مو امروز ، فردا مو: 9 راهکار ساده برای جلوگیری از ریزش مو


اسید کلریدریک که اسید معده است ، یکی از قوی ترین اسیدهای شناخته شده برای انسان است. پپسین را فعال می کند ، یک آنزیم مهم برای هضم پروتئین ، و تولید و ترشح آنزیم های پانکراس را برای هضم و جذب بیشتر تحریک می کند.

کمبود اسید معده تجزیه کافی پروتئین ها به انرژی و اسیدهای آمینه آنها را که برای DNA و تشکیل سلول های سالم مهم هستند غیرممکن می کند. این منجر به ناتوانی در ساخت کلاژن و در نهایت ریزش مو می شود. و بدون اسید معده کافی ، نمی توانیم مواد معدنی مانند آهن ، کلسیم ، روی ، منیزیم و سلنیوم یا ویتامین های گروه B مانند تیامین ، فولات و ویتامین B12 را که همه مواد مغذی مهم برای سلامت مو هستند ، جذب کنیم.

خوشبختانه روده به تغییرات محیطی خود بسیار حساس است ، بنابراین تغییرات کوچک حتی می توانند اثرات طولانی مدت داشته باشند. با خوردن یک قاشق چای خوری سرکه سیب غیر پاستوریزه هر روز صبح قبل از صبحانه شروع کنید. هضم شما را بیدار می کند و pH معده را پایین می آورد. و برای افزایش اسید معده حیاتی بدن شما به هضم پروتئین نیاز دارد ، از UNI KEY Health استفاده کنید HCl+2 با هر وعده غذایی من 1-2 قرص را در هر وعده غذایی توصیه می کنم ، به ویژه وعده های غذایی حاوی پروتئین.

همچنین ، اگر اخیراً متوجه ریزش مو یا سایر تغییرات عمده در موهای خود شده اید ، احتمالاً به دلیل استرس زیاد یا ضربه ای است که در چند ماه گذشته به دلیل نوسانات هورمونی ، داروها ، سموم ، تغذیه از چیزهایی تجربه کرده اید. مانند کمبودهای مرتبط ، بیماری. ، و عوامل دیگر مانند اپیدمی ها. این به تنهایی می تواند موهای نازک را توضیح دهد. در اینجا هر یک از این موارد برای شما مطلوب است ، برخی از افکار را بیان کنید:دیدگاهتان را بنویسید