مسابقه خاطره نویسی «یدا بهست» در خوزستان برگزار می شود.به گزارش خبرنگار آژانس کتاب ایران (ایبنا) به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اعلام این خبر گفت: معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و اسلامی خوزستان ارشاد مصادف با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) است و دوستان با وفاداری خود اقدام به برگزاری مسابقه خاطره نویسی در قطعات دهه محرم، اربعین و پیاده روی کردند. به کربلا و بین الحرمین و زیارت قبور اباعبدالله الحسین(ع) و ابوالفضل العباس(ع).(آ) او انجام می دهد.

مهرانگیز بحیرایی با اشاره به شرایط شرکت در مسابقه افزود: مقالات ارسالی باید متناسب با محورهای موضوعی مسابقه بوده و قبلاً در هیچ مسابقه، همایش و جشنواره دیگری پذیرفته نشده باشد.

وی ادامه داد: برای مجریان زن محدودیت سنی وجود ندارد. همچنین خاطرات ارسالی محدود به ۱۴۰۱ نمی باشد و شرکت کنندگان می توانند خاطرات سال های گذشته را نیز جهت بررسی به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.

بحیرایی افزود: لازم است آثار با فرمت A4 با فونت ۱۴ در نرم افزار WORD نگارش و از طریق ایمیل [email protected] به دبیرخانه مسابقه ارسال شود.

وی افزود: دبیرخانه مسابقه پس از بررسی خاطرات دریافتی از صاحبان آثار برگزیده برای حضور در اختتامیه دعوت به عمل می آورد. به ۳ اثر برگزیده در هر بخش گواهی و جایزه نقدی اعطا خواهد شد.

بحیرایی آخرین مهلت ارسال مقالات را ۵ مهر ۱۴۰۱ (۳۰ صفر ۱۴۴۴) و اختتامیه این مسابقه را در آبان ماه ۱۴۰۱ مصادف با هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد.