نشست نقد و بررسی دو کتاب درباره علیرضا کامسه برگزار می شودبه گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ابنا) به گزارش خانه فرهنگ فرشته، سی امین نشست از سلسله نشست های عصر چهارشنبه مجله بخارا به دیدار و گفت و گو با علیرضا خمسه و همچنین بحث در مورد دو کتاب «کومسه به روایت همسه» نوشته امید نایاوان و «د» اختصاص دارد. مأموریت آقای شادی» اثر علی رستگر.

این نشست روز چهارشنبه (۵ مردادماه) ساعت ۱۸:۳۰ در خانه فرهنگان فرشته برگزار و به صورت زنده از صفحات مجازی این مرکز پخش می شود.

در این مراسم مسعود فروتن، توکا ملکی، علی رستگر، شروین پاشایی و علی دهباشی درباره کارنامه علیرضا کمسه و این دو کتاب منتشر شده توسط انتشارات کت و ته و افراز سخنرانی خواهند کرد.

علیرضا کامسه بازیگر، فیلمنامه نویس، کارگردان و مجری مشهور ایرانی است. کارنامه او نشان از محبوبیت کامسا در بین مردم ایران دارد.

وی دارای مدرک روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی است و دوره های پانتومیم، حرکات بدن و بازیگری را در مدرسه ون سن، آتلیه آگوستوبوال و دانشگاه آتلیه سیت پاریس گذرانده است و به دلیل توانایی خاص در خلق صحنه های طنز توانسته است به آرامی توجه کارگردانان ایرانی را به خود جلب کند

بازی او در سینما با فیلم «مرگ یزدگرد» به کارگردانی بهرام بیضایی آغاز شد. علیرضا کامسه پس از تجربه‌های فراوان در سینما، در سال ۱۳۸۶ برای بازی در فیلم «بیست» به کارگردانی عبدالرضا کاهانی سیمرغ بلورین بهترین نقش مکمل مرد از جشنواره فیلم آتش را دریافت کرد.

علیرضا خمسه برای خودش گفت: همه علیرضا خمسه را می شناسند، من هم همین اشتباه را می کردم!