مراسم قدردانی از خدمات علمی و اجرایی مهدخت بروجردی برگزار می شودبر اساس گزارش ها خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) با همکاری انجمن مطالعات فرهنگی و ارتباطات ایران، پس از سخنرانی طولانی، خدمات و تلاش های ارزنده مهدخت بروجردی در عرصه ارتباطات و روابط عمومی، مراسم قدردانی و تجلیل از این استاد پیشکسوت در نهم برگزار می شود. کنفرانس روابط با مردم و صنعت در ۱ اوت ۱۴۰۱.

مهدخت بروجردی علوی، لیسانس علوم ارتباطات، دانشیار و عضو گروه روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی، مترجم، نویسنده و پژوهشگر برگزیده دانشکده و مدیرکل سابق روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است.

وی در سال ۱۳۳۶ در کاشان به دنیا آمد و پس از فارغ التحصیلی در رشته زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه تربیت معلم، مجدداً رشته ارتباطات را در دانشگاه علامه طباطبایی راه اندازی کرد و برای تحصیل در رشته ارتباطات به این دانشگاه رفت و به دنبال آن پایان نامه ای با عنوان «مطبوعات، روشنفکران» ارائه کرد. و جامعه» موفق به اخذ مدرک دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی شدند.

وی تدریس ارتباطات را از سال ۱۳۷۵ و همزمان با اخذ مقطع دکتری آغاز کرد و در سال ۱۳۸۰ به عضویت هیات علمی دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی درآمد. وی در دانشگاه تهران، صدا و سیما، مرکز مطالعات رسانه و دانشگاه آزاد اسلامی تدریس کرده است.

وی در سوابق کاری و مدیریتی خود، مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مشاور رسانه ای وزیر علوم، عضویت در هیات موسس انجمن ایرانی مطالعات جامعه اطلاعاتی و معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران است. پژوهشی دانشگاه جامع علمی کاربردی.

وی مولف سه کتاب در زمینه «خبر نویسی و ارتباط با رسانه ها» و «روش های نگارش و ترجمه»، دو کتاب در زمینه «روش های تحقیق و روابط عمومی»، تالیف بیش از سی مقاله علمی پژوهشی است. در حوزه رسانه، ارتباطات و روابط عمومی و راهنمایی و مشاوره ده ها پایان نامه و پایان نامه از دیگر فعالیت های وی در این سال هاست.

سید غلامرضا کاظمی رئیس شورای سیاستگذاری و بهنام تگی پور دبیر نهمین اجلاس همایش روابط عمومی و صنعت را عهده دار هستند. منصور ساعی رئیس کمیته علمی همایش است و احمد یحیایی ایلایی، مجتبی نظری، سیاوش صلواتیان، مریم سلیمی و علی جعفری نیز اعضای کمیته علمی این همایش هستند.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرکت در این همایش و ارسال مقالات خود به وب سایت مراجعه کنند.