، ارابه، ۱۰ پنتاکلس، ستاره – به معنی “شهرت، ثروت و فراوانی”.

اما نتوانست دوام بیاورد و هانا اسپیریت از آن زمان فاش کرد که هم گروهان قبل از منحل شدن در سال ۲۰۰۳، یک سال پس از رفتن پل، هر کدام فقط ۶۰۰۰۰۰ پوند درآمد داشتند.

او تا حدودی در سال ۲۰۰۸ با هم گروهی های جو اومرا و بردلی مک اینتاش، S Club را اصلاح کرد، اما بعداً تینا بارت به او پیوست، اما او دوباره پس از پنج سال آن را ترک کرد.

پل که در سال ۲۰۱۴ ورشکست شد، می‌گوید برای دیدن مشکلات مالی نیازی به یک گوی بلورین نیست.

او می‌خندد: «می‌دانستم مشکلات و زمان‌های پرتلاطمی در پیش است.

من هنوز کارت‌های ثروت و رفاه را دریافت می‌کردم، اما برخی از آنها برعکس می‌آمدند – به این معنی که برعکس چیزی که معمولاً نشان می‌دهند.

اما من واقعاً نیازی به کارت‌ها نداشتم تا به من بگویند که موقعیت‌های سختی در آینده وجود خواهد داشت.»

مشکلات سلامت روان و مشکلات مالی

پل رابطه عاشقانه طولانی مدتی با هم گروه، هانا داشت

۵

پل رابطه عاشقانه طولانی مدتی با هم گروه، هانا داشتاعتبار: ویژگی های رکس

اگرچه زمان او در S Club خسته کننده بود – با برنامه های تنبیهی و زندگی بدون چمدان – پل می گوید که او تجربه بازی در استادیوم های شلوغ و سفر در سراسر جهان را دوست داشته است.

اما او با این مشکل مواجه شد که چه کار کند که پایین تر از آن خارج شد و گفت که بازگشت به کنسرت های کوچک با گروه دیگرش، Skua، و دی جی در کلوب ها باعث شد او احساس ناراحتی کند.

سلامت روانی او زمانی که در سال ۲۰۱۶ در شوی ترسناک راکی ​​به پایان رسید، پس از آن که از ناحیه کمر آسیب دید و نتوانست جایگاه های سودآوری را در برنامه های رئالیتی از جمله Strictly and I’m a Celebrity دریافت کند، آسیب دید.

او اکنون معتقد است که سرنوشت او را به سمت حرفه روانی خود سوق داده است.

“بعد از ترک S Club، همه چیز رو به راه نشد و با گذشت زمان، سلامت روانی من بدتر شد. فکر می‌کنم زمانی که من در اوایل ۳۰ سالگی بودم، همه چیز بسیار مشکل بود.

بعد از ترک S Club، همه چیز درست نشد و با گذشت زمان، سلامت روانی من بدتر شد… خیلی بد شد و نمی توانستم صورت حساب ها را پرداخت کنم.

پل کاترمول

خیلی بد شد و من نتوانستم صورت حساب ها را بپردازم. خیلی بد نبود، مثل اینکه قرار بود در نهایت بی خانمان شوم، و در این راه واقعاً احساس خوشبختی می کنم.

اما من همیشه سخت کوش بودم – از داشتن دو دور کاغذ در کودکی گرفته تا رقصنده سکو و کار در یک غذاخوری در ۱۸ سالگی – و فکر می کنم شاغل بودن و انجام یک کار یکی از مهمترین چیزها برای سلامت روان است. .

“من آن را بسیار دشوار دیدم، اما می دانستم که این کار باعث افزایش قدرت می شود. انرژی که می گرفتم برای انجام کار دیگری فراخوانده می شد. نمی دانستم که قرار است یک تاروت خوان یا یک روانشناس باشد. “

پس از اینکه او شروع به مدیتیشن کرد، خواننده سابق می گوید که شروع به تجربه “همه روشن بینی” – روشن بینی، روشن بینی (شنیدن)، شفافیت (احساس) شفافیت (احساس)، شفافیت (بو) و شفافیت – مزه ای که وجود ندارد.

