موسیقی برای ورزش – موسیقی شاد و هیجان انگیز برای ورزش صبحگاهی


آهنگ های تند برای ورزش

آهنگ های تند برای ورزش

2021-06-28

موسیقی برای ورزش / آهنگهای تمرینی صبح مبارک / آهنگهای تمرینی صبحگاهی / موسیقی ورزشی صبحگاهی / آهنگهای ورزشی صبحگاهی

آهنگ آرام تمرین صبحگاهی این کار نه تنها خستگی حین ورزش را برطرف می کند ، بلکه می تواند با افزایش استقامت و ایجاد روحیه بهتر به بهبود کیفیت تمرینات شما کمک کند. به طور خاص ، موسیقی و آهنگ ورزش صبحگاهی ایجاد انگیزه یا هماهنگی با ورزش ، آثار جسمی و روانی دارد. اشعار یا ریتم های جذاب موسیقی انگیزشی به شما انگیزه می دهد تا در طول تمرین معمولی خود بیشتر ورزش کنید یا بیشتر کار کنید. مطالعات نشان می دهد که موسیقی برای بازی هنگامی که فرد در سطوح پایین تا متوسط ​​ورزش می کند ، چه با افزایش فاصله ، سرعت و یا تکرارهای کامل ، به بهبود سریعتر عملکرد کمک می کند. به عنوان مثال ، مطالعه ای در سال 2006 که تأثیر موسیقی بر انتخاب سرعت تردمیل را مورد بررسی قرار داد ، نشان داد که هنگام گوش دادن به موسیقی سریع ، شرکت کنندگان سرعت و فاصله خود را بدون خستگی افزایش می دهند. سایر مطالعات نیز نتایج مشابهی به دست آورده اند.

آهنگ آرام تمرین صبحگاهی این می تواند منجر به احساس شادی یا نارضایتی شود ، می تواند فرآیندهای فکری را تغییر دهد و می تواند رفتار را تغییر دهد. این تأثیر روانی را می توان در تغییرات فیزیولوژیکی سطح هورمون ها مشاهده کرد. به عنوان مثال ، یک مطالعه در سال 2012 نشان داد که شرکت کنندگانی که به موسیقی “دلپذیر” گوش می دادند ، سطح بالاتری از سروتونین داشتند که به هورمون “احساس خوب” معروف است. اگرچه اثبات اثرات آن دشوار است ، این مطالعه نشان می دهد که تجربه گوش دادن لذت بخشی است موسیقی برای ورزش صبحگاهی این می تواند سطح سروتونین را افزایش دهد ، که باعث می شود احساس بهتری نسبت به تمرینات خود داشته باشید.

موسیقی را انتخاب کنید و آهنگ صبح آرام چیزی که از آن لذت می برید و با روال ورزشی خود سازگار می شوید ، می تواند به شما کمک کند از تجربه ورزشی خود بیشترین بهره را ببرید. از آنجایی که هرکس سرعت ایده آل و شدت تمرین متفاوتی دارد ، تعیین اینکه کدام سرعت برای شما مناسب است می تواند یک فرایند آزمون و خطا باشد. در اینجا چند آهنگ ملایم ورزش صبحگاهی آورده شده است:

آهنگ شیرین صبح:

موسیقی برای بازی

پخش آهنگ صبحگاهی

آهنگ برای ورزش صبحگاهی

موسیقی ورزش صبحگاهی

آهنگ ورزش صبحگاهی

آهنگ شاد برای ورزش صبحگاهی

برای مشاهده سایر آهنگهای مرتبط به صفحه مراجعه کنید آهنگ های بدنسازی و مقالات دیگر را در صفحه ببینید وبلاگ کیمیاگری دیدن.

کیمیاگری

دیدگاهتان را بنویسید