نظرسنجی والدین ادعا می کند بازی هایی مانند FIFA، F1 و Rocket League به تقویت اعتماد به نفس و مهارت های رهبری کودک کمک می کند.


یک نظرسنجی از والدین ادعا می کند که بازی هایی مانند Fifa، F1 و Rocket League به تقویت اعتماد به نفس، مهارت های تکنولوژیکی و توانایی های رهبری کودک کمک می کند.

کار تیمی، حل مسئله و برقراری ارتباط نیز از جمله مهارت‌هایی هستند که والدین معتقدند بچه‌ها از طریق بازی‌های الکترونیکی رشد می‌کنند، که ممکن است در جای دیگری از زندگی به آن دست پیدا نکنند.

بازی هایی مانند FIFA، F1 و Rocket League به تقویت اعتماد به نفس و مهارت های رهبری کودک کمک می کند.

۲

بازی هایی مانند FIFA، F1 و Rocket League به تقویت اعتماد به نفس و مهارت های رهبری کودک کمک می کند.اعتبار: Dell

کودکان بین ۱۱ تا ۱۸ سال به طور متوسط ​​روزانه سه ساعت و نیم ورزش های الکترونیکی یا در خانه (۹۴ درصد) یا در خانه دوستان (۴۰ درصد) انجام می دهند.

با این حال، در حالی که برخی از والدین درک درستی از جنبه های ورزشی ندارند، از هر ده شش نفر فکر می کنند که می تواند نقش مثبتی در آموزش داشته باشد.

و تقریباً نیمی از ۱۵۰۰ والدین کودکانی که در این نظرسنجی شرکت می کنند فکر می کنند که باید به برنامه درسی مدرسه یا کالج اضافه شود.

برایان هورسبورگ، مدیر فروش آموزش Dell Technologies در بریتانیا، که این تحقیق را انجام داده است، گفت: «قابلیت‌هایی که از نیروی کار فردا خواسته می‌شود، توانایی‌هایی هستند که فناوری نمی‌تواند آن‌ها را تکرار کند.

«مهارت‌های نرم که زمانی در مقایسه با مهارت‌های «سخت» قابل آموزش، مانند کار با ماشین، پایین‌تر تلقی می‌شدند، تعادل را در بازار کار آینده تغییر می‌دهند.

والدین به قدرت ورزش‌های الکترونیکی در توسعه مهارت‌های مردمی فرزندانشان – برقراری ارتباط، گوش دادن و حتی رهبری کردن پی می‌برند.

شرط‌بندی رایگان: بیش از ۲۰۰۰ پوند در معاملات جدید مشتری دریافت کنید

“این یک استدلال متقاعد کننده برای مدارسی است که می خواهند دانش آموزانشان برای آینده آماده باشند.”

این مطالعه نشان داد که بیش از شش نفر از هر ده والدین معتقدند که مهارت های کار گروهی از طریق ورزش های الکترونیکی به دست می آید.

در همین حال، دیگران حل مسئله (۵۷ درصد) و ارتباط (۵۴ درصد) را به عنوان دیگر یادگیری های کلیدی از طریق برداشتن جوی استیک ذکر کردند.

نزدیک به هفت نفر از هر ده نفری که توسط OnePoll شرکت کردند، معتقدند ورزش های الکترونیکی به فرزندشان اجازه می دهد تا مهارت هایی را توسعه دهد که از طریق روش های آموزشی سنتی به دست نمی آورد – و ۵۲ درصد فکر می کنند که نمرات کودکان را در مدرسه افزایش می دهد.

همچنین مشخص شد که ۳۲ درصد از والدین دوست دارند فرزندشان حرفه ای در ورزش های الکترونیکی داشته باشد.

لیندسی اکهاوس، مدیر صدور مجوز، تجارت الکترونیک و ورزش‌های الکترونیکی در مک لارن ریسینگ، می‌گوید: «مردم اغلب در سنین جوانی به بازیکنان حرفه‌ای ورزش‌های الکترونیکی تبدیل می‌شوند، اما ورزش‌های الکترونیکی چیزی فراتر از یک بازیکن است.

همانطور که رانندگان ما نمی توانند بدون تیم خود مسابقه دهند، بازیکنان esports نیز نمی توانند بدون تیم خود بازی کنند – این به معنای متخصصان، فیزیوتراپیست ها، متخصصان تغذیه، سرآشپزها است.

والدین بر این باورند که فرزندانشان با بازی های محبوب، مهارت های تکنولوژیکی و توانایی های رهبری را به آنها می آموزد.

۲

والدین بر این باورند که فرزندانشان با بازی های محبوب، مهارت های تکنولوژیکی و توانایی های رهبری را به آنها می آموزد.اعتبار: Dell

ما باید راه‌های بیشتری را برای یادگیری کودکان – با همه توانایی‌ها، نیازها و زمینه‌ها – بپذیریم، و این راه‌ها باید منعکس‌کننده چشم‌انداز شغلی آینده باشد.»

اما این مطالعه همچنین از ۵۰۰ ذینفع آموزشی نظرسنجی کرد و نشان داد که ۶۱ درصد احساس می کنند شواهد کافی برای نشان دادن مزایای آموزشی ورزش های الکترونیکی وجود ندارد.

تجهیزات ورزشی بسیار گران قیمت، اتصالات شبکه به اندازه کافی قوی نبودند و امکانات لازم برای قرار دادن نوع تجهیزات را نداشتند از جمله موانعی بودند که مدارس در پیاده سازی ورزش های الکترونیکی در برنامه درسی مدارس با آن روبرو هستند.

تام دور، رئیس آموزش انجمن ورزش‌های ورزشی بریتانیا، گفت: «ما از تحقیقات کمی بیشتر در مورد ورزش‌های الکترونیکی در آموزش برای حمایت از بازخورد استقبال می‌کنیم. ما معلمان و دانش‌آموزان درباره تأثیر مثبت ورزش‌های الکترونیکی در کلاس‌های درس و جوامع مدرسه‌شان هستیم.

ورزش‌های الکترونیکی وسیله‌ای برای ایجاد انگیزه و مشارکت جمعیتی گسترده از جوانان است.

من به عنوان یک معلم، فوایدی را برای دانش آموزانم که در ورزش های الکترونیکی شرکت می کنند و به رقابت می پردازند، دیده ام.

وبلاگ انتقال اخبار زنده ما را بخوانید برای آخرین شایعات، شایعات و معاملات انجام شدهرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر