مقایسه روشهای لاغری غیر تهاجمی


منخلاصه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی

» مقایسه روشهای لاغری غیر تهاجمی

» انواع دستگاه های لاغری موجود در کلینیک های آتریزیا که برای روشهای لاغری غیر تهاجمی استفاده می شوند.

» دستگاه حفره یکی از روشهای لاغری غیر تهاجمی است

» دستگاه lpg

» دستگاه شوک موج

» دستگاه مجسمه ساز پنوماتیک

» دستگاه RF

مقایسه روشهای لاغری غیر تهاجمی» مقایسه روشهای لاغری غیر تهاجمی

چربی اضافی را بدون جراحی برطرف کنید.
با پیشرفت تکنولوژی ، امروزه می توان با روش های لاغری غیر تهاجمی ، چربی اضافی را در مناطق مختلف بدون هیچ گونه آسیبی کاهش داد. چندین دستگاه لاغری تولید شده است که تقریباً عملکرد مشابهی را انجام می دهند. همه این ابزارها بر تخریب سلول های چربی و حذف آنها از بدن به طور طبیعی تمرکز می کنندبهممکن است انتخاب بسته مناسب لاغری موضعی برای شما مشکل باشد. در زیر توضیحاتی درباره هر دستگاهی که استفاده می شود آورده شده است.

» انواع دستگاه های لاغری موجود در کلینیک آتریسیا که برای روشهای لاغری غیر تهاجمی استفاده می شوند:

» دستگاه حفره یکی از روشهای لاغری غیر تهاجمی است

سیستم کویتوس از فرکانس اولتراسوند برای لرزش غشای سلول های چربی استفاده می کند و باعث تجزیه و تخریب آنها می شود. برای کسانی که می خواهند در نواحی مختلف بدن مانند شکم ، بازوها و ران ها وزن کم کنند ، استفاده از زندگی مشترک توصیه می شود. این دستگاه با ارسال امواج اولتراسوند ، چربی عمیق را حذف می کند.

» دستگاه lpg

دستگاه LPG برای افرادی که با ورزش و رژیم غذایی به اندازه ایده آل خود نمی رسند ، فناوری ترجیحی است. این تکنیک شامل ذوب چربی و صاف و نرم شدن ماهیچه های آن ناحیه است. استفاده از LPG برای کسانی مناسب است که می خواهند وزن کل بدن را کاهش دهند. همچنین توصیه می شود اندازه و شکل اندام ها را کاهش دهید.

» دستگاه شوک موج

دستگاه شوک موج از امواج صوتی برای از بین بردن سلول های چربی و بهبود سلولیت استفاده می کند. مخصوصاً برای معده ، پهلوها و رانها. این ابزار فرآیند متابولیک بدن را تحریک می کند و قابلیت ارتجاعی بافت همبند (سلولیت) پوست را بهبود می بخشد. همچنین به تقویت ماهیچه ها و ایجاد احساس آرامش کمک می کند.

» دستگاه مجسمه ساز پنوماتیک

مجسمه ساز با ایجاد میدان مغناطیسی در اطراف بدن انقباضاتی را در اندام های داخلی ایجاد می کند که باعث بهبود گردش خون و افزایش متابولیسم بدن می شود و یکی دیگر از روش های غیر تهاجمی لاغری است. در نهایت ، چربی احشایی (چربی اطراف اندام های داخلی) در شکم و لگن کاهش می یابد و منجر به کاهش وزن کلی بدن می شود.

مقایسه روشهای لاغری غیر تهاجمی» دستگاه RF

دستگاه RF به راحتی از افتادگی پوست توسط امواج رادیویی جلوگیری می کند که یکی از روش های لاغری غیر تهاجمی است. در طیف امواج مختلف ، امواج رادیویی کمترین میزان انرژی را دارند. دستگاه های RF به دو مدل تک قطبی و دوقطبی تقسیم می شوند. ترکیب انعقاد و استفاده از دستگاه های فرکانس رادیویی (RF) بهترین راه برای کاهش وزن موضعی ، بهبود سلولیت و از بین بردن شل شدن پوست است.

دیدگاهتان را بنویسید