نحوه و زمان فعالیت کتابخانه عمومی گائم اعلام شدبهزاد رستمی رئیس اداره کتابخانه های عمومی ارومیه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) آذربایجان غربیوی با اعلام نحوه و زمان فعالیت کتابخانه عمومی قائم (عج)، گفت: این کتابخانه با بیش از ۲۰ هزار جلد کتاب، دارای بخش های مختلف از جمله کتابفروشی، بخش کودک و نوجوان، انتشارات، مرجع و … می باشد. ، آماده است. . خدمت رسانی به مخاطبان فرهنگ دوست شهر ارومیه و به ویژه منطقه ای که این کتابخانه در آن قرار دارد.

رستمی افزود: کتابخانه عمومی قائم (عج) با خدماتی همچون امانت و استرداد کتاب، برنامه های فرهنگی و ترویجی از جمله کتابخوانی، جلسات روخوانی، تفسیر قرآن، قصه گویی، روزنامه دیواری و صنایع دستی و … میزبان عموم مردم

وی ادامه داد: اعضا و علاقه مندان کتابخانه می توانند فعالیت های فرهنگی مجازی کتابخانه را در شبکه اجتماعی کتابخانه @lib_ghaem_orumieh_ دنبال کنند.

رستمی گفت: علاقه مندان برای استفاده از خدمات این کتابخانه می توانند از ساعت ۸ الی ۱۴:۳۰ به آدرس بلوار والفیر، انتهای خیابان فرهنگ، مسجد حضرت قائم (عج) و یا با شماره تلفن ۳۳۷۳۷۶۰۰۳-۰۴۴ تماس بگیرند.

به گزارش ایبِنا؛ شهرستان ارومیه دارای ۱۳ باب کتابخانه عمومی شهری و روستایی با بیش از ۴۸۰ هزار جلد کتاب در موضوعات مختلف برای استفاده گروه های سنی مختلف آماده میزبانی از علاقه مندان به کتابخوانی است.