نوه گمشده ام پس از دیدن خالکوبی هایم در یک ماگ، مرا ردیابی کرد و وقتی دوباره به هم رسیدیم یادگاری خاصی به من داد.


یک بازنشسته رکوردشکنی جهان توسط نوه اش که مدت هاست گم شده بود، پس از اینکه او را در حال نشان دادن خالکوبی هایش در یک مجله دید و بعداً به او یک جوهر به نشانه ملاقاتشان داد، ردیابی شد.

چاک هلمکه، ۸۰ ساله، رکورد جهانی گینس را به عنوان مرد سالخورده با بیشترین خالکوبی دارد و ۹۷.۵ درصد بدنش با جوهر پوشانده شده است.

چاک هلمکه (سمت چپ) و شریک زندگی اش شارلوت گوتنبرگ (راست) هر کدام رکورد جهانی را برای خالکوبی ترین شهروندان سالخورده از جنس خود دارند.

۵

چاک هلمکه (سمت چپ) و شریک زندگی اش شارلوت گوتنبرگ (راست) هر کدام رکورد جهانی را برای خالکوبی ترین شهروندان سالخورده از جنس خود دارند.اعتبار: کریس بات برای US Sun
چاک از طریق عشق متقابل به خالکوبی بود که توانست نوه گمشده خود، هالی گیل را ملاقات کند.

۵

چاک از طریق عشق متقابل به خالکوبی بود که توانست نوه گمشده خود، هالی گیل را ملاقات کند.اعتبار: شارلوت گوتنبرگ/چاک هلمکه

این مربی سابق دفاع شخصی ۶ فوتی از ملبورن فلوریدا نیز با ۳۷۶ عدد خالکوبی رکورد جهانی بیشترین جمجمه خالکوبی شده بر روی یک شخص را در اختیار دارد.

او و شریک زندگی‌اش، شارلوت گوتنبرگ، خالکوبی‌شده‌ترین زن جهان، بیشتر اوقات فراغت خود را قبل از شیوع بیماری همه‌گیر با شرکت در همایش‌های خالکوبی سپری کردند تا هنر بدنی استادانه‌شان را در میان انبوه دوستداران جوهر به نمایش بگذارند.

این حضور در یکی از آن نمایش‌ها و نمایه بعدی چاک در مجله خالکوبی بود که منجر به برقراری ارتباط مجدد او با شاخه‌ای از خانواده‌اش شد که برای چندین دهه از آنها بیگانه بود.

چاک به سان گفت: «من یک ایمیل غیر منتظره دریافت کردم. نوشته بود: “سلام، نام من هالی گیل است. آیا شما همان چاک هلمکی هستید که زمانی با وینیفرد نولان ازدواج کرده بودید؟”

چاک که شش بار ازدواج کرده است، تایید کرد که او ازدواج کرده است، که هالی پاسخ داد: “خب من نوه تو هستم.”

برخورد شانسی

هالی که به طور تصادفی صاحب یک سالن خالکوبی در تاکرتون، نیوجرسی است، نوشته های مجله چاک را دیده بود و تصمیم گرفت او را به صورت آنلاین دنبال کند.

چاک ۵۰ سال بود که مادر هالی را ندیده بود. آخرین باری که او را دید، زمانی بود که فقط ۳۰ روز داشت.

پس از آشنایی آنلاین با هالی، چاک و شارلوت تصمیم گرفتند از فلوریدا به نیوجرسی بروند تا دختر و نوه‌اش را برای اولین بار رو در رو ملاقات کنند.

چاک گفت: «بعد از این همه سال ملاقات با دخترم واقعاً زیبا بود. “او تقریباً شش فوت و دو است – و ما آنقدر شبیه هستیم که ترسناک است.”

چاک بلافاصله با هالی نیز پیوند خورد و زمینه مشترکی در عشق متقابل آنها به هنر بدن پیدا کرد.

بیشترین خوانده شده در The Irish Sun

او فضایی برای یک جوهر اضافی روی گردنش داشت و از هالی خواست که این شکاف را با اثری از خودش پر کند. به گفته این زوج، هالی چندین بار شارلوت را خالکوبی کرد و هر یک از آثار جوایزی را در رویدادها و مسابقات خالکوبی دریافت کردند.

چاک در مورد خالکوبی شدن توسط نوه اش که زمانی از او جدا شده بود، گفت: «خیلی سرگرم کننده بود. “کار او واقعا زیبا، تمیز و زیبا است.

در سال‌های پس از آن، چاک و شارلوت ۷۳ ساله رابطه محکمی با هالی، مادرش و خواهر هالی، امیلی برقرار کردند.

شارلوت حتی در عروسی هالی و امیلی به عنوان وزیر خدمت می کرد.

چاک می‌گوید: «این یک چیز شگفت‌انگیز بود، زیرا همه چیز از طریق خالکوبی اتفاق افتاد. این تقریباً معنوی بود که همه چیز چگونه پیش رفت.»

جفت شدن رنگارنگ

از طریق خالکوبی بود که چاک و شارلوت نیز عشق پیدا کردند.

این زوج در مصاحبه قبلی خود با The Sun فاش کردند که چگونه در سال ۲۰۰۶ در یک سالن خالکوبی در فلوریدا، تنها چند هفته پس از مرگ ششمین همسر چاک در پی یک مبارزه طولانی با بیماری، آشنا شدند.

شارلوت، که پنج سال قبل بیوه شده بود، در سالن بود و در حال خالکوبی باغ گل رز در اطراف ران خود بود که کمی از درد غرق شد.

