مسابقه «روایت چهل و دوم» برندگان خود را معرفی کردبه گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، ۴۲ برگزیده مسابقه «چهل و دومین قصه گویی» که به مناسبت چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس به صورت مجازی در سراسر کشور برگزار شد، معرفی شدند.

بر این اساس برخی از برگزیدگان این مسابقات «مهدیه بیدار» از استان اردبیل، «حسین حاجی زاده بیدگلی» از استان اصفهان، «زهرا زاده دشت» از استان البرز، «سوسان سادات عبداللهی» از استان ایلام، «حسین پالوان» هستند. “” از استان آذربایجان شرقی، “اعظم فرحبخش” از استان آذربایجان غربی، “راضی روشن ضمیر” از استان بوشهر، “آیدا بدام”، “محیا نجفی اناری”، “رضا شاملو” و “رودابه مشهدی غلام زاده” از استان تهران، سعید مصطفی کرباسی از استان چهارمحال و بختیاری، طه جوان بخت از استان خراسان جنوبی، سید محمد هادی قائمی، مسعود قضا، اکرم اگدایی، احسان زینلیان و سید خلیل موسوی از استان خراسان ، رضوی، «مصطفی نیهوه» از استان خراسان شمالی، «محمد کمیل اصلانی» از استان خوزستان، «اصغر محرمی» از استان زنیان، «عبدالله اسماعیلی» از استان سمنان و «جواد سلامت» از استان سیستان و بلوچستان.

همچنین «مروارید موسوی» از شهرستان‌های استان تهران، «فحردالدین بیابانی» و «صبا نیک منش» از استان فارس، «علیرضا بابایی» از استان قزوین، «سید احسان حسین زاده» از استان قم، «رومینا پرنده» از استان کردستان. ، “رامین کیوانفر” از استان کرمان، “طهورا دارابی” از استان کرمانشاه، “نرگس مسلمان” از استان کهگیلویه و بویراحمد، “کوتسار غلامعلی تبار” از استان گلستان، “مهدی غلامعلی تبار” از استان گیلان، “از استان پیرحیاتی” استان لرستان، «ایمان نجفی» از استان مازندران، «آذرم مجیدی» از استان مرکزی، «قربنگعلی رضایی» از استان هرمزگان، «بهنام شکوهی» از استان همدان، «هانیه گلزاران»، «فرزانه زاربیدکی» و «ناگر» هستند. از استان یزد به عنوان بخشی دیگر از برندگان این مسابقه معرفی شدند.

برندگان مسابقه داستان چهل و دوم مبلغ ۵ میلیون ریال هدیه دریافت می کنند و برای دریافت هدایا باید در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۹۷۸۳۶۳ تماس بگیرند.