نامه های فوق العاده شما منتشر شده استبر اساس گزارش ها خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)این کتاب که برای گروه سنی کودکان نوشته شده است با تصاویر زیبا و داستان های جذاب سعی در آشنایی کودکان با حروف الهی دارد.

یکی از مهم ترین سوالات زندگی هر انسانی این است که او چگونه به خدا، هستی و مردم نگاه می کند. این نگرش اساس زندگی او و ارکان زندگی او را می گذارد. بنابراین وظیفه مهم همه خانواده ها معرفی توحید و توحید و خدای واقعی به فرزندان است تا از همان ابتدا پروردگار عالم را بهتر بشناسند و با توجه به اینکه هیچ کاری در برقراری ارتباط با یگانه موثر نیست. خالق. در شکل دادن به تربیت توحیدی کودکان، آقای. «محمدجواد احمدی» در کتاب «نامه های زیبای تو» با استفاده از داستان های کوتاه و خواندنی، حروف خاص خداوند و معانی آن را به کودکان آموزش می دهد.

کودک با برداشت صحیح از اسماء الهی می تواند طراوت وجود را در پیشگاه خداوند بچشد و از سوی دیگر مسئله توحید و صفات خداوند را بیاموزد; به بسیاری از سوالات کودکان در مورد خدا پاسخ دهید.
این کتاب با زبانی ساده و کودکانه و با تصاویر مرتبط با داستان های کتاب، مخاطبان کودک را به خود جذب می کند و حتی محتوای کتاب برای هر سنی می تواند مفید باشد.

این کتاب ۳۲ صفحه ای با قیمت ۴۲ هزار تومان به صورت تمام رنگی توسط نشر کتاب جمکران منتشر و وارد بازار نشر شد.