تصادفاً چاک، یکی از افراد معمولی فروشگاه، در اتاق انتظار نشسته بود که صاحب آن به سراغ او آمد و از او پرسید که آیا حاضر است با شارلوت بنشیند و ذهن او را از ناراحتی اش دور کند.

چاک با کمال میل متعهد شد و بیش از یک ساعت و نیم “حرف زد” و در حالی که دست شارلوت را گرفته بود با او می خندید و شوخی می کرد.

چاک با خنده به یاد آورد: «بعد از آن، به او کمک کردم سوار کامیونش شود و او گفت: «می‌خواهم بدانی که من یک دوست پسر دارم».

“گفتم “خیلی خوبه، من برات خوشحالم. بعدا میبینمت.”

معلوم شد که شارلوت دوست پسری نداشت و تقریباً بلافاصله پس از گفتن چاک پشیمان شد که این دروغ را به زبان آورد.

پس از مرگ همسر دومش، شارلوت گفت که تصمیم گرفت از قرار ملاقات خودداری کند و در خلوت زندگی کند، زیرا معتقد بود زندگی جدا از دیگران زندگی آسان‌تر و کم‌دردسرتر خواهد بود.

اما چیزی در مورد چاک وجود داشت که به گفته او نمی توانست از فکر کردن به آن دست بردارد.

شارلوت گفت: «فقط به یاد دارم که در حین رانندگی به خانه فکر کردم که چه احمقی هستم. “من فکر کردم، “آن پسر عالی بود و شما هر شانسی برای دور هم جمع شدن با او را از بین برده اید.”

انداختن تاس

شارلوت سرانجام غرور خود را قورت داد و با چاک تماس گرفت و به دروغ سفیدی که به او گفته بود فحش داد.

او از او دعوت کرد تا با او در پارکی در مرکز شهر ملبورن یک کاپوچینو بخورد، و چاک، که گفت هرگز کسی نیست که یک فنجان قهوه را از دست بدهد، با کمال میل پذیرفت.

چاک گفت: “من آنجا در سایه نشسته ام و می بینم که او در حال بالا رفتن است.” “او دو فنجان قهوه در دست داشت و شروع به رفتن به سمت من کرد.

“من با خودم فکر کردم، “تو همیشه تاس انداختی. کسی که هیچ چیز ریسک نمی کند، چیزی ندارد.” بنابراین فکر کردم که می‌خواهم آن را در اینجا به خطر بیاندازم.”

چاک به سمت شارلوت رفت، دو فنجان قهوه را از دستانش گرفت، او را در آغوش گرفت و به عقب فرو برد، قبل از اینکه به سمت شارلوت خم شود تا “بوسه هالیوودی” به او بدهد.

شارلوت با خنده افزود: اتفاقاً او یک بوسنده شگفت انگیز است. این واقعاً معامله را مهر و موم کرد.

“بعد از آن او نتوانست از شر من خلاص شود.”

چند ماه بعد، شارلوت و چاک با هم نقل مکان کردند و از آن زمان تاکنون در کنار یکدیگر مانده اند.

شارلوت گفت، علیرغم اینکه هر دو در هفته‌ها و سال‌های قبل از دیدار نازشان باخت را تجربه کردند، “خوشبختانه جهان به ما لبخند می‌زند و همه چیز همانطور که باید پیش آمد.”

چشمه جوانی

در شانزده سالی که از آن زمان می گذرد، چاک و شارلوت می گویند که عشق متقابل آنها به خالکوبی باعث شده است که هر دو خود را به “عجیب” تبدیل کنند، با بدنشان تبدیل به ملیله ای زنده و نمایش آثار هنری که دوست دارند.

هم شارلوت و هم چاک به هنر بدنی خود کمک می کند تا بسیار جوانتر از آنچه در سنین ۷۳ و ۸۰ سال خود نشان می دهد به نظر برسند.

شارلوت گفت: “همانطور که در مورد هر کسی، سن تاثیر خود را می گذارد، اما من می گویم، من معتقدم که خالکوبی های ما به خوبی از بزرگترین اندام ما مراقبت کرده اند.”

“ما اغلب اشتباه می کنیم که از خودمان کوچکتر هستیم… من ذهناً هر بار که یکی از ما این را می گوید دست هایم را می زنم!

اغلب مخالفان به دیگران می گویند: “وقتی پیر شدی چه شکلی می شود؟”

او افزود: “ما پاسخ داریم: “لعنتی خوب است!”

برای مطالعه بیشتر در مورد داستان شارلوت و چاک، اینجا را کلیک کنید.

از طریق خالکوبی بود که چاک و شارلوت نیز پس از ملاقات تصادفی در یک سالن در سال 2006 عشق پیدا کردند.

۵

از طریق خالکوبی بود که چاک و شارلوت نیز پس از ملاقات تصادفی در یک سالن در سال ۲۰۰۶ عشق پیدا کردند.اعتبار: کریس بات برای US Sun
چاک همچنین با 376 جمجمه دارای بیشترین خالکوبی روی بدن انسان است.

۵

چاک همچنین با ۳۷۶ جمجمه دارای بیشترین خالکوبی روی بدن انسان است.اعتبار: کریس بات برای US Sun
هم شارلوت و هم چاک به جوهر خود کمک می کند تا بسیار جوان تر از سن 73 و 80 سالگی خود به نظر برسند.

۵

هم شارلوت و هم چاک به جوهر خود کمک می کند تا بسیار جوان تر از سن ۷۳ و ۸۰ سالگی خود به نظر برسند.اعتبار: کریس بات برای US Sun

ما برای داستان های شما هزینه می کنیم!

آیا داستانی برای تیم US Sun دارید؟