او می‌گوید: «این واقعاً به شدت برای من اتفاق افتاد. «حدود سه ماه، طعم فندق را می‌دیدم که از گونه‌هایم به سمت دهانم می‌چرخید. زمان زیبایی بود.

این به این معنی بود که چیزی به من می گفت، زندگی می تواند بسیار شیرین باشد. شما در مسیر درستی هستید.»

طعم فندق را می‌دیدم که از روی گونه‌هایم به سمت دهانم می‌چرخد. زمان زیبایی بود.

پل کاترمول

اگرچه او مذهبی نیست، اما پل می گوید که خوانش های او توسط “نیروی که در ابتدای جهان وجود داشت، یعنی خالق نخست” هدایت می شود.

او می گوید: “من جهان را احساس می کنم، جهان را می بینم.” «کیهان بستری زنانه برای باروری است. بنابراین وقتی چیزها را دنبال می کنم، انرژی زنانه بیشتری نسبت به انرژی مردانه دریافت می کنم.

اتحاد مجدد S Club “روی کارت نیست”

در طول گفتگوی ما، پل از کارت‌ها برای پیش‌بینی در مورد بازگشت بریتانیا از کووید و حملات آینده به فضا استفاده می‌کند – با این باور که ویروس کرونا فرستاده شده است تا ما را برای کاوش در سیارات دیگر آماده کند.

او می‌گوید: «سفر فضایی بین ستاره‌ای بسیار مهم است، نه به دلیل افزایش جمعیت، بلکه به این دلیل که ما واقعاً برای انجام این کار آمده‌ایم.

به همین دلیل است که ویروس به ما پادتن ها و قدرت باکتریایی برای بیرون رفتن و پر کردن ستاره ها را به ما می دهد. وظیفه ما این است که این کار را به عنوان یک مسابقه انجام دهیم.”

او همچنین پیش‌بینی کرد که اقتصاد بریتانیا «زودتر از آنچه ما فکر می‌کنیم» از همه‌گیری بازمی‌گردد، حتی اگر نوع جدیدی از ویروس ظاهر شود.

او می‌گوید: «در پنج سال آینده، مردم از اینکه بریتانیا چقدر از نظر مالی فراوان خواهد بود، شوکه خواهند شد.

اما چیزی که او پیش بینی نمی کند، اتحاد مجدد S Club 7 است.

او اعتراف می کند که با هم گروه های سابقش در ارتباط نیست و سال ها با هانا – که شش سال پس از “از او خواسته شد” با هانا صحبت نکرده است.

پنج نفر دیگر موفقیت های انفرادی متفاوتی داشته اند، جو اومرا سال گذشته آلبوم جدیدی را منتشر کرد و ریچل استیونز در فینال Strictly حضور یافت و در این سری از Dancing on Ice ظاهر شد.

او می‌گوید: «من با علاقه به دوران حضورم در S Club نگاه می‌کنم. “من همه پسرها را دوست دارم. من آن دورانی را که با هم کار می کردیم و در آمریکا فیلمبرداری می کردیم، دوست داشتم.

من هرگز مخالف ایده اتحاد مجدد نیستم، اما پاسخ صادقانه من این است که فکر نمی‌کنم محتمل باشد.

“هرگز نگو هرگز – اما به نظر نمی رسد که روی کارت باشد.”

پل با آلیسون مالونی از The Sun چت می کند و کارت ها را بررسی می کند

۵

پل با آلیسون مالونی از The Sun چت می کند و کارت ها را بررسی می کنداعتبار: پل کاترمول
پل به Loose Women گفت که در سال 2018 برای پرداخت قبوض و زندگی با ماهی تن کنسرو شده مشکل داشت.

۵

پل به Loose Women گفت که در سال ۲۰۱۸ برای پرداخت قبوض و زندگی با ماهی تن کنسرو شده مشکل داشت.اعتبار: رکس